BETA Портал працює в тестовому режимі (Стара версія сайту)
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

Михайло Семікін про особливості роботи спортивних шкіл, секцій та гуртків

0
41

    Заступник Мелітопольського міського голови Михайло Семікін розповів про особливості  роботи спортивних шкіл, секцій та гуртків у новому навчальному році.
     За словами Михайла Семікіна, сьогодні у Мелітополі функціонують більше 50 організацій спортивного спрямування різних форм підпорядкування. Систематично відвідують їх близько 8 тисяч дітей, з яких 3000 займаються на базі спортивних шкіл.
    - Перелік спортивних послуг постійно розширюється. На території спортивного комплексу на базі ДЮСШ-3 з'являються нові секції - вільна боротьба, сумо та плавання. У водноспортивному комплексі відкрита секція підводного плавання. Крім того, найближчим часом буде відкрите відділення триатлону на базі ДЮСШ-3, - розповів Михайло Семікін.
Михайло Олександрович додав, що для окремих категорій відвідувачів водноспортивного комплексу діють пільги. Так, для пенсіонерів ціна відвідування становить 80 грн., знижка для багатодітних сімей - 10 %, дружин і дітей учасників АТО - 50 %, дітей загиблих в АТО та дітей-сиріт -100 %.
   Для відвідування водноспортивного комплексу дорослим необхідно мати медичну довідку від сімейного лікаря, дерматолога та документи, що посвідчують особу; дітям до 16 років - медичну довідку форми 028, копію свідоцтва про народження.
    Займатися діти також можуть у клубах за місцем проживання. У Мелітополі їх 7: «Буревісник», «Черешенька», «Червона гвоздика», «Факел», «Юність», «Антей» та «Молодіжний».

Також за темою

Суботні ярмарки 18.09.2021Читати далі

Суботні ярмарки 18.09.2021

Рекомендовані максимальні роздрібні ціни сільськогосподарської продукції для ярмарків 18.09.2021
Представники місцевої та районної влади привітали рятівників з професійним святомЧитати далі

Представники місцевої та районної влади привітали рятівників...

Колектив Мелітопольського районного управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області приймає вітання з нагоди професійного свята
Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 Читати далі

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції ...

Оперативна інформація про захворюваність гострими респіраторними вірусними інфекціями по Мелітополю станом на 9.00 17.09.2021.