BETA Портал працює в тестовому режимі (Стара версія сайту)
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

ПРООН запрошує до участі у бізнес-виставці «Схід-Експо 2021»

0
130

Дата проведення: 28-29 вересня 2021 року у Києві («Палац Спорту» Спортивна Площа, 1), залежно від епідеміологічної ситуації у країні.

Захід відбудеться за фінансової підтримки Європейського Союзу, уряду Данії та Посольства США в Україні.

Мета: розширення ринків збуту, встановлення нових ділових зв’язків та отримання конкурентних переваг. Учасники зможуть взяти участь у тематичних дискусіях, удосконалити свої знання про бізнес-процеси на регіональному й національному рівнях та дізнаються про експортні можливості до ЄС та інших країн світу.

У рамках «Схід-Експо 2021» відбудеться ярмарок, де всі учасники виставки зможуть реалізувати свою продукцію відвідувачам. Передбачена онлайн-трансляція на сторінці ПРООН у Facebook, YouTube та на сайті заходу.

У розділі «Онлайн-виставка» на сайті «Схід-Експо»та на сайті «Дія.Бізнес» розміщені профілі майже 150 підприємств. У кожному профілі міститься коротка текстова інформація про компанію, фотоматеріали та відео-презентація підприємства. Також на зазначених сайтах протягом двох днів буде вестись відео-трансляція оффлайн-виставки.

Участь у «Схід-Експо 2021» для підприємств є безкоштовною. Програма ООН із відновлення та розбудови миру бере на себе всі витрати щодо оренди виставкової зали, виставкових конструкцій, вантажного транспорту для перевезення обладнання та продукції, організації B2B-перемовин, створення каталогу учасників та рекламної кампанії заходу. 

Реєстрація підприємців на участь у «Схід-Експо 2021» за посиланням

Щоб надати інформацію для каталогу та сайту виставки треба заповнити анкету онлайн

Контактні особи організаторів:

Олексій Махніборода, координатор напряму на півночі Донецької області, Програма ООН із відновлення та розбудови миру, +380 50 450 8732, oleksii.makhniboroda@undp.org 

Євген Бурлака, координатор напряму на півдні Донецької області та Запорізької області, Програма ООН із відновлення та розбудови миру, +380 50 353 0975, yevhen.burlaka@undp.org 

Володимир Іщенко, координатор напряму в Луганській області, Програма ООН із відновлення та розбудови миру, +380 66 766 9585, volodymyr.ishchenko@undp.org.

Контактні особи управління з розвитку підприємництва та промисловості: 444-572, 448-396, prom@mlt.gov.ua.

 

Також за темою

До уваги жінок, які бажають знайти роботуЧитати далі

До уваги жінок, які бажають знайти роботу

Громадська організація "Маріупольська спілка молоді” спільно з КУ "Агенція розвитку Мелітополя" реалізують проєкт "Відкриті ...
Е-лікарняні по вагітності та пологах можна оплачувати без зміни статусу на "готовий до сплати"Читати далі

Е-лікарняні по вагітності та пологах можна оплачувати без зм...

Про особливості призначення допомоги від ФССУ за е-лікарняними по вагітності та пологах
Дванадцята чергова сесія Мелітопольської міської радиЧитати далі

Дванадцята чергова сесія Мелітопольської міської ради

29.10.2021 року о 10.00 у залі засідань виконавчого комітету відбудеться засідання дванадцятої чергової сесії Мелітопольської міської ради