Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

На льодовій арені розпочали заливку поля

2
717

В Мелітополі продовжується реалізація одного з наймасштабніших спортивних об’єктів області. Будівництво льодової арени ведеться посиленими темпами — у дві зміни щодня працюють близько 50 робітників.

Сьогодні, 7 вересня, заступник Мелітопольського міського голови Олександр Щербаков та начальник відділу інвестицій та розвитку спортивної інфраструктури Міністерства молоді та спорту Володимир Манін проінспектували хід виконання  робіт. 

Як і раніше анонсував Мелітопольський міський голова Іван Федоров, цього тижня почалася основна заливка льодового поля. Сьогодні роботи проводяться з раннього ранку і мають завершитися вночі. Також паралельно продовжується монтаж сендвіч-панелей. 

— З завтрашнього дня почнеться монтаж сендвіч-панелей, які стосуються саме покрівельної частини. Я думаю, в термін до десяти днів завершиться вся ця робота, після чого можна буде повноцінно виконувати внутрішні оздоблювальні роботи, — повідомив Олександр Щербаков.

Представник Міністерства молоді та спорту України залишився приємно вражений ходом виконання робіт на льодовій арені.  

— З урахування того, що цей об’єкт Міністерство інспектувало пару місяців тому, можу сказати, що він вражає своїми темпами. Ми маємо надію, що цього року він буде добудований і, мабуть, на Новий рік мешканці Мелітополя спробують свої вміння на льодовій арені, — зазначив  Володимир Манін. 
 

 

Також за темою

Призначено нового очільника Регіонального управління Сил територіальної оборони "Схід"Читати далі

Призначено нового очільника Регіонального управління Сил тер...

Генерал-майор Осипчук Василь Миколайович очолив Регіональне управління Сил територіальної оборони «Схід», до складу якого входить сформова...
Мелітопольський міський краєзнавчий музей приєднався до престижної міжнародної платформи OBMINЧитати далі

Мелітопольський міський краєзнавчий музей приєднався до прес...

OBMIN — це підтримка українських музеїв у встановленні тривалих міжнародних контактів з закордонними інституціями культури, що дозволяють обміню...
Пріоритет для бюджету Мелітополя на 2024 рік - допомога військовим.Читати далі

Пріоритет для бюджету Мелітополя на 2024 рік - допомога війс...

Під час проведення чергової 30-ї сесії Мелітопольської міської ради депутати проголосували за головний фінансовий документ на 2024 рік.  Основні ...