Advertisement
Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Оголошення
Відділ з благоустрою та екології виконкому нагадує:
ImageЗгідно з ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» за спалювання на території міста листя, гілок та сміття, передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу: на громадян від двадцяти (340 грн.) до вісімдесяти (1360 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти (850 грн.) до ста (1700 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Продолжение материала
Безкоштовні засобами ідентифікації тварин


Image

В рамках виконання міської програми «Заходи, спрямовані на регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами та здійснення контролю за утриманням домашніх тварин у м. Мелітополі на 2016-2025 роки» та з метою реалізації громадського проекту Катерини Ємельяненко «Мелітополь – місто відповідальних власників тварин», управління житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради Запорізької області та відділ з благоустрою та екології виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області забезпечать всіх власників домашніх тварин безкоштовними індивідуальними засобами ідентифікації тварин.

Продолжение материала
Проведення акції «Дихай вільно!»

ImageВиконавчий комітет Мелітопольської міської ради повідомляє, що з 07.08.2017 до 15.09.2017 у м. Мелітополі проводиться акція «Дихай вільно!» з метою покращення санітарного стану і благоустрою території міста, не допущення розповсюдження карантинних рослин і бур’янів, підвищення рівня свідомості мешканців міста стосовно покращення санітарного стану власних дворів і прилеглих територій та залучення всіх бажаючих до боротьби з карантинними видами рослин у м. Мелітополі.

У акції можуть взяти участь будь-які громадські організації або організовані групи мешканців міста Мелітополя.

Для ліквідації карантинних рослин (ручне прибирання) може бути обрана:

-          локація, яка пропонується відділом з благоустрою та екології,

- інша локація, за погодженням з відділом з благоустрою та екології виконкому, яка не обслуговується комунальними підприємствами міста і загальна площа якої не менша за 400 м2.

Після закінчення акції всім учасникам (громадським організаціям або організованим групам) надається сертифікат на право отримання саджанців зелених насаджень (на вибір учасника) на суму 5000 грн. для висадки у жовтні-листопаді 2017 року на обраній учасником акції території міста за погодженням з постійно діючою комісією з обстеження зелених насаджень у м. Мелітополі.

Заявки щодо участі в акції «Дихай вільно!» приймаються до 05.09 у відділі з благоустрою та екології виконкому за адресою:

вул. Ярослава Мудрого б.2, тел.: 44-45-54. 

Перелік локацій:

  1. вул. Івана Алексєєва, 36, в районі кафе „Зурбаган”;
  2. пров. Елеваторний, в районі балки Кізіярської;
  3. сквер на перехресті вул. Ногайської і вул. Володимира Тимошенка.
ПЕРЕЛІК
карантинних бур'янів, які мають
карантинне значення в Україні  
      Амброзія полинолиста;
      Гірчак рожевий (повзучий);
      Повитиці (всі види);
      Паслін колючий;
      Сорго алепське, гумай;
      Ценхрус якірцевий (малоквітковий).  
ПРО ОТРИМАННЯ ДОЗВОЛУ НА ВИКИДИ ЗАБРУДНЮЮЧИХ РЕЧОВИН В АТМОСФЕРНЕ ПОВІТРЯ

 ImageВиконавчий комітет Мелітопольської міської ради Запорізької області нагадує всім суб’єктам господарювання про необхідність отримання документів дозвільного характеру (у разі їх відсутності) на здійснення господарської діяльності, яка супроводжується викидами забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Відділом з благоустрою та екології виконкому проводиться робота з підприємствами, установами, організаціями, фізичними особами-підприємцями щодо отримання дозвольних документів на здійснення господарської діяльності, що супроводжується забрудненням довкілля.

Переліки підприємств-забруднювачів, у яких відсутні документи дозвільного характеру на здійснення викидів, скидів та розміщення відходів будуть оприлюднюватися. 

Продолжение материала
Заходи щодо боротьби з амброзією полинолистою

ImageРозповсюдження карантинних бур’янів є однією з найважливіших проблем,  що постійно постає перед громадськістю, і небезпеку якої, нажаль, ще не всі розуміють.

Бур’яни — це рослини, що не культивуються людиною, але історично пристосовуються до умов розвитку культурних рослин, ростуть разом із ними і в процесі свого розвитку і росту, за наявності міжвидової боротьби, пригнічують їх.

Амброзія полинолиста (Ambrosia artemisiifolia L.) – рослина з родини айстрових (складноцвітих), за зовнішнім виглядом нагадує полин гіркий і є небезпечним бур’яном. Розвиваючи велику надземну вегетативну масу, амброзія полинолиста здатна у польових умовах витісняти і пригнічувати як культурні рослини, так і бур’яни.

У результаті надмірного висушування й виснаження ґрунтів урожай сільськогосподарських культур значно зменшується, а при великому забур’яненні культурні рослини гинуть. Також наявність амброзії в парках, скверах, вздовж вулиць, місцях відпочинку та інших зелених зонах створює неестетичний, занедбаний вигляд цих територій.

Суттєвий негативний вплив амброзія полинолиста здійснює і на здоров’я людей. Пилок цієї рослини викликає алергійне захворювання – поліноз, який може набути важкої форми у вигляді бронхіальної астми.

У міських умовах одним із ефективних заходів знищення амброзії полинолистої є скошування і механічне видалення рослин з грунту.

Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 Следующая > В конец >>

Всего 10 - 18 из 20
Мелітопольська міська рада © 2005-2017