Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
У Мелітополі підвели підсумки спортивного 2019 року
      Розвиток інфраструктури міста надає потужний поштовх і можливість мелітопольським спортсменам та командам показувати свої найкращі результати, а мешканцям Мелітополя долучатись до занять фізичною культурою та великих спортивних подій. Сьогодні, 24 грудня, у Палаці культури ім. Т.Г. Шевченко у великій залі зібралися найяскравіші представники спортивного життя Мелітополя, щоб відзначити славетні перемоги 2019 року, які прославили наше місто по всій Україні та закордоном. Привітали та нагородили почесними грамотами  спортсменів народний депутат України Сергій Мінько, секретар Мелітопольської міської ради Роман Романов та інші  представники міської та обласної влади.

Напередодні новорічних свят за традицією у Мелітополі підводяться підсумки року, що минає. 2019 рік був насичений спортивними подіями та видатними перемогами. Крім цього, Мелітополь став потужним спортивним центром, в якому створені умови як для підготовки майбутніх чемпіонів, так і для комфортних занять фізичною культурою. У місті з'явився цілий ряд яскравих об'єктів, а саме: стадіон «Спартак» імені Олега Олексенко, який має статус національного, ціла мережа сучасних футбольних міні-стадіонів і мультиспортивних майданчиків, побудованих за підтримки Федерації футболу України, а також початок впровадження довгоочікуваного для багатьох мелітопольців проекту - міського басейну, вартість якого оцінюється в 79 мільйонів гривень.

Під час спортивного свята зі щирими словами привітань та гордістю за переможців до присутніх спортсменів звернувся народний депутат України Сергій Мінько.

- Цього року проведена колосальна робота з розвитку спортивної інфраструктури. Фактично сьогодні ми можемо говорити не тільки про досягнення нинішнього року, а й про результати роботи минулих років, протягом яких кожен з нас вніс свою лепту в посилення іміджу Мелітополя як одного з найбільш спортивних міст України. Ми інвестуємо в розвиток спорту, щоб молоде покоління росло здоровим і цілеспрямованим.

Сергій Анатолійович зазначив, що популяризація здорового способу життя також принесла свої плоди. На сьогодні в місті активно розвиваються 50 видів спорту і постійно з'являються нові. Фізкультурою і спортом займаються понад 28 тисяч городян. Кількість спортивно-масових заходів обчислюється сотнями, а число учасників - тисячами.

- Місто підтримує і заохочує участь своїх спортсменів у чемпіонатах України, Європи та світу. За останні три роки подвоїлася кількість змагань вищого рангу на нашій території. У нас все більше і більше чемпіонів і призерів, які є Амбасадорами Мелітополя і прославляють рідне місто по всьому світу. Ми пишаємося вами! І це свято - на вашу честь! - сказав Сергій Анатолійович та розпочав урочисту церемонію вручення почесних грамот та грошових винагород.

За результатами виступів мелітопольських спортсменів на чемпіонатах Європи та Світу грошова винагорода та пам'ятні дипломи вручено:

- бронзовому призеру ІІ-х Європейських ігор з боротьби вільної Гору Оганнесяну та його тренеру Валентину Русанову;

- срібному призеру чемпіонату Європи з боксу серед молоді Богдану Толмачову та його тренеру Сергію Онищенку;

- переможниці міжнародного марафону в Кракові на дистанції 42 км 195 метрів, рекордсменці, яка встановила новий рекорд краківської траси, поліпшивши його на 11 секунд, переможниці чемпіонату України з легкої атлетики - ВікторіЇ Хапіліній;

- двічі срібному призеру чемпіонату Світу з пауерліфтингу та жиму лежачи, майстру спорту України, члену збірної команди України з інвалідного спорту Володимиру Куруоглу та його тренеру Максиму Голованову.

Наше місто завжди було, є і буде одним із самих спортивних міст в регіоні, «кузнею» спортивного резерву для поповнення збірних команд області та України. У 2019 році до складу національних збірних України увійшли 90 мелітопольських спортсменів. На вищу щабель п’єдесталу піднялися 60 мелітопольських спортсменів, срібні медалі завоювали – 66 спортсменів, бронзові медалі - 43 мелітопольця.

Щирі, теплі і добрі слова привітання спортсменів зі сцени також промовив секретар Мелітопольської міської ради Роман Романов.

- Щорічно міська влада робить все, щоб заняття різними видами спорту були приємними і доступними для кожного мелітопольця. У 2019 на розвиток спортивної сфери з міського бюджету виділено близько 16 мільйонів гривень. Також депутати затвердили міську програму з популяризації фізичної культури і спорту. Окремим пунктом в ній стоїть заохочення наших спортсменів, які прославляють рідний Мелітополь на весь світ. Загальний призовий фонд для переможців та призерів змагань вищого рангу в цьому році становить 100 тисяч гривень! І сьогодні ці кошти, як і слова величезної подяки, заслужено отримуєте ви, дорогі спортсмени! - звернувся до присутніх Роман Вікторович.

Грошову винагороду та пам'ятні дипломи за високі спортивні досягнення Роман Романов вручив:

- переможцю чемпіонату Європи з боксу серед юнаків Іллі Павлову та його тренеру Михайлу Сербаєву;

- переможцю командного чемпіонату Світу, переможцю чемпіонату Європи з богатирського багатоборства серед чоловіків Валерію Газаєву;

- переможцю чемпіонату Світу з кікбоксингу Іллі Філоненку, срібним призерам чемпіонату Світу — Володимиру Семікіну, Антону Танасову, переможцю чемпіонату Європи серед чоловіків Володимиру Сотіну та їх тренерам Володимиру і Олександру Ящукам;

- переможцю та бронзовому призеру чемпіонату Світу з карате серед молоді Семену Тангарову та його тренеру Олексію Лук’яненку, який став бронзовим призером чемпіонату Європи з карате серед ветеранів;

- бронзовому призеру чемпіонату Світу з французького боксу Сават серед чоловіків Артему Дурмаджи та його тренеру, майстру спорту України Міжнародного класу Віктору Савченку;

- бронзовим призерам командного чемпіонату Європи з богатирського багатоборства серед чоловіків Іллі Єрмаченкову, Олександру Скрипченку; переможниці чемпіонату Світу з мас-рестлінгу та призерці чемпіонату України з богатирського багатоборства серед жінок Ользі Сукач та їх тренеру Валерію Газаєву;

- переможцю чемпіонату Світу з пауерліфтингу серед ветеранів Роману Дзюбі та бронзовому призеру Олексію Єламкову.

Наступним мелітопольських спортсменів привітав депутат Запорізької обласної ради Євгеній Демьяненко.

За високі спортивні досягнення памʼятні дипломи вручено:

- переможцю чемпіонату України з боксу серед юнаків Айдеру Абдураімову;

- переможцю Всеукраїнського турніру зі стрибків на акробатичній доріжці Ладі Гнутовій та її тренеру Оксані Львовій;

- переможцям Всеукраїнських турнірів з боротьби вільної серед чоловіків Руслану Дехтяренку, Антону Марчуку, Віктору Соловйову та їх тренерам, заслуженому тренеру України Алтаю Абдуллаєву та Руслану Куксову.

Також прихильників спорту привітав керуючий справами виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Михайло Семікін.

Грошові винагороди та пам'ятні дипломи за високі спортивні досягнення вручено:

- срібним призеркам Кубку України з волейболу серед ветеранів у номінації 55+, гравцям команди «Мелітопольська черешенька»: Ларисі Бондаренко, Світлані Горбатюк, Олені Груднєвій, Ользі Дервіш, Тетяні Обідній, Любові Шарко.

- срібним призерам чемпіонату України, флорбольній чоловічій команді «Скала»: Ярославу Євтушенку, Віктору Катанчику, Михайлу Колодко, Владиславу Кудінову, Олександру Нікуліну, Андрію, Олександру та Михайлу Семенюкам, Денису Стрюкову, Олександру Рощину, Микиті Шандарову, та їх тренеру Олександру Семенюку.

  

Десятеро мелітопольським спортсменів удостоєні звання «Майстер спорту України», один «Майстер спорту України міжнародного класу», один «Заслужений Майстер спорту України». Начальник управління молоді та спорту Андрій Жорняк вручив посвідчення:

- заслуженому Майстру спорту України з кікбоксингу Ігорю Панайотову;

- майстру спорту України міжнародного класу з легкої атлетики Вікторії Хапіліній;

- майстрам спорту України з флорболу: Анастасії Семенюк, Анастасії Черевко, Анні Колодко;

- майстру спорту України з боротьби вільної Антону Марчуку;

- майстрам спорту України з богатирського багатоборства Валерію Газаєву, Олександру Скрипченко, Іллі Єрмаченкову;

- майстру спорту України з армспорту Денису Задорожному;

- тренеру України з боротьби вільної Валентину Русанову.


Дипломом за особистий вагомий внесок у розвиток і популяризацію фізичної культури і спорту в місті Мелітополі депутат Мелітопольської міської ради Михайло Маслов нагородив: Старченко Володимира, Пуліан Віталія, Аверіна Сергія, Самойлову Світлану, Сіюшову Світлану, Платунову Маргариту, Маміна Артема, Літвіненко Олександра, Зінченко Анатолія, Єрмалюгу Ігоря, Гневковського Віталія, Бінчеву Марину, Мітіну Вікторію, Ташевського Андрія, Шаманску Ольгу, Хапіліна Євгена, Яковенко Анастасію, Купрєєнко Максима, Гузь Володимира, Перелигіна Ігоря, Жеглова Вадима, Захарченко Андрія.

 Окремо на урочистому заході згадали про визначну подію 2019 року, яка сталася в рамках наймасовішого спортивного заходу "Мelitopol SPORT-FEST". На цьому видовищному спортивному святі був зафіксований рекорд України у вправі «СПІЧАК- виконання максимальної кількості разів» - 101 раз. Рекорд встановив вихованець відділення спортивної гімнастики дитячо-юнацької спортивної школи №1- Володимир Головін, тренер та батько хлопця Іван Головін.  

За особистий вагомий внесок у розвиток і популяризацію фізичної культури і спорту, організацію та проведення спортивних заходів в місті Мелітополі заступник міського голови Ігор Судаков нагородив дипломами: Ташевського Віктора, Сичова Валерія, Найдьон Олександра, Велкова Віктора; Буніна Володимира, Вєлкова Петра, Поспєлова Станіслава, Капіноса Юрія, Соколова Альберта, Заброду Станіслава.

 Зі спортивним святом присутніх привітав і голова Мелітопольського міського осередку Запорізького обласного відділення Національного олімпійського комітету України, голова Мелітопольської міської організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Юрій Капінос.

За популяризацію олімпійського та спартаківського руху в місті, за високі спортивні показники в спорті за підсумками 2019 спортивного року грамотами Запорізького обласного відділення Національного Олімпійського Комітету нагороджено:

Сергія Онищенко, тренера з боксу дитячо-юнацької спортивної школи №1;

Олександра Чуба, тренера з боксу Спортивного клубу «Спартак»;

Галину Гузь, тренера з баскетболу дитячо-юнацької спортивної школи №3;

Віктора Савченко, тренера з кікбоксингу стадіону «Спартак»;

Артема Дурмаджи, бронзового призера чемпіонату Європи з французького боксу Сават;

Анастасію Тихоненко, вихованку відділення боксу дитячо-юнацької спортивної школи №1, срібного призера чемпіонату України з боксу серед молоді;

Ярослава Щапова та Івана Тарасенко, вихованців дитячо-юнацької спортивної школи №1, срібних призерів чемпіонату України зі стрибків на акробатичній доріжці;

Артура Супруненко, вихованця Спортивног клубу «Спартак», срібний призер чемпіонату України з кікбоксингу;

Вадима Альбу, вихованця стадіону «Спартак» переможець чемпіонату України з кікбоксингу та переможець чемпіонату України з французького боксу Сават;

Колектив фізкультури Державного навчального закладу «Мелітопольський медичний коледж» Запорізької обласної ради;

Колектив фізкультури Державного навчального закладу «Мелітопольське училище культури».


З перемогами мелітопольських спортсменів також привітав заступник міського голови Олександр Щербаков.

За спортивні досягнення у 2019 році пам’ятними дипломами нагороджені:

- команда дівчат 2006 року народження спортивної школи №3, переможець чемпіонату України з баскетболу Всеукраїнської баскетбольної ліги;

- команда юнаків 2008 року народження спортивної школи №3, переможець чемпіонату України з міні- гандболу сезону 2018/2019 років;

За розвиток дитячо-юнацького спорту нагороджено:

- Проценко Андрія, тренера з футболу стадіону «Спартак» імені Олега Олексенка;

- Ярмошенко Юрія, тренера футбольного клубу «Аріс».

- Коліна Олексія, тренера футбольного клубу «РІНГРУП».

Управління молоді та спорту, виконавчий комітет та Мелітопольська міська рада щиро бажають всім спортсменам відмінної фізичної форми, миру, щастя і добра у новому 2020 році!

< Пред.   След. >

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2020