Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАННЯХ 23.06.2021

3
948

«Відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі з приміщеннями фізкультурно-оздоровчих занять по вул. Ломоносова, 157 (замовники: Будаков Олександр Анатолійович, Мурадьян Станіслав Едуардович, Мурадьян Владислав Едуардович, Будакова Наталія Олександрівна, Аміров Вадим Кичибекович). Містобудівне обґрунтування розроблено ФОП Абдураман Л.Ш.;

      З текстовою та графічною частинами містобудівного обґрунтування можна ознайомитись в управлінні містобудування та архітектури виконавчого комітету Мелітопольської міської ради за адресою: вул. Михайла Грушевського, 2а, м. Мелітополь, тел/факс 44-84-84 у вівторок, середу та четвер з 9 до 15 години до 22.06.2021 та звернувшись на веб-сайт Мелітопольськоїміської ради: www.mlt.gov.ua

      Зауваження та пропозиції до проекту приймаються управлінням містобудування та архітектури виконавчого комітету Мелітопольської міської ради до 22.06.2021.

      Відповідно до вимог містобудівної документації, затвердженої рішенням 32 сесії Мелітопольської міської ради VІІ скликання від 26.06.2017 № 7 «Про затвердження генерального плану міста Мелітополя» пропозиції  надаються в письмовому вигляді із зазначенням  прізвища,   ім’я та по батькові,  місця  проживання фізичної або юридичної особи, якщо вони є власниками (користувачами) земельних ділянок або об’єктів нерухомого майна, розташованих в межах цієї територіальної зони та на суміжній із визначеною зоною території і повинні  містити  обґрунтування з урахуванням  вимог законодавства, будівельних норм,  державних стандартів та правил.

      Громадські слухання з обговорення з вищезазначеного питання відбудуться 23.06.2021 в 11.00 в конференц-залі виконавчого комітету Мелітопольської міської ради по вул. Михайла Грушевського, 5».

Також за темою

До уваги громадянЧитати далі

До уваги громадян

Про громадське обговорення питань, що відносяться до спеціальних зональних погоджень в межах певної територіальної зони
ПовноваженняЧитати далі

Повноваження

Повноваження управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Мелітопольської міської ради
РЕКОМЕНДАЦІЇЧитати далі

РЕКОМЕНДАЦІЇ

РЕКОМЕНДАЦІЇ З ФОРМУВАННЯ КОЛОРИСТИЧНОГО РІШЕННЯ ФАСАДІВ ОБ'ЄКТА