Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

Американський історик Тімоті Снайдер та міністр цифрової трансформації Михайло Федоров відвідали мелітопольский центр молоді

3
458

Під час візиту до Запоріжжя і відкриття підземної школи Тімоті Снайдер та Михайло Федоров завітали у молодіжний центр Мелітополя People.UA. 

Тімоті Снайдер спеціалізується на вивченні історії Східної Європи, зокрема, України, Польщі, Росії та білорусі. Досліджує основні історичні явища XX століття - націоналізм, тоталітаризм, голокост.

Історик і професор Єльського університету активно доносить суспільству неприховану правду про одвічні намагання Росії знищити Україну як самостійну державу. Розвінчує російські наративи і відверто говорить про перекручування історичних фактів у межах гібридної війни. З молоддю Мелітополя та Запорізької області Тімоті Снайдер, до речі, спілкувався українською мовою, яку вивчів за рік.

Саме в Мелітопольскому центрі  People.UA  відбулась зустріч гостей з учасниками молодіжного руху «Байди».  Молоді люди розповіли досліднику історії про розвиток руху та значущі для молодіжного суспільства ініціативи.

Не виключено, що про патріотичний рух запорізької молоді та загальну концепцію його розвитку в умовах війни історик розповість в одній зі своїх лекцій.

Після спілкування гості зробили спільні фото на згадку про зустріч.

Нагадаємо, у березні 2023 року за ініціативою запорізьких ювенальних поліцейських впроваджено дитячий рух «Байда». Його учасниками стали близько сотні дітей із різних куточків регіону – це маленькі жителі від 12 до 17 років із міст Запоріжжя, Бердянська, Василівки, Полог, а також Бердянського, Василівського та Пологівського районів.

У листоподі 2023 такий  осередок з’явився в Мелітополі та Мелітополському районі. 

Основні засади організації - любов до Батьківщини й спорту, а також виховання патріотизму та відповідальності в молоді. Крім цього, цілями руху є:
• формування правової свідомості та культури в дітей,
• організація змістовного довкілля,
• розвиток та вдосконалення талантів,
• підтримка здорового способу життя,
• участь в конкурсах, фестивалях, змаганнях на території області.

Також за темою

Мелітопольська громада відкрила перший в Україні безкоштовний тренажерний зал для переселенців у ЗапоріжжіЧитати далі

Мелітопольська громада відкрила перший в Україні безкоштовни...

У прифронтовому Запоріжжі Мелітопольська міська рада презентувала перший в Україні безкоштовний тренажерний зал для переселенців.
Ще одному журналісту з Мелітополя російський суд виніс вирок – його звинуватили у зборі даних для підриву будівлі ФСБЧитати далі

Ще одному журналісту з Мелітополя російський суд виніс вирок...

Мова йде про адміністратора ТГ-чату «Мелітополь- це Україна» Влада Гершона.
Російський суд виніс вирок журналісту РІА Мелітополь Георгію Левченко, якого взяли в полон 2 роки томуЧитати далі

Російський суд виніс вирок журналісту РІА Мелітополь Георгію...

Через два роки полону наш колега журналіст РІА Мелітополь Георгій Левченко почув вирок Запорізького окупаційного суду.