Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

Міста Європи та світу допоможуть відновити Мелітополь після деокупації

42
518

Мелітополь продовжує укріплювати відносини з міжнародними партнерами для оперативного та якісного відновлення після деокупації. Минулого тижня в рамках цієї роботи міський голова Іван Федоров відвідав міста Великобританії, Італії, Німеччини та Фінляндії.

Іван Федоров зазначив, що відтепер говорить з міжнародними партнерами про стратегічну співпрацю не тільки для Мелітополя, а й для  територій - членів Асоціації нескорених громад
-  Нещодавно разом з Ukraine Confidence Building Initiative (UCBI-4) ми провели Форум "Реінтеграція громад: Виклики. Досвід. Майбутнє". Поки що окуповані громади Запорізької, Донецької, Луганської та Херсонської областей об'єднуються в Асоціацію задля ефективного повоєнного відновлення. Ми потребуємо допомоги наших іноземних партнерів. Об'єднуємось зі всім світом, аби наблизити перемогу, - підкреслив Іван Сергійович.
У Великобританії Мелітопольський міський голова провів перемовини з мерами міст Тісайд та Саутенд-он-Сі, а також представниками муніципалітету, депутатами та членами парламенту округу Сауденд Вест. 
Мер міста Саутенд-он-Сі Стівен Хабермель та лідери політичних груп ради висловили твердий намір підтримки та партнерства з Мелітополем на шляху до деокупації та після звільнення. А також - всебічної підтримки України на шляху до перемоги. Зокрема, досягнуті домовленості про співпрацю для відновлення та подальшого розвитку вищої освіти в Мелітополі. 
-  Саутенд-он-сі має найдовшу набережну у світі та є центральним курортом у Великобританії. І це ще один напрям нашої співпраці - розвиток туризму. Ми також підписали угоду про співпрацю з англійським містом Тісайд задля економічного зростання Мелітопольщини після деокупації. Місто має унікальний досвід, яким вже готові ділитися з нами. Так, вже зараз там створюють найбільший у Європі індустріальний парк. Його реконструкція буде завершена за 3-4 роки та дасть можливість створити близько 20 тисяч робочих місць. Цікаво, що всі інвестори, які інвестують в будівництво підприємства - це міжнародні компанії з США, Південної Кореї, тощо. Тісайд також має чудовий приклад одночасного використання аеродрому військовою та цивільною авіацією. Це саме той проєкт, який ми планували реалізувати в Мелітополі до повномасштабного вторгнення. Свої плани не змінюємо, незважаючи ні на що, - підкреслив Іван Федоров.

Також за темою

91-ші роковини Голодомору: пам’ятаємо, щоб не допустити повторенняЧитати далі

91-ші роковини Голодомору: пам’ятаємо, щоб не допустит...

Голодомор 1932-1933 років забрав життя мільйонів українців. Цьогоріч минає 91 рік від одного з найстрашніших злочинів в історії людства.
День Гідності та Свободи: шануємо героїв і боремося за майбутнєЧитати далі

День Гідності та Свободи: шануємо героїв і боремося за майбу...

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи – день, що символізує незламність духу нашого народу, його прагнення до свободи, демокра...
1000 днів незламності: Україна продовжує боротися за свободу та незалежністьЧитати далі

1000 днів незламності: Україна продовжує боротися за свободу...

Сьогодні, 19 листопада 2024 року, минає рівно 1000 днів від початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну. Ця дата стала ще одніє...