Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

Як відновлюватимуть Мелітополь: міськрада затвердила Концепцію відновлення 2030

48
3319

Документ  розроблений  з урахуванням різних варіантів деокупації та стану міської інфраструктури на той момент. У ньому прораховані і ризики - зокрема, стійкість до природних та антропогенних ризиків для міста.

Нагадаємо,  Мелітополь приєднався до проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», який виконується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Урядів Німеччини та Швейцарії, ще у листопаді 2019 року.

До повномасштабного вторгнення міська рада разом з експертами працювали над Концепцією інтегрованого розвитку міста до 2030 року. Відмінність Концепції від інших документів стратегічного планування в тому, що вона зосереджена на просторовому розвитку міста, трансформації міського простору. Головними цілями проєктів Концепції було вдосконалення міської інфраструктури, розвиток транспорту і міської мобільності, проєкти в сфери протидії кліматичним змінам, створенні інклюзивного міського простору. 

Документ вимагав доопрацювання з урахуванням воєнних та повоєнних реалій. Тож, разом із національними та міжнародними експертами, а також за участі громадськості міська рада підготувала Концепцію відновлення Мелітополя до 2030 року.

Зазначимо, що проєкт «Інтегрований розвиток міст в Україні II» фінансують Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) і Державний секретаріат Швейцарії з економічних питань (SECO). Політичним партнером з реалізації проєкту є Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України, а його містами-учасниками, окрім Мелітополя, є Львів, Чернівці, Вінниця, Житомир, Київ (Подільський район), Полтава та Харків. 

З повним текстом Концепції можна ознайомитись за посиланням