Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

Молоді міста розповіли про працевлаштування в Мелітополі

58
1568

Вчора, 9 вересня, в міському парку культури та відпочинку ім. М. Горького відбулася знакова подія для молоді Мелітополя — діловий саміт “Get higher together”. Учнів випускних класів міських шкіл та студентів перших курсів вищих навчальних закладів ознайомили з перспективою працевлаштування в Мелітополі.

Учасники заходу мали змогу особисто поспілкуватися з представниками найбільших підприємств міста, які готові брати на роботу молодь без досвіду. Школярі та студенти більше дізналися про тонкощі роботи в логістиці, торгівлі, аграрній та інших сферах.

Далі гостей заходу чекала панельна дискусія з представниками влади, бізнесу та громадськості. Відповідали на питання молоді та ділилися з ними своїм досвідом заступник Мелітопольського міського голови Михайло Семікін, керівниця ГО “Патріот” Ольга Леонтьєва та представниця ТОВ "Хегельманн Транспорте Юкрейн” Ірина Перебийніс.

— Молодь — це основна критична маса, основний соціальний капітал будь-яких змін. Саме молодь є тим сегментом, який має стати двигуном для цих змін. Молодість — це час можливостей, коли є сили, є енергія, бажання рухатися далі. Наше спільне завдання полягає в тому, щоб створити умови для реалізації цих можливостей, і вони сьогодні є, — зазначив Михайло Семікін.

Заступник міського голови додав, що найголовнішою рисою, якою мають володіти молоді люди для влаштування на хорошу роботу, є вміння швидко освоювати інформацію. Недостатньо володіти лише якимись конкретними вміннями та навичками, бо світ настільки швидко змінюється, що завтра вони вже будуть просто неактуальні.

 

 

Також за темою

З Днем Європи!Читати далі

З Днем Європи!

9 травня Україна разом із європейською спільнотою відзначає День Європи - свято єдності, демократії, свободи та спільних цінностей.
Вшановуємо пам'ять всіх, хто боровся проти нацизму Читати далі

Вшановуємо пам'ять всіх, хто боровся проти нацизму

8 травня Україна разом із цивілізованим світом вшановує День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років.
УВАГА! ПРЯМА «ГАРЯЧА» ЛІНІЯ ІЗ СЕКРЕТАРЕМ МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИЧитати далі

УВАГА! ПРЯМА «ГАРЯЧА» ЛІНІЯ ІЗ СЕКРЕТАРЕМ МЕЛІТО...

Запрошуємо скористатися можливістю прямого діалогу з представником міської влади.