Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

Числився зниклим безвісти - стало відомо про звільнення з полону ще одного мелітопольця

40
433

За час окупації Мелітополя російські загарбники викрали сотні людей. Багато з них опинилися у в'язниці, отримавши величезні терміни, доля інших досі невідома.

Але 13 вересня стало щасливим днем для кількох мелітопольських родин. Вони змогли зустрітися з рідними, яких довгий час тримали в полоні рашисти.

ТРК-Мелітополь повідомляв, що в рамках обміну полоненими додому повернулась випускниця Мелітопольського Таврійського державного університету імені Дмитра Моторного Лілія Павріанідіс. На момент повномасштабного російського вторгнення дівчина опинилася на комбінаті "Азовсталь" у Маріуполі. Лілія добровільно зголосилася бути кухарем і готувати їжу для військових і мирних жителів. Але, не дивлячись на це, загарбники судили цивільну разом з іншими полоненими у Ростові-на-Дону.

Згодом стало відомо, що в числі 49 українців, яких звільнили з ворожих застінків, був ще одним житель Мелітополя – морський піхотинець 501-го батальйону 36-ї бригади.

Матрос Олег Нечаєв 2020-го підписав контракт зі Збройними силами України. Був на посаді водія, служив поблизу Бердянська у військовій частині А1965 у 501-му окремому батальйоні Морської піхоти України. Відомо, що Максім проходив служюу у Маріуполі. Там його застала повномасштабна війна.. Там разом із побратимами він і потрапив у полон у квітні 2022-го року. 13 вересня Олег був звільнений із російських катівень.

Сьогодні стало відомо ще про одного мелітопольця, якого в рамках обміну звільнили окупанти. Це Максим Мамедов, житель села Тамбовка. Молодий чоловік був викрадений ще у 2022 році. Жодних відомостей рідні отримати про нього не могли і Максим вважався зниклим безвісти. Наразі ми не маємо інформації, за що затримали хлопця і які звинувачення висували йому рашисти. Тепер мелітополець на волі і без страху зміг знову взяти в руки рідний український прапор.

На жаль, сотні людей, як і раніше, залишаються в полоні в окупантів. Їхні рідні вірять, що колись і для них настав щасливий момент і вони зможуть обійняти своїх близьких...

Також за темою

За ґрати за пост у соцмережі: у Мелітополі окупаційна влада продовжує полювання на інакомислячихЧитати далі

За ґрати за пост у соцмережі: у Мелітополі окупаційна влада ...

У тимчасово окупованому Мелітополі окупаційний «суд» ухвалив черговий вирок місцевому жителю - винятково за публікацію в соціальній мережі...
Я знаю, що таке звіриний страх - учасниця руху спротиву «Жовта стрічка» з Мелітополя про полон і депортаціюЧитати далі

Я знаю, що таке звіриний страх - учасниця руху спротиву &laq...

Мешканка Мелітополя Сєвіль Велієва - одна з активісток Всеукраїнського руху опору «Жовта стрічка». Вона пережила допити й обшуки, полон і ...
Мешканка Мелітопольщини згадала російське походження та обійняла високооплачувану посаду в окупантівЧитати далі

Мешканка Мелітопольщини згадала російське походження та обій...

Вільнянський районний суд Запорізької області розглянув справу за обвинуваченням Олени Олександрівни Північенко в колабораціонізмі та призначив їй пок...