Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Засідання 50-тої сесії міської ради: конструктивно та результативно

 

   26 червня у конференц-залі виконавчого комітету відбулось пленарне засідання 50-ої сесії Мелітопольської міської ради. Депутати розглянули та затвердили всі питання порядку денного.


Одним з питань порядку денного стало внесення змін до рішення 47 сесії Мелітопольської міської ради Запорізької області VІІ скликання від 29.03.2019 № 3/1 «Про клопотання перед Запорізькою обласною радою щодо передачі зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області до комунальної власності територіальної громади м. Мелітополя Запорізької області набору медичних інструментів для установки тотальних цементних ендопротезів тазостегнового суглобу вітчизняного виробництва (ЕТБС-2)».

Як пояснив заступник міського голови Іван Федоров, на базі Мелітополя створена база для ендопротезування
тазостегнового суглобу. Якщо раніше подібні операції були можливі тільки на території Запорізької обласної лікарні, то з 2019 року вони проводяться і в нашому місті на території міськлікарні №1.

- Згідно рішення сесії облради нам передаються ендопротези. На початку року за рахунок місцевого бюджету було придбано спеціалізоване обладнання. Операції з ендопротезування вже проводяться на території міськлікарні №1, - акцентував увагу депутатів Іван Федоров.

   

Також депутати окремо зупинились на питанні надання згоди на прийняття з державної до комунальної власності територіальної громади м. Мелітополя фюзеляжу літака Ан-26Ш з метою створення пам’ятного меморіалу.

Мелітопольський міський голова Сергій Мінько нагадав, що одним з проектів на перспективу у Мелітополі є будівництво пам'ятника-меморіалу в районі міського автовокзалу з реконструкцією прилеглої території. На сьогоднішній день зі сторони району Нового Мелітополя проводяться роботи з ремонту тротуарів, відновлення дорожнього покриття, обладнання зливової каналізація, встановлення освітлення тощо.

- Отримавши даний фюзеляж, ми зможемо реалізувати цю прекрасну ідею як приклад для підростаючих поколінь в пам'ять про загиблих льотчиків і про військову частину, якій нещодавно виповнилось 75 років. У найближчий рік ми почнемо реконструкцію і закінчимо її в кінці 2020 року, - розповів про плани на майбутнє Сергій Мінько.

   
   

Окрім цього, начальник фінансового управління Яна Чабан доповіла про внесення змін до рішення 45 сесії Мелітопольської міської ради VII скликання від 07.12.2018 № 4/4 «Про міський бюджет на 2019 рік». Так, у відповідності до ст.78 Бюджетного кодексу України депутатам запропонували внести наступні зміни:

1) Збільшити загальний обсяг бюджету на 30 млн. грн., в тому числі як за рахунок перевиконання власних доходів на 12,9 млн. грн., так і за рахунок кредитних коштів на 17,1 млн. грн. та спрямувати їх:

- відділу охорони здоров’я в обсязі 2 млн. 570 тис. грн., з них: на придбання інсуліну — 500 тис.грн., поточне утримання закладів охорони здоров’я – 350 тис. Грн., придбання комп’ютерного обладнання – 1 млн. 400 тис.грн.; проведення капітального ремонту ЦПМСП №1 при співфінансуванні об’єктів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України – 320 тис.грн.;

- виконавчому комітету – 1 млн. 500 тис.грн. на виконання міських програм;

- відділу культури – 682 тис.грн. на виконання міської програми та на поточне утримання закладів культури ;

- управлінню соціального захисту населення – 1 млн. 48 тис.грн.;

- управлінню освіти – 842 тис. Грн.;

- управлінню житлово-комунального господарства — на 10 млн. 950 тис.грн. на виконання міських програм з обслуговування мереж освітлення вулиць, ліквідації природних насипів та поточного ремонту доріг;

- відділу капітального будівництва – 12 млн. 159,9 тис. грн., з них:

капітальний ремонт об’єктів комунальної власності – 2 млн. 484,0 тис. грн.;

капітальний ремонт мереж вуличного освітлення (спів фінансування НЕФКО) – 2 млн. 600,0 тис. грн.;

спів фінансування об’єктів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України – 2 млн. 075,9 тис. грн.

Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів – 160,0 тис. грн., з них:

міська програма «Надання шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України та Національної гвардії України» - 60,0 тис. грн.;

міська програма «Покращення якості обслуговування клієнтів» - 100,0 тис. грн.

Також традиційно змінюється обсяг трансфертів. Бюджету міста надано додаткова субвенція з державного бюджету на придбання комп'ютерів та послуг з доступу до Інтернету в закладах середньої загальної освіти в сумі 2 млн. 280 тис. грн. За рахунок субвенції з Мелітопольського району на лікування мешканців у медичних закладах м. Мелітополя надано додатково 100,0 тис. грн., а також зменшується обсяг субвенції щодо соціального захисту у зв'язку з монетизацією субсидій.

Загальний обсяг доходів складає 1 млрд. 335,5 млн.грн., а загальний обсяг видатків — 1 млрд. 385,3 млн.грн.

В цілому засідання 50-ої сесії Мелітопольської міської ради пройшло результативно. Всі питання порядку денного були оприлюднені на офіційному веб-сайті Мелітопольської міської ради відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та розглянуті на засіданнях постійних комісій. 

Рішення засідання сесій Мелітопольської міської ради оприлюднюються на сайті міської ради в розділі “Документи/Рішення сесій Мелітопольської міської ради”.

< Пред.   След. >

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2021