Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

Мелітопольський міський голова Іван Федоров розказав про актуальну ситуацію у місті

9
1359

Мелітопольський міський голова Іван Федоров розказав, як сьогодні функціонує місто у надскладних умовах воєнного стану.

За словами Івана Федорова, сьогодні поновив свою роботу штаб надання допомоги у ПК ім. Шевченка. Головні його завдання – поселення тих, хто цього потребує, та надання інформаційної підтримки. Сьогодні там забезпечили поселення родини з дітьми, що втратила домівку після обстрілів у Семенівській сільській раді.

Штаб також прийматиме гуманітарну допомогу, яка буде розподілятися серед тих, хто її потребує та не може сьогодні забезпечити себе продуктами.

Хочу подякувати підприємствам міста, які розпочали допомогу місцевим жителям. За ініціативою народного депутата Сергія Мінько ГК «Мелітопольська черешня» розпочала сьогодні безкоштовну роздачу яблук мелітопольцям. Хлібокомбінат та ТМ «Хлібороб» готові безкоштовно роздавати людям хліб, - повідомив Іван Сергійович.

Щодо роботи комунальних служб, то сьогодні на 95 % у місті поновлено електро- та теплопостачання, у всього міста є вода. У авіамістечку поновили подачу електроенергії, завтра там планують поновити подачу тепла та води.

Сьогодні завдяки інженерам мобільного зв’язку вдалось поновити майже у всьому місті покриття «Київстар», частково працюють «Лайф» та «МТС».  

- Більше 300 мешканців міста готові допомагати нам в охороні правопорядку. Боронити місто будуть вдень та вночі. Мародерство сьогодні одна з найголовніших проблем, з якою ми зіткнулися. Зазначу, що у нас є проблема з постачанням продуктів та ліків. Є також умова від власників аптек та магазинів: якщо торгові точки будуть розкрадені мародерами, вони припинять свою роботу. Я закликаю мелітопольців не порушувати правопорядок! Ми будемо надавати ЗМІ фото- та відео тих, хто чинить мародерство.

Пам’ятайте: нам ще відбудовувати місто після всього, що довелось пережити! – резюмував Мелітопольський міський голова.

Також за темою

Викрадені мешканці міста Мелітополя та Мелітопольського району станом на 08.04.2022 рокуЧитати далі

Викрадені мешканці міста Мелітополя та Мелітопольського райо...

У Мелітополі та об'єднанному мелітопольському районі, за ініціативою народного депутата Сергія Мінько, створено колл-центр та телеграм-канал для ...
До уваги мешканців міста Мелітополь та Мелітопольського району! Довідник контактів організацій і установ, що надають допомогу в умовах воєнного стануЧитати далі

До уваги мешканців міста Мелітополь та Мелітопольського райо...

Корисні телефони під час воєного стану
Викрадені мешканці міста Мелітополя та Мелітопольського району станом на 04.04.2022 рокуЧитати далі

Викрадені мешканці міста Мелітополя та Мелітопольського райо...

У Мелітополі та об'єднанному мелітопольському районі, за ініціативою народного депутата Сергія Мінько, створено колл-центр та телеграм-канал для ...