Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

Будь-які вибори на ТОТ - незаконні

0
106

З 31 серпня по 10 вересня 2023 року на окупованих територіях Запорізької області відбувалися, організовані країною-агресором, незаконні вибори в так зване «законодательное собрание» ТОТ Запорізької області та окупаційні місцеві ради.

Протягом одинадцяти днів мешканців окупованих територій тероризували так звані «виборчі комісії» в супроводі озброєних російських військових та силовиків.

Вони по кілька разів відвідували будинки, щоб точно проголосували всі мешканці. Ні про яке демократичне волевиявлення не йшлося. Члени виборчкомів прямо показували, де треба поставити відмітку – навпроти політпартії «Єдина росія» -  і контролювали процес голосування.

Ще до початку виборів росіяни оприлюднили результати «опитування», згідно яких 89 відсотків голосів буде віддано кандидатам-єдіноросам.

«Кандидати», до речі, заслуговують особливої уваги.  Близько третини з них – не мають жодного стосунку до Запорізької області.

Найбільший відсоток немісцевих – у «Єдіной росії» та ЛДПР – по 48 відсотків. Це мешканці найвіддаленіших регіонів рф – Уралу, Сибіру, Алтайського краю, тощо.

В останній день «волевиявлення» в Запорізькій області відкрилося близько 450 дільниць. В цей день окупанти змусили приходити на дільниці працівників бюджетних та муніципальних установ, щоб створити видимість масового голосування та зняти на камери «велику кількість виборців» 

Щоб імітувати демократичний процес, завезли нібито міжнародних наглядачів. Насправді, це громадяни ерефії та іноземці, які відпрацьовують ефесбешні методички. Вони вже «наглядали» за незаконним референдумом у Луганській та Донецькій областях і «не помітили» там ніяких порушень закону.

Проведення Росією псевдовиборів на ТОТ суперечить загальновизнаним нормам міжнародного права та Конституції України та ставить під загрозу життя і здоров’я громадян України на тимчасово окупованих частинах території України.

Україна не визнає незаконні вибори на ТОТ, вважає їхні результати нікчемними і такими, що не матимуть жодних правових наслідків.

Організатори цих псевдовиборів мають нести кримінальну відповідальність.

Також за темою

Відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниЧитати далі

Відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад п...

В Запорізькій області провели засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, де представники регіону звернулися до централ...
До уваги суб’єктів господарювання!Читати далі

До уваги суб’єктів господарювання!

Запрошуємо взяти участь 12 вересня о 15:00 у вебінарі: Пошук потенційних клієнтів за кордоном
Протистоємо агресору разом: оновлюй дані в ТЦКЧитати далі

Протистоємо агресору разом: оновлюй дані в ТЦК

Міністерство оборони України закликає громадян прийти в територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) та оновити свої дані щ...