Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Сезон тиші! Диких тварин не турбувати!

 

 Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради Запорізької області інформує, що відповідно до вимог Закону України від 9.04.2015 № 332 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони тваринного світу”, у період масового розмноження диких тварин, з 01 квітня до 15 червня, забороняється проведення робіт та заходів у природному середовищі, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах)".

Продолжение материала
ВИКОНКОМ ЗАКЛИКАЄ ДОТРИМуватись ЧИСТОТИ ТА ПОРЯДКУ НА ПРИЛЕГЛІЙ ТЕРИТОРІЇ

 

 Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради нагадує всім мешканцям міста, що дотримання чистоти та порядку на прилеглій території є обов’язком власника земельної ділянки перед містом та іншими мешканцями, адже їх приватна власність є складовою частиною міста та впливає на його зовнішній вигляд.

Продолжение материала
Про підтримку всесвітньої кампанії Година Землі-2017 в м. Мелітополі

 

 Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради Запорізької області повідомляє, що в Україні стартує всесвітня кампанія «Година Землі-2017», започаткована WWF (Всесвітнім фондом природи).

25 березня 2017 року о 20:30 за місцевим часом мільйони людей по всьому світу на одну годину символічно вимкнуть світло та побутові електроприлади в домівках і на робочих місцях в знак небайдужості до майбутнього Землі та беручи на себе зобов’язання піклуватися про природу щодня.  

Продолжение материала
Городская власть благодарит неравнодушных мелитопольцев за участие в субботниках

 

 Отдел по благоустройству и экологии исполкома выражает искреннюю благодарность за оказанную помощь в уборке территории парка возле железнодорожной станции 18.03.2017 г.

Продолжение материала
Первым весенним субботником положили начало возрождению железнодорожного парка
 

 В рамках традиционной акции «Сделаем вместе свой город лучше!», инициированной городским головой Сергеем Минько, работы по благоустройству и озеленению прошли в парке при железнодорожной станции, на ул. Героев Украины в районе ДЮСШ-1, а также в сквере и на территории ООШ-1.

Продолжение материала
В мэрии состоялось совещание по ситуации с загрязнением ручья Песчанского

 

 17 марта городской голова Сергей Минько провел совещание относительно ситуации с загрязнением ручья Песчанского несанкционированными промышленными стоками. На совещании присутствовали представители Национальной полиции, СБУ, экоинспекции, а также предприятий, стоки которых могут попадать в ручей.

 

Продолжение материала
Стартует ежегодная акция «СДЕЛАЕМ ВМЕСТЕ СВОЙ ГОРОД ЛУЧШЕ!»

 

В рамках ежегодной акции «СДЕЛАЕМ ВМЕСТЕ СВОЙ ГОРОД ЛУЧШЕ!» 18.03.2017 будет проходить субботник по уборке «Парка возле железнодорожной станции»

Учащиеся Мелитопольского строительного центра профессионально-технического образования (бывшие ПТУ № 12 и ПТУ № 24), работники ГУ «Узловая больница станции Мелитополь «Приднепровская железная дорога», ДК Железнодорожников, ДЮСШ № 1, ПП «Орион», кафе «Украина», представители крымско-татарского общества и волонтеры очистят территорию заповедного объекта от сухих веток, мусора и прошлогодней листвы.

Начало субботника в 9.00. Всех участников мероприятия ПП «Орион» и кафе «Украина»напоят бесплатным вкусным чаем.

В Мелітополі стартує місячник благоустрою міста

 Згідно з Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", Указом Президента України від 06.08.1998 № 855/98 "Про День довкілля", за розпорядженням міського голови  з 15 березня по 15 квітня 2017 року в Мелітополі оголошено місячник благоустрою міста, присвячений Дню довкілля.

 Загальноміська толока у Мелітополі відбудеться 15 квітня.

 Проведення місячника благоустрою є слушною нагодою виявити здатність до об’єднання навколо ідеї екологічного та духовного розвитку держави, підтвердження свідомого ставлення до збереження довкілля. Спільними зусиллями можна зробити нашу країну, наш дім чистим, безпечним і комфортним!

Відбулося робоче засідання Секції Асоціації міст України з питань екологічної збалансованості

 

 2 березня 2017 року в м. Києві було проведено перше робоче засідання Секції Асоціації міст України (АМУ) з питань екологічної збалансованості, у якому, серед інших, взяли учать директор Проекту ПРОМІС Кучеренко Олександр, заступник виконавчого директора АМУ Баранов Валерій, міський голова м. Миргород Соломаха Сергій Павлович, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради виконавчого комітету Запорізької міської ради Еделєв Валерій Гаврилович, міський голова м. Ладижин Коломєйцев Валерій Іванович, міський голова м. Хмельницьк Редчик Сергій Борисович, начальник відділу з благоустрою та екології виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області Громико Олексій Сергійович, загалом – представники 30 міст зі всієї України.

Продолжение материала
Усіх чотирилапих на реєстрацію!
 

  Animal-id.info - набагато більше, ніж просто система пошуку тварин!

На базі платформи розроблений і впроваджений зручний для муніципалітетів комплекс рішень для ідентифікації тварин в містах. З метою реєстрації тварин та внесення подальшої необхідної інформації, створені спеціалізовані онлайн кабінети для власників тварин, ветеринарів, племінних розплідників, кінологічних клубів, громадських організацій і комунальних підприємств. За лічені хвилини зареєстрована тварина потрапляє в міжнародну базу даних, а власник миттєво отримує підтвердження електронним листом! Згодом інформація синхронізується з найбільшим міжнародним об'єднанням баз даних EuroPetNet.

Зареєструвати тварину можна тут:

https://animal-id.info/ua/animal/add_step_one

<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 61 - 70 из 198

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2020