Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

Рада Європи допомагає українцям підготуватись до повернення в Мелітополь після деокупації

42
674

       19-20 травня 2023 року у Києві на базі Creative State of Arsenal  відбувся цікавий захід, при підтримці Ради Європи в рамках реалізації проєкту «Підтримка реформування законодавчої бази щодо національних меншин та зміцнення стійкості національних меншин і ромів в Україні» та  Мелітопольським міським головою Іваном Федоровим – психологічний тренінг на тему «Чи можливо згуртувати громаду після війни?»

        Чималим позитивом у допомозі Україні боротися із рашистською навалою є той факт, що наші союзники з Західного світу, зокрема, з Європи надають не лише зброю, але й матеріальну підтримку у теоретичній та практичній діяльності громадам тимчасово окупованих міст. Саме завдяки такій грантовій підтримці відбувся і цей тренінг.

         Важливість подібних тренінгів самоочевидна. Адже подібна діяльність показує, що біженці з нині окупованого міста Мелітополь не тільки чекають на Перемогу ЗСУ та повернення додому, а й наполегливо працюють над підвищенням рівня взаєморозуміння та взаємодовіри, підтримуючи та розвиваючи згуртованість громади в нелегких умовах тимчасової втрати рідної домівки та міста.

         Мелітополь – це багатокультурна громада, в якій до рашистської навали у мирі та злагоді проживали більше 100 етнічних та національних меншин (спільнот). Сила мелітопольської громади завжди була у толеруванні інакшості та згуртованості багатокультурної спільноти.

Також за темою

Поліція інформує про розповсюджені схеми шахраївЧитати далі

Поліція інформує про розповсюджені схеми шахраїв

Щодня українці стають жертвами шахраїв онлайн, втрачаючи особисті дані та кошти. Кіберполіція пояснює, що таке скам, які схеми найпоширеніші та як зах...
91-ші роковини Голодомору: пам’ятаємо, щоб не допустити повторенняЧитати далі

91-ші роковини Голодомору: пам’ятаємо, щоб не допустит...

Голодомор 1932-1933 років забрав життя мільйонів українців. Цьогоріч минає 91 рік від одного з найстрашніших злочинів в історії людства.
День Гідності та Свободи: шануємо героїв і боремося за майбутнєЧитати далі

День Гідності та Свободи: шануємо героїв і боремося за майбу...

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи – день, що символізує незламність духу нашого народу, його прагнення до свободи, демокра...