Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

ЗАПРОВАДЖЕННЯ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ ЗА РОСІЙСЬКИМИ СТАНДАРТАМИ ОСВІТИ - ЦЕ КОЛАБОРАЦІОНІЗМ ТА КРИМІНАЛЬНИЙ ЗЛОЧИН

12
2100

До уваги освітян міста Мелітополя!

За інформацією українських спецслужб на тимчасово окупованій території окупанти планують запровадити навчальний процес у закладах повної загальної середньої освіти та у закладах професійної (професійно-технічної) освіти із запровадженням стандартів освіти держави-агресора починаючи з квітня 2022 року.

Тим освітянам, які погодяться викладати навчальні предмети російською мовою та за освітянськими стандартами російської федерації, обіцяють виплату грошової винагороди у російських рублях.

Звертаємо увагу на те, що подібна освітня діяльність є одним з видів колабораціонізму та є кримінальним злочином. Зокрема, відповідно до частини третьої статті 111-1 Кримінального кодексу України будь-які дії громадян України, які спрямовані на впровадження стандартів освіти держави-агресора у закладах освіти вважаються кримінальним злочином та караються виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років.

Зі змістом статті 111-1 Кримінального кодексу України можна ознайомитися за наступним посиланням.

Також за темою

Рада Європи допомагає українцям підготуватись до повернення в Мелітополь після деокупаціїЧитати далі

Рада Європи допомагає українцям підготуватись до повернення ...

19-20 травня 2023 року у Києві на базі Creative State of Arsenal відбувся цікавий захід, при підтримці Ради Європи в рамках реалізації проєкту «...
21 травня - День пам'яті жертв політичних репресійЧитати далі

21 травня - День пам'яті жертв політичних репресій

Сьогодні в Україні вшановують пам’ять жертв політичних репресій комуністичного режиму. Через понад 80 років після тих кривавих подій маємо справ...
9 травня відзначається День Європи Читати далі

9 травня відзначається День Європи

73 роки тому Європа об'єдналася, щоб не допустити повторення помилок минулого й кровопролитних воєн.