Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

Сім'ї безвісти зниклих і викрадених захисників із Мелітополя можуть отримати соціальну підтримку

40
349

Після двох із половиною років після початку повномасштабного вторгнення тисячі військових і цивільних українців, зокрема з Мелітополя, зникли безвісти або потрапили в полон.

Після 24 лютого 2022 року лише в Мелітополі та Мелітопольському районі зафіксовано 349 випадків насильницьких зникнень цивільних людей. Такі дані приводе команда "Викрадені Мелітопольці".

Наразі оцінити точну їхню кількість неможливо. За даними Міністерства внутрішніх справ України, на сьогодні 55 829 тисяч осіб зникли безвісти, 46 285 тисяч - розшукуються, щодо близько 7 тисяч інформація встановлена і задокументовано 1767 фактів зникнення дітей. Ці дані уточнюються.

Своєю чергою Міністерство соціальної політики пропонує 12 першочергових соціальних послуг і програм підтримки для родин, які очікують рідну людину з полону або ж чиї близькі вважаються зниклими безвісти. Усі ці послуги призначені для того, щоб допомогти людині, звільненій з полону, членам її сім'ї та членам сімей військовополонених отримати професійну соціальну підтримку. Для кожної звільненої з полону людини та її сім'ї визначається фахівець - кейс-менеджер, який допомагає в організації соціальних послуг та інших видів допомоги.

«Для того, щоб справді бути допомогою українським сім'ям у таких обставинах, Міністерство соціальної політики працює над програмами допомоги та підтримки - це може бути і психологічна підтримка в наших центрах соціальної служби, або в центрах життєстійкості, або санаторно-курортне лікування. Закликаємо скористатися цими програмами», - сказала заступниця Міністра соціальної політики Уляна Токарєва.

Соціальні послуги та допомоги доступні та можуть бути активовані на будь-якому етапі: членами сім'ї під час очікування, а також людиною після звільнення, під час реабілітації та за місцем проживання. Членам сімей таких громадян послуги надаються під час перебування їхніх рідних у полоні та після звільнення їхніх рідних.

Міністерство соціальної політики розробило ліфлет, де зібрано всю інформацію щодо послуг та допомоги родинам полонених, незаконно ув'язнених та безвісти зниклих. 

 

 

 

 

 

Також за темою

За ґрати за пост у соцмережі: у Мелітополі окупаційна влада продовжує полювання на інакомислячихЧитати далі

За ґрати за пост у соцмережі: у Мелітополі окупаційна влада ...

У тимчасово окупованому Мелітополі окупаційний «суд» ухвалив черговий вирок місцевому жителю - винятково за публікацію в соціальній мережі...
Я знаю, що таке звіриний страх - учасниця руху спротиву «Жовта стрічка» з Мелітополя про полон і депортаціюЧитати далі

Я знаю, що таке звіриний страх - учасниця руху спротиву &laq...

Мешканка Мелітополя Сєвіль Велієва - одна з активісток Всеукраїнського руху опору «Жовта стрічка». Вона пережила допити й обшуки, полон і ...
Мешканка Мелітопольщини згадала російське походження та обійняла високооплачувану посаду в окупантівЧитати далі

Мешканка Мелітопольщини згадала російське походження та обій...

Вільнянський районний суд Запорізької області розглянув справу за обвинуваченням Олени Олександрівни Північенко в колабораціонізмі та призначив їй пок...