![](/uploads/posts/2024-02-26/3d4b540a3cda83e305174bd54cfb805e.jpg)
Згадуємо та вшанувуємо мужність тисячі жителів Кримського півострова, які 26 лютого 2014 року вийшли у Сімферополі на мітинг на підтримку територіальної цілісності України. А також всіх, хто продовжував і продовжує чинити опір окупантам на півострові.
І сьогодні люди в тимчасово окупованому Криму чекають на повернення України. Не тільки вірять у звільнення півострова від окупантів, а й допомагають наближати перемогу.