Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

На допомогу лікарям ковідних шпиталів у Мелітополі прийшли їх колеги різних спеціальностей

59
2976

У зв'язку зі складною епідеміологічною ситуацією та швидким розповсюдженням COVID-19 у Мелітополі посилений штат ковідних шпиталів. На допомогу колегам-інфекціоністам прийшли лікарі інших спеціальностей і адміністрація ТМО «Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги».

За словами директора ТМО «Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги» Лариси Саприкіної, на сьогодні у Мелітополі працюють одразу три ковідних шпиталі. Перший — на базі оновленої інфекційної лікарні, другий — у дитячому санаторії, третій — на базі двох будівель: на 1-му, 2-му та 3-му поверхах гінекологічного корпусу та у колишньому інфекційному відділенні ЦРЛ. Протягом декількох останніх тижнів кількість пацієнтів, що отримують тут лікування від COVID-19, становить не менше 300. У зв'язку із величезним навантаженням на лікарів, ковідні шпиталі вирішено посилити лікарями інших спеціальностей.

— Сьогодні медперсонал ковідних шпиталів працює на знос, дуже втомлюється. Нам була потрібна зміна для них та посилення складу. На жаль, такої кількості інфекціоністів у Мелітополі немає — у нашому місті їх лише 10. Тому ми запросили працювати в шпиталі лікарів інших спеціальностей, щоб допомогти колегам справитися зі складною епідситуацією. Так, були залучені терапевти, пульмонологи, ендокринологи, педіатри, кардіологи, ЛОР-лікарі та хірургічна служба, - розповіла Лариса Саприкіна.
Сьогодні у ковідних шпиталях Мелітополя, крім інфекціоністів, працюють 7 терапевтів, 8 рентгенологів, 3 педіатри, 9 хірургів, по одному ЛОР-лікарю, пульмонологу, кардіологу, ендокринологу, 11 реаніматологів і 3 лікарі-інтерни, які проходять інтернатуру у реанімації. Загалом у шпиталях працюють 54 лікарі, з них тільки 24 — їх штатні співробітники.

Крім того, у ковідних шпиталях сьогодні працює і адміністрація ТМО «Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги». Так, на допомогу колегам на чергування у нічний час та у вихідні дні виходять медичний директор ТМО Наталія Глущенко, її заступник Тетяна Антонюк, завідуючий підрозділом “Лікарня невідкладних станів” ТМО Геннадій Ткаченко, завідуючий підрозділом “Дитяча лікарня” ТМО Роман Павленко, заступник директора ТМО Роман Федорович. Окрім своєї основної роботи, вони лікують хворих на ковід.

Нагадаємо, уникнути тяжкого перебігу захворювання на COVID-19 допомагає вакцинація. Телефони та адреси пунктів та Центрів вакцинації у Мелітополі дивіться за посиланням: https://mlt.gov.ua/?r=posts.client.view&id=966.

Також за темою

Незалежність складається з нас Читати далі

Незалежність складається з нас

Простори «Саме тут» у Запоріжжі, Львові, Києві та Дніпрі запрошують на серію подій до 35-ї річниці Незалежності України.
VІ Всеукраїнський творчий конкурс «Що для мене Україна?» — старт прийому робіт!Читати далі

VІ Всеукраїнський творчий конкурс «Що для мене Україна...

Це чудова можливість для дітей та підлітків віком від 4 до 17 років (з України та української діаспори) висловити свою любов до Батьківщини, продемонс...
Безбар'єрність у дії: адміністратори ЦНАП м. Мелітополя підвищили кваліфікаціюЧитати далі

Безбар'єрність у дії: адміністратори ЦНАП м. Мелітополя...

Саме тому створення безбар'єрного середовища й рівних умов для всіх відвідувачів є ключовим стандартом роботи ЦНАП м. Мелітополя.