Advertisement
Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Викрито факт незаконної реалізації тютюнових виробів
 

 Співробітниками оперативного управління та слідчого відділу фінансових розслідувань Мелітопольської ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області спільно з співробітниками оперативного управління ГУ ДФС у Запорізькій області та Мелітопольською місцевою прокуратурою в рамках операцій «Акциз-2016» та «Рубіж – 2017», під час проведення слідчо-оперативних дій в рамках кримінального провадження, відкритого за ч.1 і ч.3 ст.204 КК України, встановлено факт реалізації тютюнових виробів, які надійшли на територію України поза митним контролем, без марок акцизного податку України встановленого зразка.

Продолжение материала
Як неприбутковим організаціям зберегти статус «неприбутковості»

 Згідно з вимогами Постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.16 №440 «Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру» неприбуткові організації, які до 01.01.2017 року не приведуть свої установчі документи у відповідність до вимог, встановлених п. 133.4 ст. 133 Податкового кодексу України, та не нададуть копії таких документів фіскальному органу, після 01.01.2017 року будуть виключені з Реєстру неприбуткових  установ та організацій.
Продолжение материала
УВАГА, ШАХРАЇ!

 В Мелітополі знов активізувались «податкові» шахраї, які здійснюють дзвінки приватним підприємцям, посадовим особам суб’єктів господарювання – юридичних осіб, та від імені керівництва Мелітопольської ОДПІ вимагають перерахувати кошти на розрахункові рахунки, поповнити рахунок мобільного телефону, або сплатити готівкою, погрожуючи перевіркою.

Продолжение материала
До уваги керівників та бухгалтерів сільськогосподарських підприємств!
 

 1 грудня 2016 року Громадська організація "Інститут податкових реформ" спільно із Головним управлінням ДФС у Запорізькій області проводить безкоштовний семінар для керівників та бухгалтерів сільськогосподарських підприємств з питань роз’яснення норм Податкового кодексу України стосовно застосування спеціального режиму оподаткування ПДВ в сільському господарстві, оподаткуванні єдиним податком 4 групи сільськогосподарських товаровиробників та інших питань, що виникають при провадженні діяльності:

Продолжение материала
До уваги осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування!
 

 Відповідно до п.1 статті 45 розділу VII Закону України від 14.10.2014 №1700-VII «Про запобігання корупції» (із змінами) особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зобов'язані щорічно до 1 квітня подавати декларацію за минулий рік за визначеною формою шляхом заповнення її на офіційному веб-сайті Національного агентства.

 Таким чином, для подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування,  суб'єкт декларування має використовувати особистий ключ електронного цифрового підпису.

 

Продолжение материала
Податківцями МОДПІ зібрано 883,5 млн. грн. податків і зборів та 358,6 млн. грн. єдиного внеску

 Впродовж січня - вересня 2016 року працівниками Мелітопольської ОДПІ забезпечено збір платежів до бюджетів усіх рівнів (без урахування ЄСВ) в сумі 883 млн. 534тис. гривень. Про це проінформував виконуючий обов’язків начальника Мелітопольської ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області Едуард Мелкумов.

Продолжение материала
Центри обслуговування платників Мелітопольської ОДПІ працюватимуть 15 жовтня
 

 З метою якісного обслуговування платників податків, запобігання виникненню можливих ризиків несвоєчасного та неякісного прийняття податкової звітності та надання адміністративних послуг, у святкові та вихідні дні Центри обслуговування платників податків у м. Мелітополі, Веселівському, Якимівському та Приазовському районах працюватимуть у наступному режимі:

14 жовтня 2016 року — вихідний день;

15 жовтня 2016 року — робочий день у режимі чергування (за необхідності із залученням спеціалістів відповідних структурних підрозділів) до 13-00.

В Мелітополі  оперативниками  вилучено 100 тонн дизельного пального на  суму понад 2 млн. Грн.

 

 Співробітниками податкової міліції Мелітопольської ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області в ході проведення операції «Акциз-2016» та під час здійснення слідчо-оперативних заходів в рамках кримінального провадження виявлено автозаправну колонку та наземні ємності з дизельним паливом.

 В результаті проведених заходів виявлено та вилучено понад 100 тонн  дизельного пального на  суму понад 2 млн. гривень.

Проводиться подальша перевірка по встановленню завданих державі збитків від реалізації незаконно виготовлених паливно-мастильних матеріалів.

Валерій Літинський:  «Наша задача - не тиснути на бізнес, а сприяти його розвитку»
 

 Проблемні питання, які виникають у роботі суб’єктів господарювання, та шляхи їх вирішення обговорювалися під час зустрічі начальника Мелітопольської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерія Літинського з представниками бізнесу, яка відбулась 22 вересня 2016 року в приміщенні Мелітопольської ОДПІ.

Продолжение материала
Від початку справляння війського збору мешканці Мелітопольщини сплатили 48,4 млн. грн.
 

 Таку суму військового збору впродовж двох років на підтримку української армії платники м. Мелітополя та Мелітопольського району спрямували  до бюджету. Впродовж 8 місяців цього року до Державного бюджету надійшло 18,8 млн. грн. військового збору. У 2015 році ця сума складала 22,9 млн. грн., у 2014 році – 6,7 млн. гривень.

Продолжение материала
Платники єдиного податку м. Мелітополя та району стабільно поповнюють місцеву скарбницю
 

 Із загальної суми надходжень за січень — червень 2016 року платники єдиного податку міста Мелітополя та Мелітопольського району сплатили до місцевого бюджету 29,1 мільйона гривень, що майже на 62,9 % (або на 11,2 мільйона гривень) більше минулорічних показників. Більшу частину надходжень з цього податку забезпечили фізичні особи — підприємці – більше 20 мільйонів гривень, юридичними особами – платниками єдиного податку було перераховано до бюджету більше 5,3 мільйона гривень, майже 4 мільйони гривень податку сплатили до бюджету сільгоспвиробники.

Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 78 - 88 из 311
Мелітопольська міська рада © 2005-2017