22 вересня 2025 г. 18:24
0
537
"Націоналізація" у Мелітополі триває - що цього разу окупанти визнали "безгосподарним"
В окупованому Мелітополі продовжується так звана «націоналізація». "безгоспним" майном може бути визнана як квартира, так і трансформаторна будка.












