Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

12
1992

На виконання вимог п. 4 ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості, виконавчий комітет Мелітопольської міської ради оприлюднює проєкт Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста Мелітополя на 2022 рік та Звіт про СЕО.

Громадське обговорення проєкту Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста Мелітополя на 2022 рік та Звіту про СЕО починається 04 листопада 2021 року і триватиме до    03 грудня 2021 року включно.

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) свої зауваження та пропозиції.

Пропонуємо ознайомитися з повідомленням про оприлюднення, проєктом Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста Мелітополя на 2022 рік та Звітом про СЕО.

Подати свої зауваження та пропозиції, а також ознайомитись з паперовою версією документів, можна у відділі з благоустрою та екології виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області за адресою: м. Мелітополь, вул. Ярослава Мудрого, 2, або за тел.: (0619) 49-03-11; e-mail: [email protected].

Також за темою

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок збройного конфліктуЧитати далі

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок збройн...

Для батьків та опікунів які з дітьми виїхали з м. Мелітополь, є можливість оформити статус дитини, яка постраждала внаслідок збройного конфлікту.
До уваги військовослужбовців, ветеранів війни та членів їх родинЧитати далі

До уваги військовослужбовців, ветеранів війни та членів їх р...

У місті Запоріжжі розпочала роботу Комунальна установа «Центр підтримки внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни та членів їх родин» М...
Два нових ЦНАПи м.Мелітополя запрацювали у Києві та ЛьвовіЧитати далі

Два нових ЦНАПи м.Мелітополя запрацювали у Києві та Львові

Мелітопольці, які вимушено виїхали з рідного міста, можуть звернутися у відділи ЦНАП у Києві та Львові за отриманням якісних послуг