Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

СКЛАДАННЯ РІЗНОМАНІТНИХ СПИСКІВ ОСІБ ЗА МІСЦЕМ ЇХ ПРОЖИВАННЯ - ЦЕ КОЛАБОРАЦІОНІЗМ ТА КРИМІНАЛЬНИЙ ЗЛОЧИН

4
1856

До уваги представників органів самоорганізації населення міста Мелітополя: старших по будинку, голів ОСББ, квартальних мікрорайонів міста!

До виконавчого комітету Мелітопольської міської ради постійно надходить інформація щодо співпраці старших по будинку, голів ОСББ, квартальних мікрорайонів міста з незаконною окупаційною адміністрацією та ФСБ російської федерації.

Зокрема, незаконна окупаційна адміністрація та ФСБ російської федерації намагаються примусити старших по будинку, голів ОСББ, квартальних мікрорайонів міста складати різноманітні списки осіб:

- осіб, які беруть або брали участь у захисті України у правоохоронних органах, збройних формуваннях ЗСУ, Національної гвардії України, підрозділів територіальної оборони;

- осіб з числа чоловіків, які є військовозобов’язаними, для можливої їх мобілізації до лав збройних формувань російської федерації;

- осіб, які займають або займали посади в органах державної влади та місцевого самоврядування;

- осіб, які тимчасово виїхали за межі Мелітополя у зв’язку із збройною агресією російської федерації;

- осіб пенсійного віку;

- та інші.

Звертаємо увагу на те, що подібна інформаційна діяльність є одним з видів колабораціонізму та є кримінальним злочином. Зокрема, відповідно до частини шостої статті 111-1 Кримінального кодексу України будь-які дії громадян України, які спрямовані на здійснення інформаційної діяльності у співпраці з державою-агресором та/або його окупаційною адміністрацією вважаються кримінальним злочином та караються позбавленням волі на строк від десяти до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років та з конфіскацією майна або без такої.

Зі змістом статті 111-1 Кримінального кодексу України можна ознайомитися за наступним посиланням.


Увага! Про факти колабораціонізму з боку старших по будинку, голів ОСББ, квартальних мікрорайонів міста у вигляді здійснення ними інформаційної діяльності у співпраці з державою-агресором та/або його окупаційною адміністрацією можна повідомляти на спеціальну електронну адресу: [email protected] (в тому числі анонімно).

Отримана інформація буде перевірена та за наявності ознак колабораціонізму буде передана до Служби безпеки України для початку здійснення досудового розслідування кримінального провадження за статтею 111-1 Кримінального кодексу України.

Також за темою

Відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниЧитати далі

Відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад п...

В Запорізькій області провели засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, де представники регіону звернулися до централ...
 Будь-які вибори на ТОТ - незаконніЧитати далі

Будь-які вибори на ТОТ - незаконні

З 31 серпня по 10 вересня 2023 року на окупованих територіях Запорізької області відбувалися, організовані країною-агресором, незаконні вибори в так з...
До уваги суб’єктів господарювання!Читати далі

До уваги суб’єктів господарювання!

Запрошуємо взяти участь 12 вересня о 15:00 у вебінарі: Пошук потенційних клієнтів за кордоном