Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Новини з навчально-виховного комплексу №9

ImageСьогодні в НВК №9 м. Мелітополя відбулась лінійка вшанування успіхів вихованців школи Джур та газети «У дев’яточку», з часу заснування якої пройшло вже три роки та вийшло в світ 20 номерів.

Гостями свята були: міський голова Дмитро Сичов, отаман Мелітольського куріня Козацького війська Запорозького Низового Ігор Лисенко, священнослужитель монастиря преп. Савви Освященного ієромонах Іов, вчителі та учні школи.

Сьогодні в НВК № 9 було справжнє свято! Адже газета „У дев’яточку” привезла в рідне місто Мелітополь два дипломи з Національного конкурсу шкільних газет, що проходив у м. Миколаїв 16 травня.

Приблизно дві тисячі шкільних газет взяли цього року участь у Національному конкурсі шкільних газет, який проводив Миколаївський Коледж преси та телебачення за підтримки Національної спілки журналістів України, Академії педагогічних наук України, Асоціації молодіжної преси України та народного депутата України Андрія Шевченка.

Переможців було визначено у 13 номінаціях, серед яких були такі як "Краща стінгазета", "Кращий автор шкільного друку", "Краща друкована газета", "Краща електронна газета", "Краща газета за змістом", "Кращий матеріал на тему "Україна суднобудівна", "Краща національна газета" та інші.

Свої газети до участі в Конкурсі надіслали школи з найрізноманітніших куточків України. Було представлено всі області, крім Івано-Франківської. Після гостинної зустрічі переможців Конкурсу для них було організовано цікаву екскурсію по Миколаєву. Гості відвідали відому на всю країну й за її межами фабрику з виробництва матраців та спальних аксесуарів "Велам"; були в Музеї судобудівництва, на набережній Південного Бугу, на Братському кладовищі. Потім юні журналісти разом зі своїми керівниками мали змогу поспілкуватися за "круглим столом" з головою Національної спілки журналістів України Ігорем Лубченком, народним депутатом України Андрієм Шевченком та президентом Національного конкурсу шкільних газет, директором Коледжу преси та телебачення Глібом Головченком. Вони зазначили, що розвиток демократичної України не можливий без розвитку незалежних демократичних медіа. Саме на юних журналістів зараз покладають велику надію та сподівання, адже сьогодні вони розвивають незалежні засоби масової інформації, починаючи зі шкільної газети. Після ґрунтовного "круглого столу" розпочалася церемонія нагородження переможців, яка проходила в концертному залі Палацу дитячої творчості. "Кращим автором шкільного друку серед учнів 6-8 класів" стала Ксенія Угненко, учениця 7-Б класу НВК №9 м. Мелітополя.

Image

"Кращою газетою за змістом серед 6-8 класів" стала газета "У дев'яточку!" НВК №9. Безумовно, за час існування  газети це найбільша перемога.

 Діти привезли додому не тільки дипломи та цінні подарунки, але й масу приємних вражень. Зокрема, про високий рівень організації конкурсу. Національний конкурс шкільних газет у Миколаєві проходив уже в одинадцятий раз, і з кожним разом він стає все більш популярним та престижним, все більша кількість газет бере в ньому участь.

На святковій лінійці міський голова Дмитро Сичов подарував редакції шкільної газети фотоапарат який так необхідний для подальшої роботи.

Другою частиною лінійки було посвячення дев’яти слухачів до школи Джур. Батьки цих дітей написали заяву для вступу до школи, учні пройшли випробний термін та отримали відмінні рекомендації від вихованців, після чого були зараховані до дружини.

 Школа була відкрита 15 жовтня 2007 року на базі НВК№9, та нараховувала 15 вихованців. На сьогоднішній день їх вже 44!

 Керує школою Джур Олена Миколаївна Федоренко, допомагає їй отаман Ігор Лисенко.

Вихованці живуть однією сім’єю, а по - іншому і не можливо. Адже слухач школи перед вступом до лав Джур дає обітницю: „Обіцяємо зробити все, що від нас залежить, щоб виконати свій обов’язок перед Богом і Україною, допомагати іншим, виконувати заповіді джури!”

Хай Вам щастить, щоб козацькому роду не було переводу!

< Пред.   След. >

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2019