Municipal Site of Melitopol City, Ukraine
Людям із порушенням зору
Стандартна версія

МЕЛІТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ОФІЦІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ

Гуманітарна допомога мелітопольцям у 2023-му році: якою вона була

11
1598

Мелітопольський міський голова Іван Федоров зазначив, що у 2023 році допомога була максимально наближена до людей. 

- Слідом за Запоріжжям одразу три нових гуманітарних хаби "Саме тут" були відкриті протягом року у Львові, Києві та Дніпрі. І незважаючи на зменшення донорів та викликану цим гуманітарну кризу, за рік нам вдалося допомогти понад 25 тисячам осіб. Це мешканці не тільки Мелітополя та Мелітопольського району, а й інших районів Запорізької області, - розказав Іван Федоров.

Протягом року ВПО було видано понад 900 тис. тон гуманітарної допомоги, а це 50 тис. продуктових наборів, 13 тис. - гігієни, 15 тис. “теплої допомоги” та дитячих наборів. Загальна вартість допомоги нашим переселенцям від партнерів склала близько 45 мільйони гривень.

- Ми продовжуємо виконувати і адресну доставку тим переселенцям, які за станом здоров'я не можуть самостійно відвідувати гуманітарні хаби. Зазначу, що окрім натуральної допомоги наші спеціалісти консультативного пункту надали відвідувачам майже 20 тисяч послуг, а оператори контакт-центру опрацювали 56 тис. звернень. Ще понад 12 тис. осіб за допомогою фахівців центрів змогли отримати фінансову допомогу, - підбив підсумки міський голова.

На базі центрів також працювали медики - вони надали 8200 послуг та видали медикаменти для 5700 відвідувачів.
Працівники центрів також організували заходи з інтеграції, в яких взяли участь 7700 тис. мелітопольців.

- Підводячи підсумки року, хочу подякувати кожному з наших більше ніж 100 партнерів та донору, які допомагають нашим людям вистояти у ці темні часи. Ваша підтримка безцінна, адже вона дає чітко усвідомити: разом подолаємо все! - зазначив Іван Федоров.

 

Також за темою

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок збройного конфліктуЧитати далі

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок збройн...

Для батьків та опікунів які з дітьми виїхали з м. Мелітополь, є можливість оформити статус дитини, яка постраждала внаслідок збройного конфлікту.
До уваги військовослужбовців, ветеранів війни та членів їх родинЧитати далі

До уваги військовослужбовців, ветеранів війни та членів їх р...

У місті Запоріжжі розпочала роботу Комунальна установа «Центр підтримки внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни та членів їх родин» М...
Два нових ЦНАПи м.Мелітополя запрацювали у Києві та ЛьвовіЧитати далі

Два нових ЦНАПи м.Мелітополя запрацювали у Києві та Львові

Мелітопольці, які вимушено виїхали з рідного міста, можуть звернутися у відділи ЦНАП у Києві та Львові за отриманням якісних послуг