Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Семінар для бухгалтерів та підприємців 24.10.2014

Мелітопольська ОДПІ запрошує на семінар! 

24 жовтня  в приміщенні актової зали МОДПІ (каб. 320) відбудеться семінар для бухгалтерів та підприємців на тему «Актуальні зміни податкового законодавства.  Звітність за ІІІ квартал 2014року.» 

Початок об 11:00.
 

Єдиний соціальний внесок вже рік під наглядом податківців
 

1 жовтня минув рік як до повноважень фіскальної служби перейшло адміністрування єдиного соціального внеску. Це стало значним кроком на шляху спрощення податкового адміністрування.

З початку 2014 року від Мелітопольських платників  до бюджету надійшло 429,4 млн.грн. ЄСВ. Середньомісячні його надходження становлять майже 48 млн.грн.

Як повідомили в МОДПІ, найбільш вагомими є надходження  від виплат заробітної плати  – 25 % від загального обсягу. На другому місці є внески від грошового забезпечення військовослужбовців і  третє місце посідають фізичні особи підприємці.

Не дивлячись на складну ситуацію у країні та регіоні,  надходження єдиного внеску відповідають доведеним показникам та рівню відповідного періоду минулого року.

Все більше популярним серед платників стає укладання договорів добровільного страхування. За 9 місяців поточного року укладено  218  договорів. Це додало до надходжень ЄСВ майже 763 тис. грн.

Так само в МОДПІ зазначають, що 98 % Мелітопольських платників відчули переваги електронного звітування та  звітують щодо ЄСВ саме дистанційно.
 

Оформлення товарів до ВЕЗ «Крим» – через митний пост «Мелітополь»
 
Оформлення товарів до ВЕЗ «Крим» – через митний пост «Мелітополь» регламентовано Законом України «Про створення вільної економічної зони «Крим» та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України" від 12.08.2014 № 163-VII (далі – Закон №1636-VII).

Функціонування вільної економічної зони «Крим» запроваджується на період тимчасової окупації та здійснюється з урахуванням особливостей, визначених розділом II «Перехідні положення»зазначеного Закону.

Закон №1636-VII опублікований 26.09.2014 у виданні «Голос України» №184 (5934) та згідно з пунктом 1 Розділу III «Прикінцеві положення» цього Закону набрав чинності з дня, наступного за днем його опублікування – 27.09.2014 року.


Продолжение материала
У податковій вдало запроваджують антикорупційний проект – сервіс «Пульс»

До антикорупційного проекту – сервісу «Пульс» звернулось понад 100 мешканців Запорізької області у тому числі 4 мелітопольця.

Інформаційний сервіс «Пульс» – це один з інструментів боротьби з корупцією у державних органах. На цю «гарячу телефонну лінію» може звернутися будь-який громадянин з питаннями на податкову тематику та щодо роботи податкових органів.

«Пульс» працює за принципом зворотного зв'язку, також оператори не тільки приймають звернення, але і повідомляють про результати перевірки та вжиті заходи.

За 8 місяців поточного року від платників податків Запорізького регіону до сервісу «Пульс» (податковий напрямок) Державної фіскальної служби України надійшло 104 звернення. Всі звернення закрито у зв'язку з вирішенням питань, які в них піднімалися, та заявникам про це повідомлено.

Аналіз тематики звернень до антикорупційного проекту – сервісу «Пульс» показав, що майже половина з них, а саме - 50 звернень стосуються питань щодо подання звітності та реєстрації податкових накладних. У 27 зверненнях мова йшла про роботу органів Міндоходів. У решті звернень піднімалися питання пов’язані із реєстрацією платником ПДВ, відносно перевірок суб’єктів господарювання, щодо роботи центрів обслуговування платників, корупційних дій та інше.

МОДПІ інформує

Безперебійна робота по наповненню бюджету триває.

Новий податок «військовий збір» який тільки з 3 серпня почали сплачувати платники всієї країни і який прямує до Державного бюджету (нагадоємо 1,5% від доходів нарахованих після 3 серпня)  не залишив байдужими і платників мелітопольщини.

Так вже за серпень поточного року до скарбниці надійшло 1003,8 тис. грн. цього збору. У вересні очікується збільшення надходжень по військовому збору. Очікуєма сума скаладає 1, 7 млн. грн., повідомляють у МОДПІ.

Станом на 17 вересня уже надійшло 830 тис.грн. Робота по роз’ясненню щодо нарахування та сплати нового податку триває.

Взагалі до Державного бюджету від платників Мелітопольської ОДПІ за 8 місяців поточного року надійшло 75,7 млн.грн.

Зміни у податковій звітності з ПДВ набирають чинності з 1 січня 2015 року

З 1 січня  усі платники ПДВ звітуватимуть виключно в електронній формі.

Статею 49 Податкового кодексу України встановлено, що податкова звітність з податку на додану вартість подається до контролюючого органу всіма платниками в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб.

Отже починаючи з 1 січня 2015 року усі платники ПДВ звітуватимуть виключно в електронній формі.

При цьому подання декларацій в паперовій формі з 1 січня 2015 року не передбачено.

Також, починаючи з 1 січня 2015 року обов’язковій реєстрації платниками ПДВ підлягають особи, у яких загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів або послуг, що підлягають оподаткуванню, нарахована або сплачена такій особі протягом 12 календарних місяців перевищує 1 мільйон грн. без ПДВ.

Будуть скасовані паперові форми податкових накладних, відповідні зміни внесено до ст. 201 Податкового кодексу.

Продолжение материала
МОДПІ інформує

Звільнення від оподаткування на період АТО

На період проведення АТО або запровадження воєнного стану звільняються від оподаткування ввізним митом та податком на додану вартість спеціальні засоби індивідуального захисту за визначеними кодами згідно з УКТЗЕД, лікарські засоби та медичні вироби, зареєстровані та дозволені для застосування в Україні, а також лікарські засоби та медичні вироби без їхньої державної реєстрації під час ввезення їх на митну територію України.

Обсяги ввезення лікарських засобів та медичних виробів визначає Кабінет Міністрів України. При митному оформленні цієї категорії товарів слід застосовувати такі коди: спеціальні засоби індивідуального захисту, бронежилети, нитки та тканини для виготовлення бронежилетів - "161"; лікарські засоби та медичні вироби відповідно до підпункту "в" пункту 193.1 статті 193Податкового кодексу України - "162"; лікарські засоби та медичні вироби без їхньої державної реєстрації та дозвільних документів щодо можливості їх ввезення - "163".
Продолжение материала
Новости налогового законодательства
  В МОГНИ рассказали об изменении ставок акцизного сбора, введении налогообложения депозитов и особенностях обслуживания налогоплательщиков в Крыму и на востоке страны.

На 5 % повышены ставки акцизного налога на табачные изделия, табак и его промышленные заменители. При этом адвалорная ставка налога остается неизменной – 12 %. Минимальное акцизное налоговое обязательство на сигареты с фильтром и без также увеличено на 5 %. Указанные изменения предусмотрены Законом от 31.07.2014 г. № 1621-VII.

С 1 августа 2014 началось налогообложение процентов, начисленных на сумму текущего или вложенного (депозитного) банковского счета. При этом ставка налога составляет 15%. Как отмечают в МОГНИ, обязанность по начислению и уплаты его в бюджет также возложены на налогового агента, то есть лицо, которое имеет такой доход. При этом независимо от суммы, которая размещена на депозите, начисленные проценты подлежат налогообложению по единой ставке.
Продолжение материала
Свято першого дзвоника традиційно з податківцями
 
Формування податкової культури у молоді є дієвим кроком на шляху створення нової, податковоосвіченої, свідомої плеяди платників.

Мелітопольські податківці за традицією привітали підшефних школярів зі святом 1 вересня. І не тільки тому, що вони майбутні платники податків, чия освіченість – обов’язок  податкової служби. А просто тому, що це – діти. Діти, які мріють, прагнуть уваги та тепла.

Зі словами привітання до дітей звернувся заступник начальника Мелітопольської ОДПІ Валерій Літинський та представники інформаційно–комунікаційного сектору. Щоб допомогти директорові інтернату та педагогічному колективу, які дійсно живуть інтересами своїх підопічних,  додати яскраві кольори у життя цих юних українців податкова прикрасила будівлю школи–інтернату № 1 живими зеленими рослинами.

Гості побажали підопічним успіхів у навчанні, здоров’я, натхнення, миру у домах та серцях та запевнили у подальшій спільній роботі по вивченню цікавої податкової грамоти.
Робота податківців по виявленню порушників триває

Мелітопольські податківці викривають незаконну торгівлю на території обслуговування МОДПІ.

Співробітниками оперативного управління Мелітопольської ОДПІ в ході операції «курорт» при перевірці деяких закладів громадського харчування та магазинів розташованних в смт. Кирилівка встановлено факти реалізації алкогольних напоїв, без наявності ліцензії на право роздрібної торівлі алкогольними напоями мелітопольськими та запорізькими громадянами. Описано алкогольних напоїв на суму 27,103 тис. грн. та вилучено до ОУ Мелітопольської ОДПІ. В діях громадянина вбачаються дії передбачені ч.1 ст.156 КУпАП.   

Також на АЗС, розташованій в м. Мелітополь встановлено факт функціонування АЗС без наявності дозволу на початок роботи та види робіт підприєвства, діяльність якого пов'язана з використанням машин, механізмів та устаткування підвищенної небезпеки громадянином, який мешкає в м. Мелітополь. Описано дизельного палива на суму 21,450 тис. грн. та обладнення на суму 35 тис. грн. ТМЦ зберігаються на відповідальному зберіганні. В діях громадянина вбачаються дії передбачені ст.164 КУпАП.
 
За інформацією МОДПІ.
Концепция реформы налоговой системы Украины 2014
 
В Министерстве экономического развития и торговли Украины ждут замечаний и предложений по проекту Концепции реформы налоговой системы.

На сайте Минэкономразвития (раздел «Обсуждение проектов документов») обнародован проект распоряжения Кабинета Министров Украины «Об одобрении Концепции реформирования налоговой системы Украины» (далее — проект Концепции).

Проект Концепции разработан во исполнение поручения Премьер-министра Украины Арсения Яценюка относительно представления на рассмотрение Кабинета Министров Украины проекта Концепции реформирования налоговой системы и новой редакции Налогового кодекса Украины.

Проект Концепции разработан с учетом предложений членов рабочей группы по вопросам подготовки новой редакции Налогового кодекса Украины, состав которой утвержден приказом Минэкономразвития от 08.05.2014 № 534 и в которой включены представители центральных органов исполнительной власти, общественных организаций, ассоциаций и аудиторских компаний.
Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Следующая > В конец >>

Всего 353 - 363 из 439

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2019