BETA Портал працює в тестовому режимі (Стара версія сайту)
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

Стартувала реєстрація на пробне ЗНО-2022

0
361

З 5 січня 2022 року стартувала реєстрація на пробне ЗНО-2022. Зареєструватись для участі в ньому можна буде у період з 5 по 22 січня на  сайті Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти: https://dneprtest.dp.ua/cms/index.php.

Для учасників / учасниць пробного ЗНО, які потребують особливих умов для складання тестування (мають інвалідність тощо), у пунктах проведення пробного ЗНО можливе створення певних особливих спеціальних умов (якщо це буде зазначено у відповідній заяві*): https://dneprtest.dp.ua/cms/index.php/component/content/article?id=893

Для кожного(ої) учасника / учасниці пробного ЗНО буде створено «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО».

Перелік предметів пробного ЗНО відповідає переліку предметів основного ЗНО-2022 (українська мова, українська мова і література, історія України, математика, математика (завдання рівня стандарту), біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

Вартість пробного ЗНО-2022 за одне тестування складає 285 грн.

Пробне тестування відбудеться:

 - з української мови, української мови і літератури – 19 березня,

 - з історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), біології, географії, фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 26 березня.

У день проведення пробного ЗНО кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Результати пробного ЗНО-2022 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 25 березня з української мови, української мови і літератури, 1 квітня — з інших навчальних предметів.

Зауважимо, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО.

Також за темою

Увага! Пряма лініяЧитати далі

Увага! Пряма лінія

У вівторок, 25 січня 2022 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме Директор Регіон...
Суботні ярмарки 22.01.2022Читати далі

Суботні ярмарки 22.01.2022

Рекомендовані максимальні роздрібні ціни сільськогосподарської продукції для ярмарків 22.01.2022
Про стан вакцинації населення на 21.01.2022Читати далі

Про стан вакцинації населення на 21.01.2022

Всього з початку вакцинальної кампанії станом на 21.01.2022 року медиками Центру первинної медико-санітарної допомоги Мелітополя проведено 95 778 щепл...