BETA Портал працює в тестовому режимі (Стара версія сайту)
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

Мелітопольський професійний аграрний ліцей продемонстрував нові лекційну аудиторію та майстерню

0
131

У Мелітопольському професійному аграрному ліцеї за грантові кошти Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу обладнали сучасні лекційну аудиторію та майстерню. Навчальний заклад підключився до цієї роботи та за власні кошти капітально відремонтував приміщення, де розташовані нові меблі та обладнання. З роботою оновлених класів сьогодні ознайомились Мелітопольський міський голова Іван Федоров та його перший заступник Ірина Рудакова.

Сумарна вартість реалізації проєкту - близько 1,4 млн грн. З них 880 тис. грн. - кошти Програми ООН із відновлення та розбудови миру (за фінансової підтримки Європейського Союзу), що були витрачені на закупівлю меблів та обладнання, проведення тренінгів. Ще близько 500 тис. грн. з власних коштів на капітальний ремонт приміщень, де розташоване нове устаткування, виділив професійний аграрний ліцей.
В результаті для ефективної теоретичної підготовки та зручного і безпечного практичного навчання були підготовлені нова лекційна аудиторія та майстерня.
За грантові кошти були закуплені лабораторний та випробувальний стенди, автомобільний підйомник Launch, набір інструментів, меблі та мультимедійне обладнання.
Крім того, для підвищення ефективності впровадження нового обладнання були оновлені навчальні програми і проведені тренінги для здобувачів освіти, дорослого населення і учнів інших навчальних закладів та викладачів.

Мелітопольський міський голова Іван Федоров зауважив, що сьогодні, коли питання якості освіти є одним з ключових, вкрай важливо, аби профтехосвіта відповідала сучасним вимогам.

- Роками закладам профтехосвіти не приділяли достатньо уваги, тому діти йшли сюди навчатись за остаточним принципом. На те є декілька причин. Перша — дітям було нецікаво тут навчатись, тому що матеріально-технічна база була застарілою. Друга — випускники таких навчальних закладів не могли знайти собі гарно оплачувану роботу за фахом.

Наше завдання — щоб профтехосвіта відповідала сучасним вимогам. Зазначу, що заклади профтехосвіти не є бюджетними закладами міста, вони фінансуються за рахунок обласного бюджету. Тим не менш, ми допомагаємо їм, тому що тут навчаються та стають на ноги наші діти, - підкреслив Іван Федоров.

Завдяки першому заступнику міського голови Ірині Рудаковій та Агенції розвитку Мелітополя були залучені грантові кошти на оснащення закладів профтехосвіти. Сьогодні учні професійного аграрного ліцею можуть не на застарілих стендах вивчати професію автослюсаря, а на сучасному обладнанні, яке сьогодні є не на кожній СТО.

Іван Федоров зазначив, що допомога на цьому не скінчиться. Грантові кошти також залучаються на оснащення Мелітопольського багатопрофільного центру професійно-технічної освіти, до складу якого увійшли колишні училища №№ 12 та 24, та Мелітопольське вище професійне училище, до складу якого увійшли колишні ПТУ №№ 10 та 37. Міський голова має надію, що завдяки Українському фонду соціальних інвестицій на початку наступного року розпочнеться реконструкція ВПУ.

Директор професійного аграрного ліцею Володимир Миц у свою чергу подякував команді Сергія Мінько, Івану Федорову та Агенції розвитку Мелітополя за всебічну допомогу та придбання сучасного та вкрай необхідного обладнання.

 

 

Також за темою

Суботні ярмарки 18.09.2021Читати далі

Суботні ярмарки 18.09.2021

Рекомендовані максимальні роздрібні ціни сільськогосподарської продукції для ярмарків 18.09.2021
Представники місцевої та районної влади привітали рятівників з професійним святомЧитати далі

Представники місцевої та районної влади привітали рятівників...

Колектив Мелітопольського районного управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області приймає вітання з нагоди професійного свята
Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 Читати далі

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції ...

Оперативна інформація про захворюваність гострими респіраторними вірусними інфекціями по Мелітополю станом на 9.00 17.09.2021.