BETA Портал працює в тестовому режимі (Стара версія сайту)
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

У Мелітополі відбулись урочистості до Дня працівників освіти

1
315

Традиційно, в першу неділю жовтня в Україні відзначається день працівників освіти. Сьогодні урочисті збори пройшли у двох вишах міста: Таврійському державному агротехнологічному університеті ім. Дмитра Моторного та Мелітопольському державному педагогічному університеті ім. Богдана Хмельницького. 

Привітати освітян із професійним святом від імені Мелітопольського міського голови прийшов заступник Мелітопольського міського голови Михайло Семікін.

- Міська влада чітко розуміє, що освіта сьогодні – це запорука розвитку території та держави. Саме тому міський голова визначив пріоритетний напрям на найближчі три роки – підтримка та розвиток освітньої галузі. Я впевнений, що разом з вами ми зможемо досягти гідних результатів. Бажаю всім здоров’я та сил на виконання усього задуманого, в також отримувати задоволення від результатів ваших справ, резюмував М.Семікін.

Крім того, Михайло Олександрович виконав приємну місію нагородження кращих працівників освіти у двох престижних навчальних закладах міста. 

Також за темою

До уваги жінок, які бажають знайти роботуЧитати далі

До уваги жінок, які бажають знайти роботу

Громадська організація "Маріупольська спілка молоді” спільно з КУ "Агенція розвитку Мелітополя" реалізують проєкт "Відкриті ...
Е-лікарняні по вагітності та пологах можна оплачувати без зміни статусу на "готовий до сплати"Читати далі

Е-лікарняні по вагітності та пологах можна оплачувати без зм...

Про особливості призначення допомоги від ФССУ за е-лікарняними по вагітності та пологах
Дванадцята чергова сесія Мелітопольської міської радиЧитати далі

Дванадцята чергова сесія Мелітопольської міської ради

29.10.2021 року о 10.00 у залі засідань виконавчого комітету відбудеться засідання дванадцятої чергової сесії Мелітопольської міської ради