Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

ЗАПРОВАДЖЕННЯ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ ЗА РОСІЙСЬКИМИ СТАНДАРТАМИ ОСВІТИ - ЦЕ КОЛАБОРАЦІОНІЗМ ТА КРИМІНАЛЬНИЙ ЗЛОЧИН

18
2726

До уваги освітян міста Мелітополя!

За інформацією українських спецслужб на тимчасово окупованій території окупанти планують запровадити навчальний процес у закладах повної загальної середньої освіти та у закладах професійної (професійно-технічної) освіти із запровадженням стандартів освіти держави-агресора починаючи з квітня 2022 року.

Тим освітянам, які погодяться викладати навчальні предмети російською мовою та за освітянськими стандартами російської федерації, обіцяють виплату грошової винагороди у російських рублях.

Звертаємо увагу на те, що подібна освітня діяльність є одним з видів колабораціонізму та є кримінальним злочином. Зокрема, відповідно до частини третьої статті 111-1 Кримінального кодексу України будь-які дії громадян України, які спрямовані на впровадження стандартів освіти держави-агресора у закладах освіти вважаються кримінальним злочином та караються виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років.

Зі змістом статті 111-1 Кримінального кодексу України можна ознайомитися за наступним посиланням.

Також за темою

Вшановуємо пам'ять жертв геноциду кримськотатарського народуЧитати далі

Вшановуємо пам'ять жертв геноциду кримськотатарського н...

У 1944 році за два дні радянський режим депортував близько 190 тисяч кримських татар до Середньої Азії, знищивши в ешелонах смерті тисячі людей та по...
Захисники та мешканці Мелітопольської громади вже отримують кошти соціальної підтримкиЧитати далі

Захисники та мешканці Мелітопольської громади вже отримують ...

Захисникам та мешканцям Мелітопольської міської територіальної громади  - 169 особам, вже виплатили майже 4 млн.гривень соціальної підтримки за д...
День вишиванки - свято, що об'єднує серцяЧитати далі

День вишиванки - свято, що об'єднує серця

Вишита сорочка несе в собі потужну енергію наших предків, захищаючи нас від лихого.