Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Відбулась урочиста щорічна церемонія відзнаки “Жінка року”

 6 березня на урочистій церемонії нагородження напередодні святкування Міжнародного жіночого дня у залі Палацу культури ім. Т.Г Шевченка відбулось вшанування переможниць обласного конкурсу “Господиня свого краю” та оголошення переможниць міського конкурсу “Жінка року”.

Зі словами привітання від імені Мелітопольського міського голови Сергія Мінько до всіх присутніх жінок звернувся заступник міського голови Іван Федоров.
 

 - Напередодні свята восьмого березня ми традиційно вшановуємо видатних представниць прекрасної статі. Я щиро пишаюся тим, що маю честь привітати вас від імені всіх чоловіків. Я впевнений, що кожна жінка в місті Мелітополі заслуговує нагороди. Ви домоглися поваги ваших колективів, любові і тепла від ваших близьких. Номінації, які сьогодні будуть представлені, кажуть самі за себе. Вже давно прекрасна стать нічим не поступається чоловікам, але в свою чергу ви є люблячими мамами і найголовнішими людьми в нашому житті, - наголосив І. Федоров.

Він побажав жінкам щастя, благополуччя і миру, а також виконав почесну місію нагородження. 

У обласному конкурсі «Господиня свого краю» відзнаку здобули:

- в номінації «Жінка- працівник сфери соціального захисту населення» Жадан Наталія Вікторівна, голова Мелітопольської міської організації Товариства Червоного Христа України;

- в номінації «Жінка – працівник культури та мистецтва» Сергєєва Тетяна Анатоліївна;

- в номінації «Жінка – громадський діяч» Славова Ірина Михайлівна, депутат Мелітопольської міської ради 7-го скликання та Алєксєєва Світлана Олександрівна;

- в номінації «жінка-спортсменка» Болтовніна Олена Олександрівна, інструктор зі спорту Всеукраїнського Центру «Інваспорт», майстер спорту України міжнародного класу з боулінгу.

Грамотою Запорізької обласної державної адміністрації за високий професіоналізм, активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у волонтерську діяльність та залучення громадськості до проведення щорічного регіонального проекту ініціативних містян Том Сойер FEST Ukraine в м. Мелітополі нагороджена Леонтьєва Ольга Олександрівна.

 
 

Міський конкурс на отримання щорічної відзнаки «Жінка року» було започатковано з метою підтримки видатних і талановитих жінок Мелітополя, які плідно працюють у різних сферах життя міста. Конкурс проходить за підтримки мелітопольського міського голови. У ньому взяли участь понад сорока претенденток. Рішенням конкурсної комісії було визначено п’ятнадцять переможниць.

Церемонію отримання щорічної відзнаки «Жінка року» відкрив секретар Мелітопольської міської ради, голова конкурсної комісії Максим Бєльчев. Він зазначив, що в залі присутні щасливі, люблячі, турботливі та сильні жінки - мами, вчені, захисники, лідери, праця яких є прикладом для всіх. М. Бєльчев звернув увагу, що членам комісії було дуже нелегко приймати рішення, адже всі жінки заслуговують нагороди. Він привітав жінок зі святом весни і виконав почесну місію нагородження.

За багаторічну сумлінну працю, активну участь у житті Публічного акціонерного товариства «Гідросила МЗТГ» в номінації «Моя доля – моя професія» нагороджена Гуладзе Галина Григорівна, токар механічного цеху 002 Публічного акціонерного товариства «Гідросила МЗТГ».

За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у створення об’єктивного та достовірного інформаційного простору міста Мелітополя та Запорізької області в номінації «Чесне слово» нагороджена Ткаченко Тетяна Михайлівна, директор комунального підприємства «ТРК «Мелітополь» мелітопольської міської ради Запорізької області.

За самовіддану працю, ентузіазм, активну соціальну діяльність в номінації «Подолання» нагороджена Туліна Інна Валеріївна, голова комітету доступності та інформаційно-проекційного комітету Мелітопольського міського товариства інвалідів Запорізького обласного об’єднання союзу організацій інвалідів України.

За сумлінну службу і відданість справі, зразкове виконання обов’язків в номінації «Жінка-захисник» нагороджена старшина Мовчан Світлана Миколаївна, черговий зі зв’язку та радіотехнічного забезпечення військової частини А3840.

За активну громадську позицію, вагомі результати в волонтерській діяльності та патріотичному вихованні молоді, підтримку та надання допомоги Збройним силам України при веденні бойових дій в номінації «Жінка-лідер» нагороджена Шведюк Людмила Миколаївна, волонтер громадської організації «Спілка волонтерів та ветеранів АТО «Небайдужі».

 
 
 

Для церемонії нагородження на сцену також був запрошений член виконавчого комітету Мелітопольської міської ради, заступник голови конкурсної комісії, заслужений працівник транспорту України Геннадій Шанін.

За високий професіоналізм та відданість обраній професії в номінації «Успіх» у державній службі нагороджена Морозова Наталія Володимирівна, начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Мелітопольського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Запорізькій області.


За особисті досягнення та вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту, популяризацію здорового способу життя в номінації «Успіх» у спорті нагороджена Болтовніна Олена Олександрівна, майстер спорту України міжнародного класу з боулінгу, неодноразовий призер змагань вищого рангу.

За сумлінну багаторічну працю, відданість справі, забезпечення вагомих досягнень у вихованні підростаючого покоління в номінації «Успіх» у сфері освіти нагороджена Тюріна Олена Василівна, директор Мелітопольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №23 Мелітопольської міської ради Запорізької області.

За високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток медичної справи міста Мелітополя в номінації «Успіх» у сфері здоров’я нагороджена Лобанова Тетяна Юріївна, заступник головного лікаря з медичної частини інфекційного профілю комунальної установи мелітопольська міська лікарня №2 Мелітопольської міської ради Запорізької області.

За сумлінне ставлення до виховання дітей, безмежну любов, велике материнське серце в номінації «Жінка – мати» нагороджена мати прийомних дітей Дереза Людмила Олексіївна. 

Наступним почесну місію нагородження виконав виконуючий обов’язки головного лікаря комунальної установи “ТМО “Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги” Мелітопольської міської ради Запорізької області Віталій Гадомський.

За високий професіоналізм, відданість своїй справі, в номінації «Успіх» в органах місцевого самоврядування нагороджена Чернишова Олена Юріївна, заступник начальника управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області.

За досягнення визначних результатів у галузі культури і просвіти в номінації «Жінка культура і духовність» нагороджена Єфименко Інна Сергіївна, директор Мелітопольської міської централізованої бібліотечної системи відділу культури Мелітопольської міської ради Запорізької області.

За значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток міста Мелітополя в номінації «Жінка бізнеследі» нагороджена Ісаєва Олена В’ячеславівна, власник товариства з обмеженою відповідальністю «Укрфаворит».

За багаторічну сумлінну працю, відданість справі та особистий внесок у розвиток науки міста Мелітополя в номінації «Жінка –вчений» нагороджена Прісс Олеся Петрівна, доктор технічних наук, завідувач кафедри технології переробки та зберігання продукції сільського господарства Таврійського державного агротехнологічного університету.

За багаторічну сумлінну працю, визначні досягнення, активну участь у громадському житті міста, передачу досвіду наступним поколінням в номінації «Героїня третього віку» нагороджена Денисюк Надія Михайлівна, голова Народного аматорського товариства майстрів декоративно-прикладного мистецтва «Надія» ПК ім. Т. Шевченко. 

Також цього року був неперевершенний концерт. Всіх присутніх вражали творчі колективи міста. Щиросердно вітаємо всіх жінок з міжнародним жіночим днем 8 березня!
Бажаємо весни в душі, тепла та затишку в оселі, гармонії, щастя та любові!

 

 

< Пред.   След. >

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2019