![](/uploads/posts/2024-04-15/f3cc1220296792279ef961795e63cfe0.jpg)
У місті Запоріжжі розпочала роботу Комунальна установа «Центр підтримки внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни та членів їх родин» Мелітопольської міської ради Запорізької області.
Основною метою діяльності Центру є забезпечення комплексного підходу до розв’язання проблем, адаптації та інтеграції отримувачів допомоги та здійснення іншої діяльності.
На сьогодні у Центрі можливе онлайн отримання консультацій у асистентів ветерана за телефоном 097-063-31-03.