Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

В Мелітополі відкрили Центр вакцинації населення від COVID-19

8
2194
Медицина

     В Мелітополі на базі амбулаторії загальної практики — сімейної медицини № 3 відкрили Центр вакцинації населення від COVID-19. З третього липня отримати щеплення від коронавірусу за спрощеною процедурою у суботу та неділю можуть всі бажаючі. Як працюють бригади медичних працівників з вакцинації населення, перевірили перший заступник Мелітопольського міського голови Ірина Рудакова та голова Мелітопольської районної державної адміністрації Ігор Судаков.

     Ірина Рудакова наголосила, що вакцинація сьогодні — це єдиний шлях, аби не захворіти.

     - Сьогодні ми відкриваємо Центр вакцинації населення від COVID-19. Отримати щеплення тут зможуть всі, хто записався у додатку “Дія”, контакт-центрі МОЗ, у свого сімейного лікаря, в реєстратурі амбулаторії та всі бажаючі. Будь-який мешканець Мелітополя та Мелітопольського району, який прийшов з паспортом, ідентифікаційним кодом та бажанням бути щепленим, зможе отримати вакцину в такому Центрі. Сьогодні міський голова Іван Федоров ставить перед нами завдання максимально наблизити вакцинацію до мешканців міста. Ми вже працюємо з підприємствами, які дають нам списки бажаючих вакцинуватись. В таких випадках бригада медичних працівників готова виїжджати на підприємства та без відриву від виробництва вакцинувати людей. Якщо бажаючих отримати вакцину буде багато, ми відкриємо подібні центри вакцинації в інших районах міста. Бажаю мелітопольцям не хворіти! - наголосила Ірина Рудакова.

     Голова Мелітопольської районної державної адміністрації Ігор Судаков зазначив, що відкриття Центру вакцинації — знакова подія не тільки для міста Мелітополя, а й для всього об'єднаного Мелітопольського району.

     - І хоча сьогодні ми бачимо, що темпи розповсюдження COVID-19 дещо знизились, ми знаємо, наскільки підступний цей вірус і що він може активізуватись в будь-який момент. Сьогодні вакцинація є єдиним способом зберегти своє здоров'я та здоров'я оточуючих. Тут значно спрощена процедура вакцинації — потрібно мати при собі лише паспорт, ідентифікаційний код та бажання вакцинуватись. Закликаю всіх зробити вакцину від ковіду — це допоможе нам зберегти здоров'я! - зазначив Ігор Судаков.

     Директор Центру первинної медико-санітарної допомоги Лілія Диріна розповіла, що на сьогодні першу дозу вакцини отримали вже 4000 мелітопольців, дві дози та міжнародні свідоцтва про вакцинацію — 1500 осіб. В перший день роботи Центру вакцинації населення від COVID-19 на вакцинацію записались майже 60 бажаючих.

     Зазначимо, що Центр працюватиме по суботам та неділям з 9.00 до 15.00. У вихідні дні працюватимуть чотири бригади медичних працівників. Всі бажаючі безкоштовно отримують вакцину CoronaVac у порядку живої черги.

     В робочі дні вакцинація проходить в стаціонарних пунктах на базі амбулаторій №№10 (вул. Брів-ла-Гайард, 6), 7 (вул. Казарцева, 14), 6 (вул. Гагаріна, 1), 5 (вул. Інтеркультурна, 394), 3 (пр. Б. Хмельницького, 46) та № 2 (вул. Івана Алексєєва, 7).