Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Надходження екологічного податку на Запоріжжі зросли на 50 мільйонів

 Майже 187 мільйонів гривень – стільки екологічного податку спрямували до бюджетів усіх рівнів платники Запорізької області. Ці показники наведені без врахування великих підприємств, зареєстрованих у Запорізькому управлінні Офісу великих платників податків ДФС.
Продолжение материала
Запорізькі митники викрили понад 320 порушень митного законодавства
   З початку року співробітники Запорізької митниці ДФС під час проведення аналітично-пошукових заходів виявили 326 фактів порушення митного законодавства. Стосовно громадян та суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності заведені справи на суму 28,3 мільйона гривень. 
Продолжение материала
Запорізькі експортери оформили понад 44 тисячі митних декларацій в режимі он-лайн
 
 За дев'ять місяців 2017 року Запорізькою митницею ДФС оформлено 44,7 тисячі митних декларацій, 99% з яких – в електронному вигляді.
 
Як відзначають фахівці митниці, он-лайн сервіси значно сприяють прискоренню митного оформлення товарів. Так, середній час митного оформлення однієї декларації порівняно з даними восьми місяців скоротився ще на одну хвилину і на сьогодні складає 1 годину 5 хвилин.

Продолжение материала
На забезпечення соціальних виплат запорізькі платники спрямували майже 4 мільярди

 За дев'ять місяців 2017 року запорізькі роботодавці перерахували до соцфондів близько 4 мільярдів гривень єдиного соціального внеску (без показників великих підприємств, що обслуговуються в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС). Як зазначила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, це майже на 400 мільйонів більше, ніж прогнозувалося, та на 1,2 мільярда перевищує показник минулого року.
Продолжение материала
Запорізькі платники забезпечили до держбюджету майже 4 мільярди гривень податків
   За січень-вересень 2017 року внесок запорізького бізнесу до державного бюджету склав 3,8 мільярда (без показників великих підприємств, зареєстрованих у Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС). В. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко зазначила, що надходження до державної казни зросли порівняно з минулим роком на 940 мільйонів або на 32 відсотки. 
Продолжение материала
Від запорізьких платників податків місцеві громади отримали 5 мільярдів гривень

 За дев'ять місяців поточного року до місцевих бюджетів Запорізької області надійшло 5,1 мільярда гривень (не враховуючи показники великих платників, зареєстрованих у Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС). Податкові надходження порівняно з минулорічними зросли на 970,2 мільйона гривень або на 23,3 відсотків.
Продолжение материала
Місцеві бюджети отримали майже три мільярди гривень ПДФО від мешканців Запорізької області
   З початку року у Запорізькій області надходження податку на доходи фізичних осіб склали 3 мільярди 981 мільйон гривень, що перевищує минулорічні показники на 969 мільйонів гривень.
Продолжение материала
Запорізькі платники спрямували до бюджету майже 4 мільярди гривень митних надходжень
  За дев’ять місяців запорізькі суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності перерахували до державного бюджету 3 мільярди 991 мільйон гривень, що на 14% або на 502 мільйони більше ніж торік.
Продолжение материала
Громадянка Ізраїлю не мала при собі довідки для вивезення психотропного снодійного
   В зоні митного контролю запорізького міжнародного аеропорту у громадянки Ізраїлю було виявлено медичний препарат, переміщення якого обмежене через український кордон.
Продолжение материала
Детінізація агробізнесу дозволяє залучити до бюджету мільйонні резерви податкових надходжень
   Майже 12 мільйонів гривень – такими є фінансові результати заходів "Врожай-2017". Кампанія з детінізації агробізнесу, зокрема, у сфері трудових та земельних відносин, ініційована керівництвом Запорізької облдержадміністрації, проводиться з початку року за участю державних органів влади та правоохоронних структур регіону. 
Продолжение материала
Нахабство податкових аферистів зашкалює!
   Винахідливість податкових шахраїв не має меж, і вони вигадують все нові схеми для отримання своєї наживи. Під приціл псевдоподатківців потрапляють вже не тільки підприємці, в яких вони вимагають коштів за "не проведення перевірки", а і керівники місцевих органів самоврядування, державних підприємств та організацій Мелітопольського регіону, яких вони просять надати матеріальну допомогу. 
Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 78 - 88 из 388
Мелітопольська міська рада © 2005-2018