Advertisement
Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
У Мелітопольському краєзнавчому музеї відкрилися дві ювілейні пам’ятні виставки
   

 В залі почесних громадян Мелітопольського міського краєзнавчого музею 29 березня 2017 року о 14 годині відкрилися дві ювілейні пам’ятні виставки.

 

Продолжение материала
СУЧАСНЕ УКРАЇНСЬКЕ КІНО: НОВИЙ ПОГЛЯД НА ВІТЧИЗНЯНІ СТРІЧКИ

 

 25 березня 2017 року в Мелітопольському краєзнавчому музеї відбувся перший в місті кінолекторій "СУЧАСНЕ УКРАЇНСЬКЕ КІНО: НОВИЙ ПОГЛЯД НА ВІТЧИЗНЯНІ СТРІЧКИ".

Продолжение материала
В рамках лекторію «З нами – наша історія!» відбулась історико-краєзнавча патріотична година

 24 березня 2017 року у Мелітопольському краєзнавчому музеї відбулась історико-краєзнавча патріотична година «Ім’я видатного археолога Бориса Михайлова у сучасних назвах вулиць!», присвячена перейменуванню вул. Комінтерна на вул. Бориса Михайлова, в рамках лекторію «З нами – наша історія!» - про історію нових назв вулиць.

Продолжение материала
У краєзнавчому музеї погортали сторінки екожурналу “Вода – джерело життя”

 

 Всесвітній день води відзначається щорічно 22 березня у багатьох країнах світу. День був запроваджений 22 лютого 1993 року за рішенням Генеральної Асамблеї ООН. Згідно з резолюцією Генеральної Асамблеї ООН, запропоновано проводити екологічні заходи, присвячені збереженню та освоєнню водних ресурсів.

У Мелітопольському міському краєзнавчому музеї 22 березня 2017 року погортали сторінки екожурналу «Вода – джерело життя» для учнів 5-го класу гімназії «Таврія» с.Костянтинівка Мелітопольського району.

Продолжение материала
відбулась літературно-краєзнавча акція «Поетична вітальня до Всесвітнього дня поезії»

 

 21 березня 2017 року в Мелітопольському міському краєзнавчому музеї відбулась літературно-краєзнавча акція «Поетична вітальня до Всесвітнього дня поезії».

Продолжение материала
Союз краеведов Мелитопольщины отметил пятилетие
 

 17 марта в ДК им. Т.Г. Шевченко состоялось торжество по поводу 5-летия создания общественной организации “Союз краеведов Мелитопольщины”. Поздравить исследователей родного края пришли представители городской власти, духовенства, высших учебных заведений города, коллеги из областного центра, общественники и неравнодушные горожане.

Продолжение материала
В Мелитополе пройдет фестиваль греческой культуры
   В субботу, 18 марта, Мелитопольское общество греков отмечает 25-летие создания. По этому случаю, а также к 196-й годовщине независимости Греции в Мелитополе состоится фестиваль греческой культуры.
Продолжение материала
ВІДБУЛАСЬ ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ С.І. АВДЄЄНКО «РАСПЯТЫЙ СОБОР»

 

 На базі Мелітопольського міського краєзнавчого музею у четвер 16 березня 2017 року о 14.00 відбулась презентація нової книги Сергія Авдєєнка «Распятый собор».

Мелітопольський письменник Сергій Іванович Авдєєнко відомий як автор багатьох історико-документальних книг, у тому числі й на православну тематику. У новій книзі розповідається про трагічну долю собору Олександра Невського в м. Мелітополі Запорізької області.

Продолжение материала
Відбулась I науково-культурна акція: «Квадратура трикутника в творчості Івана Франка»

 

 15.03.2017 у Мелітопольському міському краєзнавчому музеї було організовано  I  науково-культурну акцію «Квадратура трикутника в творчості Івана Франка» з метою вшанування пам’яті видатного українського письменника та поцінування його спадщини. Захід був спрямований на науковий огляд головних літературних тенденцій у творчій спадщині митця, зокрема на прикладі його праці «Одвертий лист до галицької української молодежі». Учасниками заходу стали учні старших класів та викладачі ліцею «Творчість».

Продолжение материала
Відбулась ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ ВАЛЕРІЯ ТИМОФЄЄВА «МЕЛОДИЯ ДУШИ»

 

 У 2017 році (26 червня за старим стилем) виповнюється 100 років з дня народження Почесного громадянина Мелітополя Гавриїла Юрійовича Шульгіна. Музичний педагог, хормейстер, диригент, композитор, громадський діяч,викладач Мелітопольського училища культури (працював до 2000 року) відійшов у кращий світ 7 квітня 2005.

Зять Г.Ю.Шульгіна, колишній науковий співробітник Мелітопольського міського краєзнавчого музею Валерій Тимофєєв, підготував до друку та видав з нагоди ювілею біографічний документальний нарис про свого тестя. Книга обсягом 296 сторінок із ілюстраціями щойно побачила світ невеликим накладом (100 примірників) завдяки співфінансуванню частини витрат для її видання з боку Мелітопольської міської ради.

Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 91 - 100 из 801
Мелітопольська міська рада © 2005-2017