Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

Відбулась позачергова сесія Мелітопольської міської ради

2
708

Сьогодні, 8 грудня, відбулась чотирнадцята позачергова сесія Мелітопольської міської ради. Під час засідання депутати розглянули ряд фінансових та земельних питань.

Мелітопольський міський голова Іван Федоров зазначив, що протягом останніх двох тижнів був прийнятий державний бюджет України. Ряд змін було прийнято і в бюджет поточного року.

Так, відповідно до змін у бюджеті на 2021 рік, Мелітополь очікує додаткову дотацію для територіальних громад, індекс податкоспроможності яких менше 0,9. В загальній сумі це 6,8 млн грн. для оплати теплопостачання у бюджетній сфері.

- Також було проведене засідання комісії Запорізької обласної державної адміністрації щодо розподілу субвенції на будівництво та придбання квартир для дитячих будинків сімейного типу, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Мелітополь згідно рішення комісії отримає майже 7 млн гривень на придбання двох квартир для дитячих будинків сімейного типу — ці кошти ми маємо використати до кінця бюджетного року. Крім того, Мелітополю надано понад 2 млн грн. на виплату грошової компенсації для отримання житла для внутрішньопереміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали участь в АТО/ООС, - повідомив Іван Федоров.

Заступник начальника фінансового управління Ірина Іванова додала, що на 13 млн гривень збільшено обсяг субвенції на реалізацію проєктів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України. Це капітальний ремонт школи № 15 (майже 5,2 млн грн.), капітальний ремонт Палацу культури залізничників (3,7 млн грн.), капітальний ремонт ДЮСШ № 3 (4,3 млн грн.). Ці кошти будуть направлені для погашення заборгованості перед підрядними організаціями, які виконували роботи на вказаних об'єктах.

Загалом після проведення останньої чергової сесії 26 листопада загальний обсяг бюджету в частині міжбюджетних трансфертів було збільшено на 22 млн грн. Бюджету Мелітопольської міської територіальної громади додатково виділено майже 9 млн гривень.

Також за темою

Час повертати своє. Приєднуйся до Гвардії наступу!Читати далі

Час повертати своє. Приєднуйся до Гвардії наступу!

Аби посилити українські сили оборони у наступальних діях зі звільнення усіх окупованих територій високомотивованими воїнами, держава розпочинає націон...
Українці соборні в цілому світі - і увесь світ заодно з УкраїноюЧитати далі

Українці соборні в цілому світі - і увесь світ заодно з Укра...

Сьогодні ми вшановуємо 105-ту річницю проголошення Українською Центральною радою в 1918 році незалежності Української Народної Республіки, яка відстою...
До уваги громадян!Читати далі

До уваги громадян!

Новий рік - без петард та фейерверків