Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

Представники обдарованої молоді отримали стипендію міського голови

5
329

 Серед студентів вищих навчальних закладів визначились 15 переможців у таких номінаціях: "громадська та волонтерська діяльність" (сім переможців), "науково-дослідницька та пошукова діяльність" (шість), "спорт вищих досягнень" та "творча діяльність" (по одному переможцю).

Серед учнів професійно-технічних навчальних закладів та коледжів стипендії розподілились таким чином: "громадська та волонтерська діяльність" – 3, "професійна майстерність" – 4, "спорт вищих досягнень" – 2, "творча діяльність" – 1.

Ще сім лауреатів отримають разову стипендію у номінаціях "громадська та волонтерська діяльність", "науково-дослідницька та пошукова діяльність", "спорт вищих досягнень" та "творча діяльність".

Вітаємо стипендіатів! Віримо, що саме ваша активність та наполеглива робота стануть запорукою успішного розвитку та відновлення Мелітополя після деокупації.

Також за темою

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок збройного конфліктуЧитати далі

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок збройн...

Для батьків та опікунів які з дітьми виїхали з м. Мелітополь, є можливість оформити статус дитини, яка постраждала внаслідок збройного конфлікту.
До уваги військовослужбовців, ветеранів війни та членів їх родинЧитати далі

До уваги військовослужбовців, ветеранів війни та членів їх р...

У місті Запоріжжі розпочала роботу Комунальна установа «Центр підтримки внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни та членів їх родин» М...
Два нових ЦНАПи м.Мелітополя запрацювали у Києві та ЛьвовіЧитати далі

Два нових ЦНАПи м.Мелітополя запрацювали у Києві та Львові

Мелітопольці, які вимушено виїхали з рідного міста, можуть звернутися у відділи ЦНАП у Києві та Львові за отриманням якісних послуг