BETA Портал працює в тестовому режимі (Стара версія сайту)
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

Молоді міста розповіли про працевлаштування в Мелітополі

0
97

Вчора, 9 вересня, в міському парку культури та відпочинку ім. М. Горького відбулася знакова подія для молоді Мелітополя — діловий саміт “Get higher together”. Учнів випускних класів міських шкіл та студентів перших курсів вищих навчальних закладів ознайомили з перспективою працевлаштування в Мелітополі.

Учасники заходу мали змогу особисто поспілкуватися з представниками найбільших підприємств міста, які готові брати на роботу молодь без досвіду. Школярі та студенти більше дізналися про тонкощі роботи в логістиці, торгівлі, аграрній та інших сферах.

Далі гостей заходу чекала панельна дискусія з представниками влади, бізнесу та громадськості. Відповідали на питання молоді та ділилися з ними своїм досвідом заступник Мелітопольського міського голови Михайло Семікін, керівниця ГО “Патріот” Ольга Леонтьєва та представниця ТОВ "Хегельманн Транспорте Юкрейн” Ірина Перебийніс.

— Молодь — це основна критична маса, основний соціальний капітал будь-яких змін. Саме молодь є тим сегментом, який має стати двигуном для цих змін. Молодість — це час можливостей, коли є сили, є енергія, бажання рухатися далі. Наше спільне завдання полягає в тому, щоб створити умови для реалізації цих можливостей, і вони сьогодні є, — зазначив Михайло Семікін.

Заступник міського голови додав, що найголовнішою рисою, якою мають володіти молоді люди для влаштування на хорошу роботу, є вміння швидко освоювати інформацію. Недостатньо володіти лише якимись конкретними вміннями та навичками, бо світ настільки швидко змінюється, що завтра вони вже будуть просто неактуальні.

 

 

Також за темою

Суботні ярмарки 18.09.2021Читати далі

Суботні ярмарки 18.09.2021

Рекомендовані максимальні роздрібні ціни сільськогосподарської продукції для ярмарків 18.09.2021
Представники місцевої та районної влади привітали рятівників з професійним святомЧитати далі

Представники місцевої та районної влади привітали рятівників...

Колектив Мелітопольського районного управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області приймає вітання з нагоди професійного свята
Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 Читати далі

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції ...

Оперативна інформація про захворюваність гострими респіраторними вірусними інфекціями по Мелітополю станом на 9.00 17.09.2021.