Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
23 молодих мелітопольця отримали ключі від власних квартир
   

   На сьогодні Мелітополь є лідером Запорізької області із забезпечення житлом осіб з числа дітей-сиріт. У 2019 році довгоочікувані квартири у новобудовах отримали 23 молодих мешканця нашого міста. Ключі від власного житла дітям вручили народний депутат України Сергій Мінько, голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Туринок, його перший заступник Іван Федоров та секретар Мелітопольської міської ради Роман Романов.


26 грудня 2019 року у конференц-залі Центру надання адміністративних послуг відбулось урочисте вручення ключів та документів від квартир особам з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, у віці від 18 до 23 років.
 
22 квартири загальною вартістю майже 10 мільйонів гривень придбали за рахунок субвенції з державного бюджету. Ще 1 квартира соціального фонду куплена на виконання обласної програми за рахунок обласного та міського бюджетів.
 
Захід відкрив народний депутат України Сергій Мінько. Він нагадав, що з 2017 року Мелітополь активно працює над тим, щоб за рахунок коштів державного бюджету забезпечити житлом осіб з числа дітей-сиріт та дітей, які залишились без батьківського піклування.
 
- Загалом за три роки місто придбало для дітей цих категорій 56 квартир на загальну суму понад 23 мільйони гривень.Запорізька область є ініціатором прийняття обласної програми із забезпечення житлом дітей-сиріт. Ця практика працює вже 4 роки і для того, щоб вона тривала й надалі, дуже важлива підтримка з боку керівництва області, - зазначив Сергій Мінько та передав слово голові Запорізької облдержадміністрації.
 
Віталій Туринок привітав дітей з такою знаковою подією в їхньому житті та висловив впевненість, що надалі  вони будуть відбудовувати чудове місто Мелітополь, жити тут, створювати сімʼї та робити добро на  благо нашої країни та нашого суспільства.
 
- Цей захід підтверджує, що наша держава в особі команди Президента підтримує і буде підтримувати добрі справи, а ми будемо надавати житло тим, хто повинен його отримувати, - підкреслив Віталій Туринок.
 
Секретар Мелітопольської міської ради Роман Романов відзначив, що міська влада, в свою чергу, продовжить активну роботу щодо залучення коштів для закупівлі житла для дітей. Також він подякував Івану Федорову за те, що свого часу Мелітополь активно підтримав ініціативу уряду. Він висловив сподівання на подальшу участь обласної влади в питаннях залучення фінансування і просування цього напрямку.

Перший заступник голови Запорізької облдержадміністрації, зі своєї сторони, навів декілька цифр, які підтверджують соціальну значимість проекту з надання житла.
⁃ Початково в цьому році Запорізька область отримала на реалізацію проекту 36 мільйонів гривень. Проте через те, що з жовтня місяця область достатньо активно долучилася до процесу закупівлі житла, ми ініціювали запит до Кабінету Міністрів. У результаті області було виділено додаткову суму у розмірі 10 млн. грн. Тому якщо спочатку у Мелітополі було розподілено близько 15 квартир, то на сьогодні кількість квартир збільшилась, - проінформував Іван Федоров.

Він окреслив, що задача з реалізації проекту розрахована на п’ятирічну перспективу. У черзі на отримання житла у Запорізькій області стоять ще близько тисячі дітей відповідних категорій.

Разом з тим, для продовження впровадження цієї соціально важливої ініціативи в наступному році на Запорізьку область розподілено близько 53 мільйонів гривень. Таким чином, близько 150 дітей отримають власне житло.

   
   


Після вступних слів представники влади урочисто вручили ключі та документи від нових квартир 23 молодим мелітопольцям.

   
   

Потім всі учасники заходу мали змогу вирушити до новобудови та оглянути житло. Перед входом в будинок на дітей чекав сюрприз - Роман Романов від імені міської влади передав дітям корисні подарунки - мікрохвильові печі.

Також секретар міськради повідомив, що Мелітополь впевнено залишається лідером з реалізації проекту.

Так, відповідно до статистики 2019 року 11 квартир для осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, було придбано у Мелітопольскому районі, 23 - у Мелітополі, 30 — у Запоріжжі, 6 — у Бердянську, 3 — в Енергодарі, 1 — у Токмаку.

Під час огляду квартир Віталій Туринок був приємно вражений умовами, в яких будуть проживати діти. Він висловив впевненість, що сьогоднішня подія - показник гарної співпраці між обласною та міською владами і цю взаємодію необхідно підтримувати по всій території Запорізької області.

   
   

Сергій Мінько, у свою чергу, повідомив, що у наступному році у державному бюджеті закладено збільшення виплат на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 1,5 мільярда гривень, тобто на 48% в порівнянні з 2019 роком. Виплати на придбання житла для дітей-сиріт буде збільшено на 78 мільйонів гривень.

Він також звернув увагу, що у квартирах, ключі від яких отримали молоді мелітопольці, вже зроблено ремонт, вони знаходяться в новобудові, в самому центрі міста, поруч з розвиненою соціальною та дорожньою інфраструктурою.

⁃ У Мелітополі забезпечено високий рівень реалізації проекту. Я сподіваюсь, що й надалі держава, керівництво області та міста будуть брати активну участь у закупівлі житла, а наші діти кожного року отримуватимуть необхідну підтримку з боку влади, - резюмував народний депутат України.< Пред.   След. >

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2020