Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

ЄВідновлення в окупації: як отримати компенсацію за знищене житло

7
556

Нагадаємо, раніше отримати компенсацію від держави могли тільки власники зруйнованого житла на підконтрольній Україні території. Тепер у проєкті ЄВідновлення це стало можливим і для людей, знищене майно яких знаходиться в окупації. 

- Уряд України підтримує людей з усіх територій, в тому числі окупованих ворогом. А команда Мелітополя першою впроваджує урядові програми підтримки наших мешканців.
Саме наше місто починає роботу програми ЄВідновлення для ТОТ. Будемо допомагати людям, житло яких знищене ворогом і знаходиться в окупації, якнайшвидше отримати кошти від держави - не чекаючи на деокупацію, - повідомив Мелітопольський міський голова Іван Федоров.

Факт руйнувань нерухомості буде підтверджуватися за допомогою супутникових знімків. 

Зазначимо, що у перші дні повномасштабного вторгнення росії в Україну у Мелітополі було зруйновано майже 20 будинків. Спеціалісти вже опрацьовують заявки мешканців і відпрацьовують механізм, як за допомогою супутникових знімків довести факт знищення житла.

- Наша мета - не тільки допомогти людям, а й «набити руку», щоб у подальшому передати свій успішний досвід іншим окупованим громадам, - підкреслив Іван Федоров.

Подати заявку на компенсацію можна через застосунок «Дія», у Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП) або до нотаріуса.
За додатковою інформацією звертайтесь на гарячу лінію відкритого простору допомоги «Саме тут» за телефоном +38 (067) 329-01-81.

Також за темою

Вшановуємо пам'ять жертв геноциду кримськотатарського народуЧитати далі

Вшановуємо пам'ять жертв геноциду кримськотатарського н...

У 1944 році за два дні радянський режим депортував близько 190 тисяч кримських татар до Середньої Азії, знищивши в ешелонах смерті тисячі людей та по...
Захисники та мешканці Мелітопольської громади вже отримують кошти соціальної підтримкиЧитати далі

Захисники та мешканці Мелітопольської громади вже отримують ...

Захисникам та мешканцям Мелітопольської міської територіальної громади  - 169 особам, вже виплатили майже 4 млн.гривень соціальної підтримки за д...
День вишиванки - свято, що об'єднує серцяЧитати далі

День вишиванки - свято, що об'єднує серця

Вишита сорочка несе в собі потужну енергію наших предків, захищаючи нас від лихого.