Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Відбулись урочисті збори до Дня Конституції України

 27 червня у конференц-залі виконавчого комітету Мелітопольської міської ради відбулися урочисті збори, присвячені святкуванню Дня Конституції України. На заході були присутні представники міської влади, депутатського корпусу, підприємств, організацій, установ, громадські діячі та ЗМІ.

 

Зі словами привітання з нагоди Дня Конституції України до всіх присутніх звернувся Мелітопольський міський голова Сергій Мінько. Він підкреслив, що цей документ є гарантом прав і свобод людини, громадянина, особистості. Конституція закріплює людське життя як абсолютну цінність, а також здоров'я людини, честь і гідність, недоторканність і безпеку. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення умов для самореалізації особистості.

- Українська Конституція вважається однією з кращих у світі. І я впевнений, що ми навчимося жити так, що Україна стане гідним представником верховенства права в міжнародному співтоваристві. Але для цього нам усім, кожному з нас потрібно багато працювати заради щастя і благополуччя наших дітей, заради майбутнього нашої нації! - відзначив Сергій Мінько.

Міський голова побажав миру, злагоди, добра і достатку в кожну мелітопольську сім'ю! Також він виконав почесну місію нагородження.

Розпорядженням голови Запорізької обласної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, визначні трудові здобутки, вагомий особистий внесок у розвиток промисловості Запорізької області та з нагоди відкриття товариства з обмеженою відповідальністю «Завод «Екопромлит» орденом “За заслуги перед Запорізьким краєм” ІІІ ступеня нагороджений директор товариства з обмеженою відповідальністю «Мелітопольський завод турбокомпресорів» та товариства з обмеженою відповідальністю «Завод «Екопромлит» Овчаренко Володимир Геннадійович.

За значний особистий внесок у розвиток спорту в місті Мелітополі, виховання молоді, свідому громадянську позицію до 80-річного ювілею та з нагоди Дня Конституції України Почесною грамотою нагороджений майстер спорту з мотоциклетного спорту, заслужений тренер, суддя національної категорії з мотоциклетного спорту Кіссо Олександр Петрович.Відповідно до розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації за високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, активну громадську позицію та з нагоди святкування Дня Конституції України Грамотою Запорізької обласної державної адміністрації нагороджені:

- Начальник відділу культури Мелітопольської міської ради Запорізької області Семікін Михайло Олександрович;

- Начальник інформаційного відділу виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області Євтушенко Христина Едуардівна;

- Заступник директора з навчальної роботи Дитячої художньої школи відділу культури Мелітопольської міської ради Запорізької області, голова Мелітопольської міської організації профспілки працівників культури України Столярова Тетяна Миколаївна;

- Голова Мелітопольської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Маненко Тетяна Віталіївна.Відбулись урочисті збори до Дня Конституції України

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }

За сумлінну плідну працю, зразкове виконання своїх посадових обов’язків, значний особистий внесок у державотворення і розбудову демократичних засад та з нагоди відзначення Дня Конституції України, почесною грамотою виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області нагороджені:

- Заступник начальника управління стратегічного розвитку міста виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області Сєрова Світлана Вікторівна;

- Начальник організаційного відділу ДОЗ виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області Федєчкін Віктор Геннадійович;

- Заступник начальника управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області Фесенко Олена Володимирівна.


Зі святом всіх присутніх привітали Народний ансамбль бандуристів «Джерела» Палацу культури ім. Т. Г. Шевченка (художній керівник - Заслужений працівник культури України, Почесний громадянин міста Мелітополя Зінаїда Кривошей) та Народний театр пісні «Шоколад» Палацу культури ім. Т.Г. Шевченка (художній керівник - Наталія Моніч).


Також зворушливий вірш про нашу рідну землю прочитала вихованка дитячого навчального закладу №46, маленька україночка Варвара Федулова. Саме вона нещодавно стала переможницею в обласному конкурсі «Заговори, щоб я тебе побачив», а також відзначила свій День народження. Її привітав Мелітопольський міський голова Сергій Мінько.

Окрім цього, зі словами привітань до присутніх звернувся справжнійпатріот своєї держави, громадський діяч, ветеран мелітопольської журналістики Андрющенко Олександр Онисимович.Після урочистого заходу в конференц-залі представники міської влади поклали квіти до пам'ятника Кобзаря. 

< Пред.   След. >

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2019