Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Якісне вдосконалення закладів освіти Мелітополя підтримується на всіх рівнях влади
   

   Напередодні новорічних свят у Мелітополі завершилась реалізація двох масштабних та соціально важливих проектів сфери освіти. Маленькі мелітопольці отримали у подарунок капітальний ремонт гімназії №1 та ліцею №9. 20 грудня 2019 року обидва навчальних заклади педагогічному колективу, батькам та учням презентували народний депутат України Сергій Мінько, перший заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Іван Федоров та секретар Мелітопольської міської ради Роман Романов.


Першим обʼєктом, до якого завітали представники влади, став ліцей №9. Тут завдяки фінансуванню Європейського інвестиційного банку та співфінансуванню з міського бюджету проведено капітальний ремонт фасаду з утепленням, заміною вікон на енергозберігаючі та утепленням покрівлі. Вартість проекту, який реалізовано в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України,склала 4,3 млн.грн.


Педагогічний колектив ліцею №9 щиро подякував Сергію Мінько, Івану Федорову та Роману Романову за такий чудовий подарунок, адже тепер і вчителі, і учні приходять до навчального закладу з задоволенням. На знак подяки за активну участь у реалізації проекту директор ліцею №9 Людмила Чугай подарувала першому заступнику голови Запорізької облдержадміністрації Івану Федорову картину ліцею, яку намалював один з учнів.

   
   
   

Наступним обʼєктом візиту стала гімназія №1. Цей навчальний заклад став для мелітопольців справжнім дивом, адже за достатньо короткі строки він перетворився із застарілої школи у новий сучасний заклад, де приємно не тільки навчатися та працювати, але й просто навідатися у гості. Тут завдяки колосальній роботі представників влади та підрядників окрім капітального ремонту фасаду з утепленням та заміною вікон на енергозберігаючі проведено й внутрішній ремонт приміщень. Загальна вартість реалізації проекту - 17 млн.грн. Профінансували цю масштабну реконструкцію Європейський інвестиційний банк та міський бюджет.


У холі гімназії гостей радісно зустрічали учні молодших класів, які підготували танцювальні та пісенні номери. З привітальними словами до присутніх звернувся народний депутат України Сергій Мінько.

   

- Від щирого серця вітаю вас з чудовими зимовими святами - Днем Святого Миколая та наступаючим Новим роком! Наша команда зробила все можливе, щоб підготувати для вас великий подарунок. Це повністю оновлена, затишна, гарна сучасна школа зі світлими просторими класами, ігровими зонами і новенькими меблями. Обіцяйте, що ви будете добре вчитися, берегти свою школу і своїми успіхами прославляти її та наше улюблене місто Мелітополь! - промовив Сергій Анатолійович та побажав дітлахам високих балів і веселих канікул, а всьому колективу школи - творчих успіхів.

В якості корисного подарунка під ялинку Роман Романов вручив директору гімназії Олені Шерстюк сертифікат на комп'ютери для школи.

   
   

Після цього гості вирушили на екскурсію відремонтованими коридорами гімназії. Вони зайшли у новенькі класи та наочно переконалися, що для учнів створено максимально зручні та комфортні умови.

   
   

- Сьогодні нас тут зібрав дійсно чудовий привід. Це черговий етап реконструкції об'єктів соціальної сфери. Що стосується реалізації даного проекту, в 2017 році було докладено великі зусилля, налагоджено комунікацію з Міністерством регіонального розвитку та Міністерством розвитку громад і територій. Сюди неодноразово навідувались представники ООН, Європейського інвестиційного банку, які перевіряли спроможність нашої громади. У місцевої влади є гостре бажання змінити життя на краще. Сьогоднішня подія - це певний переломний момент, коли обіцянки і ініціативи влади підкріплені реальними справами. Я сподіваюся, що ми отримаємо виправдану оцінку і відгук у серцях і батьків, і педагогічних колективів, - зазначив Сергій Мінько.

Іван Федоров, в свою чергу, розповів про досягнення Мелітополя в плані залучення інвестицій на навів у приклад статистику участі міста у реалізації соціально важливих проектів.

   - Місто Мелітополь почало боротись за залучення грошових коштів Європейського інвестиційного банку. Основна робота стартувала з 2017 року, а з 2016 року були перші зрушення. З того моменту нами подано і затверджено вже 15 проектів, починаючи з дитячих садків і закінчуючи інфекційною лікарнею, пологовим будинком. Напевно зараз ми десь на рубежі, половину об'єктів ми здаємо в цьому році, а найглобальніші об'єкти на нас чекають в 2020 році. Запорізька область всього подала 31 проект, з них 15 проектів - Мелітополь. Це свідчить про те, що ми рухалися трохи швидше, ніж інші території, і шлях, який ми почали, є прикладом для всіх. Наші завдання не змінюються, Мелітополь повинен бути лідером по залученню інвестицій, за швидкістю і якістю виконання робіт і з сьогоднішніми нашими досягненнями та підтримкою городян ми повинні працювати ще більше і ще швидше. В результаті такого роду проекти повинні з'являтися якомога частіше, - відзначив Іван Федоров.
   

Сергій Мінько подякував всім тим, хто доклав зусиль до реалізації даного проекту, а також інших проектів на території міста Мелітополя. І мова йде не тільки про тих, хто взяв безпосередню участь в реалізації проектів, хто працює і формує навчальний простір, а й усіх жителів Мелітополя, які сумлінно виконують свої обов'язки, ходять на роботу, платять податки, поповнюючи бюджет.

- За підтримки та участі Романа Романова міська рада проголосувала за співфінансування з міського бюджету на реалізацію даного проекту. Іван Федоров також виконав колосальний обсяг роботи, провів комунікації між міністерствами і до сих пір, не дивлячись на зміну місця роботи, він контролює виконання своїх зобов'язань з боку підрядника, роблячи це абсолютно безкоштовно, так як є патріотом нашого міста. Величезне дякую всім тим людям, які з душею викладаються, щоб міняти обличчя і життя нашого Мелітополя, - резюмував Сергій Мінько.

< Пред.   След. >

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2020