Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Керівництво міста підписало Меморандум про співробітництво з Фондом енергоефективності

 

 Мелітополь підтримує реалізацію масштабних проектів з комплексної модернізації житла українців в межах партнерства з Фондом енергоефективності. Один з пріоритетів роботи міської влади - максимальна енергоефективність та зменшення витрат мешканців за обслуговування своїх будинків. 23 листопада 2019 року відповідний Меморандум про співпрацю підписали секретар Мелітопольської міської ради Роман Романов та директор ДУ «Фонд енергоефективності» Юлія Головатюк-Унгуряну.


 У робочій зустрічі, результатом якої стало підписання Меморандуму про співпрацю, взяли участь перший заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Іван Федоров, секретар Мелітопольської міської ради Роман Романов, перший заступник Мелітопольського міського голови Ірина Рудакова, заступник Мелітопольського міського голови Сергій Прийма та представники делегації: директор Фонду енергоефективності Юлія Головатюк-Унгуряну, експерт з енергоефективності відділу навчання Фонду енергоефективності Тарас Оборонов, регіональний консультант у Запорізькій області проекту IFC "Програма підтримки Фонду ЕЕ" Ігор Галочка та координатор Проекту ЄС/ПРООН/ «HOUSES» в Запорізькій області Геннадій Устімов. 

Як пояснив Іван Федоров, Мелітополь розпочав налагодження контакту з Фондом енергоефективності ще декілька років тому. Відтепер завдання обласної влади - зробити Запорізьку область пілотною територією для роботи з Фондом та імплементації всіх корисних напрацювань.

- Мелітополь був і залишається інноватором для всієї Запорізької області. Ми готові на прикладі міста відпрацьовувати всі нововведення та потім ділитися цим досвідом з іншими населеними пунктами. В наших планах - переобладнати застарілий житловий фонд та зробити будинки більш комфортними для проживання. Тому ми будемо підтримувати корисні ініціативи Фонду та разом виводити енергоефективність на вищий рівень. На нас чекає плідна співпраця, після підписання меморандуму розпочнеться реальна робота і вже в середині наступного року ми зможемо побачити перші результати, - висловив впевненість перший заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації.Роман Романов окреслив, що підписання Меморандуму спрямоване на зниження енергоспоживання, зменшення рахунків за спожите тепло та підвищення комфорту для жителів нашого міста.

- Програма "Енергодім" фінансується з держбюджету і коштів міжнародних донорів, тому є економічно вигідною для нашої території. Упевнений, що ця програма стане каталізатором для впровадження енергоефективності в багатоповерховому житловому секторі, - відзначив секретар Мелітопольської міської ради. Він подякував Фонду енергоефективності за готовність співпрацювати з Мелітополем.

Юлія Головатюк-Унгуряну, в свою чергу, подякувала представникам міської та обласної влади за активну позицію в сфері впровадження енергоефективних заходів.

- Наша співпраця почалась давно. На днях відбулось затвердження міської програми з підтримки заходів, які нададуть додаткові фінансові можливості для ОСББ Мелітополя у співпраці з програмою Фонду енергоефективності. Це дуже показово, тому що по суті Мелітополь є другим містом, яке адаптувало нову програму, що буде фінансувати проекти співпраці з Фондом. Ми готові надавати вам підтримку та допомогу, - запевнила директор Фонду енергоефективності.Довідка

Пріоритетність стимулювання та підтримки ініціатив щодо впровадження заходів з енергоефективності в багатоквартирному житловому секторі міста Мелітополя визначена однією з найважливіших цілей Стратегії розвитку Мелітополя до 2030 року. В першу чергу це пов'язано з тим фактом, що переважна частина багатоквартирних будинків не відповідає сучасним вимогам з енергоощадження. Фізичне та моральне старіння конструкцій та внутрішніх систем житлових будівель стало головною причиною зниження якості комунальних послуг, погіршення комфортності, надійності та безпечності умов проживання мешканців міста. Звичайно, все це потребує значних інвестицій в житловий фонд. Нові можливості для залучення інвестицій відкриваються з початком роботи Програми підтримки енергоефективності багатоквартирних будинків “Енергодім” від Фонду енергоефективності.

Метою Меморандуму є налагодження тісної співпраці та консолідація зусиль спрямованих на підтримку ініціатив щодо енергоефективності, впровадження інструментів стимулювання і підтримки здійснення заходів з підвищення рівня енергетичної ефективності будівель та енергозбереження, зокрема в житловому секторі.

Передбачається, що спільна діяльність сторін сприятиме економії споживання енергетичних ресурсів та витрат на комунальні послуги, поліпшенню зовнішнього вигляду будівель, подовженню терміну їх експлуатації, підвищенню рівня комфорту та умов проживання в цих будинках.< Пред.   След. >

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2020