Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Сергій Мінько проводить зустрічі з трудовими колективами міста

  Міська влада відкрита до діалогу з городянами. Напередодні прийняття бюджету 2019 року міський голова Сергій Мінько проводить зустрічі з городянами у трудових колективах. Цього тижня він зустрівся з колективом соціальної сфери та сфери охорони здоров'я.

Поспілкуватися з очільником міста виявили бажання сотні співробітників. Аудиторії Сергій Мінько розповів чого його команді вдалося досягти за період каденції, які перспективи чекають на городян у наступному році, а також чому інвестори довіряють Мелітополю.

Найближчим часом заплановані зустрічі з іншими колективами бюджетних установ, а також підприємств міста.

 Протягом останніх років в Мелітополі ведеться масштабний благоустрій: виконуються великі обсяги робіт з реконструкції комунікацій та систем життєзабезпечення міста, капітальні ремонти доріг, прибудинкових територій багатоквартирного житлового сектору, пішохідних зон і зон відпочинку. Значним перетворенням піддалися об'єкти міської інфраструктури та установи соціальної сфери. Так, за 3 роки на поліпшення міської інфраструктури було спрямовано близько 560 млн. грн (287 млн. з яких - залучені кошти). У 2019 році міська влада ставить на меті залучити 320 млн. грн.

Найбільш яскравими досягненнями за останні три роки стали наступні об’єкти: реконструкція 23-ї школи, благоустрій міського парку культури і відпочинку, відкриття стадіону «Спартак» ім. А. Олексенко, облаштування 5 футбольних міні-стадіонів зі штучним покриттям в різних районах міста, придбання 22 квартир для дітей-сиріт та 2 9-кімнатні для 2-х дитячих будинків сімейного типу, відкриття інклюзивно-ресурсного центру, в рамках реформи децентралізації в Мелітополі відкриті кращий в Запорізькій області Центр з надання адмінпослуг, Сервісний центр МВС, відділ ДАБК, філія Державного бюро розслідувань. Також городяни задоволені тим, що за 3 роки в навчальних і медичних установах проведена майже повна заміна вікон і масштабний ремонт покрівель, повністю відновлені й обладнані за сучасними стандартами 9-ть амбулаторій загальної практики сімейної медицини, капітально відремонтовано 17-ть шкіл, утеплені 6-ть дитсадків, 70 відсотків точок міської мережі вуличного освітлення замінені на сучасні світлодіодні і енергозберігаючі.До того ж в місті з'явилися кілька нових скверів, відкрито 3 соціальних гуртожитки для переселенців, проведена масштабна реконструкція ділянок доріг. Серед найбільших : пр. Б. Хмельницького: - пр. 50-річчя Перемоги від вул. Гризодубової до бульвару 30 років Перемоги та вулиці Героїв України від Пенсійного фонду до перехрестя з пр. Б. Хмельницького. Триває реконструкція транспортної розв'язки в районі Центрального ринку в рамках реалізації проекту трьох кварталів: перехрестя А. Невського і Гетьмана Сагайдачного, на черзі - парковка в районі пташиного ринку.

  У центрі міста найбільш інтенсивні перехрестя обладнані новими світлофорними об'єктами, практикується нанесення пластикової дорожньої розмітки.

  Приділена увага ремонту доріг на околицях міста.

  Звісно, на зустрічах міський голова відзначив не тільки позитивні моменти роботи влади, а й нагадав про реалізацію проектів, які ще не встигли виконати. Серед них : створення комунального транспортного підприємства, який стане альтернативою приватним маршрутним таксі та будівництво водно-спортивного комплексу. Щодо транспорту, том місто вже взяло кредит в розмірі 38-ти мільйонів гривень на придбання автобусів. Планується до кінця року придбати першу партію. Зараз ведуться переговори і вибір постачальника. Реалізація проекту з будівництва басейну розрахована на 2 роки. Перший етап - розробка проекту - виконано. Проект поданий на узгодження по виділенню фінансування до області.  Стосовно планів на 2019 рік Сергій Мінько запевнив, що цього року результати роботи міської влади будуть лише зростати.

  На 2019 рік вже подано ряд проектів. За типом реконструкції 23 школи міська влада має намір виконати капітальний ремонт школи № 8, з виконанням заходів з енергозбереження, благоустрою території та облаштування спортивного майданчика. Кошторисна вартість реалізації проекту - 25,2 мільйона гривень.

  Також направлений проект з капітального ремонту дорожнього покриття вул. Ломоносова від бульвару 30-річчя Перемоги до вул. Петра Дорошенка, яка виконує функцію об'їзної дороги і приймає близько 80-ти відсотків вантажного автотранспорту. В результаті активної експлуатації дорожнє покриття на даному відрізку довжиною 1,7 кілометра знаходиться в незадовільному стані і потребує проведення капітального ремонту. Орієнтовна вартість проекту - 50 мільйонів гривень. Також планується капітальний ремонт автомобільного моста (шляхопроводу) по вул. Інтеркультурній. Шляхопровід збудовано в 1982-му році його довжина - 300 метрів. З моменту будівництва ремонт моста не виконувався. Є потенційна небезпека його руйнування. Кошторисна вартість проекту - 28 мільйонів гривень.

 


 Під час зустрічі колективи активно ставили цікавлячи їх питання та мали змогу взяти участь у обговореннях перспективних планів на 2019 році. Всі надані пропозиції будуть враховані при прийняття головного документу 2019 року.
 
 
 
 

 

< Пред.   След. >

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2019