Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

Мелітополь вітає учасників Всеукраїнського фестивалю "Таврійські сурми"

10
1093

Мелітополь на два дні перетворився у епіцентр духової та естрадної музики. Сьогодні вітаємо учасників 10-го ювілейного Всеукраїнського фестивалю "Таврійські сурми".

Історія фестивалю охоплює всю географію України — від Криму до Сум, від Донбасу до Карпат, славетну Миколаївщину, яскраву Харківщину, модернову Київщину, колоритну Одещину та інші регіони.

Сьогодні, 24 вересня, “Таврійські сурми” було урочисто відкрито в Мелітополі. Через погодні умови парад оркестрів відбувся раніше запланованого часу.

Учасники пройшли ходою з проспекту Богдана Хмельницького по вулиці Героїв України, пролунали парком та дійшли до стадіону “Спартак” ім. О. Олексенка.

Вітав учасників та шанувальників фестивалю Мелітопольський міський голова Іван Федоров:

- Радий вітати вас на 10-му ювілейному фестивалі “Таврійські сурми”! Ми пишаємося тим, що багато років тому саме в Мелітополі була започаткована традиція і раз на два роки найкращі естрадні та духові оркестри всієї країни приїжджають до Мелітополя, щоб продемонструвати свої навички та подарувати нам яскраве дійство. Символічно, що цього року фестиваль проходить під час святкування 237-го дня народження нашого славного міста.

Від імені всіх жителів хочу подякувати організаторам та колективам за те, що даруєте нам таке чарівне дійство. Бажаю всім поціновувачам духової та естрадної музики отримати яскраві емоції! - звернувся до колективів та глядачів Іван Сергійович.

Цього року участь у фестивалі беруть 15 колективів з Енергодару, Приазов'я, Запоріжжя, Харкова, Павлограду, Одеси та Одеської області, Мелітополя, Київської області. Хедлайнер фестивалю — Військовий оркестр Центру військово-музичного мистецтва Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Конкурсні прослуховування триватимуть протягом двох днів.

Також за темою

Мелітополь прощається: відійшов у вічність Олег ГончаренкоЧитати далі

Мелітополь прощається: відійшов у вічність Олег Гончаренко

Пішов у вічність почесний громадянин Мелітополя, поет, прозаїк, публіцист, перекладач, краєзнавець та громадський діяч Олег Гончаренко.
Обирай посаду та підрозділ у військуЧитати далі

Обирай посаду та підрозділ у війську

Обрати актуальну вакансію у Збройних Силах України можна на платформі з працевлаштування Lobby X.
Мелітопольська молодь взяла участь у воркшопі «Молодь 2035»Читати далі

Мелітопольська молодь взяла участь у воркшопі «Молодь ...

В Києві зібралися молоді та небайдужі люди, щоб разом визначати засади майбутньої молодіжної політики країни.