Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
НАГАДУЄМО ПРО СВОЄЧАСНЕ ОЧИЩЕННЯ ТЕРИТОРІЙ ВІД СНІГУ ТА ЛЬОДУ
   

   У зв’язку з очікуваним погіршенням погодних умов, відділ з благоустрою та екології нагадує, що відповідно до Правил благоустрою території м. Мелітополя, підприємства, установи, організації усіх форм власності, фізичні особи-підприємці, в тому числі орендарі приміщень, власники приватних домоволодінь зобов’язані забезпечувати своєчасну очистку від снігу та льоду прилеглої і закріпленої за ними території. Зимове прибирання суб’єктами у сфері благоустрою відповідних територій повинне забезпечувати нормальний рух пішоходів та транспорту.


Продолжение материала
Презентация книги «Экологические сказки»
   

   17 января, в детском саду №1, по адресу: просп. Б. Хмельницкого, 49, состоится презентация сборника «Экологические сказки». Начало в 9:30.


Продолжение материала
Озеленення міста в 2019 році
   

   З метою покращення екологічної ситуації в місті та збільшення площ зелених насаджень, в 2019 році в Мелітополі успішно реалізовані програми з озеленення.


Продолжение материала
Графік проведення толок з озеленення у осінній посадковий період 2019 року
  

У рамках загальноміської акції «Зробимо своє місто кращим!» восени 2019 року планується: придбати за рахунок екологічного фонду більше 700 саджанці дерев і кущів на 184,390 тис. грн. та висадити їх на території міста, згідно з раніше наданими заявками.

Просимо підприємства, установи та організації привести до належного санітарно-технічного стану прилеглі та закріплені території.

Також запорошуємо всіх бажаючих активних мешканців міста, громадських активістів та громадські організації взяти участь у заходах з озеленення, які будуть проходити згідно з графіком за наступними локаціями:

Продолжение материала
АКЦІЯ «ПЕРЕСЕЛИ ДЕРЕВО!»
   

   Відділ з благоустрою та екології виконавчого комітету Мелітопольської міської ради повідомляє, що в рамках загальноміської ініціативи з озеленення та благоустрою міста «Зробимо своє місто кращим!» 26.10.2019 на території парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Лісопитомник» пройде акція «Пересели дерево!».


Продолжение материала
Благоустрій міста – спільний результат роботи мешканців, підприємців та органів влади
   

    Одним з пріоритетних напрямків роботи місцевої влади є створення комфортного місцевого середовища. Для досягнення цієї мети постійно проводяться заходи з благоустрою та поліпшення місцевого простору.


Продолжение материала
Про фінансування заходів з екофондів у 2020 році
   

    Відповідно до Порядку планування та фінансування природоохоронних заходів з обласного та місцевих фондів охорони навколишнього природного середовища, затвердженого розпорядженням голови Запорізької обласної державної адміністрації від 03.02.2014 № 24, та Положення про Мелітопольський міський фонд охорони навколишнього природного середовища, затвердженого рішенням 59 сесії Мелітопольської міської ради VІ скликання від 22.08.2014 № 6/7, юридичні особи, які мають пропозиції щодо поліпшення якості навколишнього природного середовища та забезпечення екологічної безпеки населення, мають право подавати Запити до Запорізької обласної державної адміністрації, виконавчого комітету Мелітопольської міської ради, райдержадміністрації для вирішення питання про повне або часткове фінансування цих заходів.


Продолжение материала
АКЦІЯ «ДИХАЙ ВІЛЬНО!» ПЕРЕМОЖЕМО КАРАНТИННІ РОСЛИНИ НА ТЕРИТОРІЇ м. МЕЛІТОПОЛЯ РАЗОМ
   

   Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради повідомляє, що з 05.07.2019 по 15.09.2019 у м. Мелітополі проводиться акція «Дихай вільно!» з метою покращення санітарного стану і благоустрою території міста, недопущення розповсюдження карантинних рослин і бур’янів, підвищення рівня свідомості мешканців міста стосовно покращення санітарного стану власних дворів і прилеглих територій та залучення всіх бажаючих до боротьби з карантинними видами рослин у м. Мелітополі.


Продолжение материала
Заходи щодо боротьби з карантинними рослинами
   

   Для забезпечення сприятливого екологічного та санітарного стану міста, збереження здоров'я і зменшення захворюваності людей на алергійні хвороби, відділ з благоустрою та екології виконкому інформує про необхідність боротьби з карантинними рослинами та бур’янами шляхом скошування, виривання з коренем, виполювання їх поблизу своїх садиб та офісів, на прилеглих і закріплених територіях.Продолжение материала
Результати проведення місячника благоустрою міста
   

 

 

   Згідно з розпорядженням міського голови  від 18.03.2019 № 126-р Про місячник благоустрою міста” з 20 березня по 20 квітня 2019 року в м. Мелітополі пройшов місячник благоустрою міста, у рамках якого, з метою забезпечення утримання в належному стані міських територій, їх санітарного очищення, збереження об’єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення, протягом березня-квітня проходили відповідні заходи та акції, організовані виконавчим комітетом Мелітопольської міської ради, підприємствами, установами, організаціями, навчальними закладами міста, громадськими організаціями та активістами.
Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 1 - 10 из 198

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2020