Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

62
2285

За минулу добу зареєстровано 71 новий випадок захворювання на COVID-19 серед мешканців міста (результати досліджень від 02.02.2022).

Останні тижні існує тенденція до зростання захворюваності дитячого населення, так кількість дітей, що захворіли на коронавірусну інфекцію, збільшилась у 5,4 рази в порівнянні двотижневих періодів  08-20.01.2022 (захворіло 7 дітей) та 21.01-03.02.2022 (захворіло 38 дітей).

Станом на 4 лютого 2022 року всього в місті Мелітополі підтверджено 14 132 випадків СOVID-19 серед містян, з них 609 дітей.

На сьогодні в інфекційному госпіталі отримує лікування 46 пацієнтів з Мелітополя та прилеглих районів:

- 39 з підтвердженим діагнозом COVID-19, з них 2 дитини;

- 7 з підозрою на корона вірусну інфекцію.

На амбулаторному лікуванні під наглядом сімейного лікаря перебувають 397 захворілих, з них 32 дитини.

Зареєстровано ще  4 летальних випадки від коронавірусної хвороби серед мешканців міста. Особи, що померли, були  похилого віку та відносились до групи ризику (мали супутні хронічні серцево-судинні та легеневі патології, вікові порушення з боку серцево-судинної системи, цукровий діабет).

Станом на 4 лютого 2022 року перемогли коронавірусну інфекцію 13 130 містянин, в тому числі 577 дітей.

 

МОЗ інформує як не заразитися штамом «Омікрон» 

✅ Обов’язково вакцинуйтеся та отримайте бустерну дозу щеплення проти COVID-19.

✅ Дотримуйтеся протиепідемічних правил: носіть маски, уникайте скупчення людей, ретельно мийте руки, уникайте фізичних контактів, дотримуйтеся соціальної дистанції.

✅ Відкладіть похід у заклади громадського харчування до стабілізації ситуації. Замовляйте доставку або їжу навинос.

✅ Утримайтеся від туристичних подорожей до стабілізації ситуації. Якщо ж необхідність у поїздках перевищує ризики, дотримуйтеся карантинних заходів.

 

Пам’ятайте❗️ Вакцинованим також варто дотримуватися протиепідемічних правил.

Також за темою

З робочим візитом до Центру підтримки ВПО у Запоріжжі завітав керівник запорізького напрямку Global Empowerment Mission Ukraine Віталій КубушкаЧитати далі

З робочим візитом до Центру підтримки ВПО у Запоріжжі завіта...

Мелітопольська громада висловлює щиру вдячність команді Global Empowerment Mission Ukraine за постійну підтримку і внесок у розвиток партнерських від...
Валіза спогадів, квіз і тепло сердець – як мелітопольці святкували День міста у КиєвіЧитати далі

Валіза спогадів, квіз і тепло сердець – як мелітопольц...

У Києві відбулася зустріч мелітопольців, присвячена 241-й річниці заснування Мелітополя.
ЦНАПи Мелітополя відновлюють послуги з державної реєстрації права власності на нерухоме майноЧитати далі

ЦНАПи Мелітополя відновлюють послуги з державної реєстрації ...

Послуги знову доступні у Запоріжжі, Львові та Києві