Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

ЄВідновлення в окупації: як отримати компенсацію за знищене житло

0
107

Нагадаємо, раніше отримати компенсацію від держави могли тільки власники зруйнованого житла на підконтрольній Україні території. Тепер у проєкті ЄВідновлення це стало можливим і для людей, знищене майно яких знаходиться в окупації. 

- Уряд України підтримує людей з усіх територій, в тому числі окупованих ворогом. А команда Мелітополя першою впроваджує урядові програми підтримки наших мешканців.
Саме наше місто починає роботу програми ЄВідновлення для ТОТ. Будемо допомагати людям, житло яких знищене ворогом і знаходиться в окупації, якнайшвидше отримати кошти від держави - не чекаючи на деокупацію, - повідомив Мелітопольський міський голова Іван Федоров.

Факт руйнувань нерухомості буде підтверджуватися за допомогою супутникових знімків. 

Зазначимо, що у перші дні повномасштабного вторгнення росії в Україну у Мелітополі було зруйновано майже 20 будинків. Спеціалісти вже опрацьовують заявки мешканців і відпрацьовують механізм, як за допомогою супутникових знімків довести факт знищення житла.

- Наша мета - не тільки допомогти людям, а й «набити руку», щоб у подальшому передати свій успішний досвід іншим окупованим громадам, - підкреслив Іван Федоров.

Подати заявку на компенсацію можна через застосунок «Дія», у Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП) або до нотаріуса.
За додатковою інформацією звертайтесь на гарячу лінію відкритого простору допомоги «Саме тут» за телефоном +38 (067) 329-01-81.

Також за темою

Призначено нового очільника Регіонального управління Сил територіальної оборони "Схід"Читати далі

Призначено нового очільника Регіонального управління Сил тер...

Генерал-майор Осипчук Василь Миколайович очолив Регіональне управління Сил територіальної оборони «Схід», до складу якого входить сформова...
Мелітопольський міський краєзнавчий музей приєднався до престижної міжнародної платформи OBMINЧитати далі

Мелітопольський міський краєзнавчий музей приєднався до прес...

OBMIN — це підтримка українських музеїв у встановленні тривалих міжнародних контактів з закордонними інституціями культури, що дозволяють обміню...
Пріоритет для бюджету Мелітополя на 2024 рік - допомога військовим.Читати далі

Пріоритет для бюджету Мелітополя на 2024 рік - допомога війс...

Під час проведення чергової 30-ї сесії Мелітопольської міської ради депутати проголосували за головний фінансовий документ на 2024 рік.  Основні ...