Інформація
я маю право

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Новини, оголошення
Безкоштовна реєстрація та ідентифікація домашніх тварин

ImageВ рамках проведення V-ї виставки домашніх собак "Я теж нівроку!" 30 вересня 2017 року відділ з благоустрою та екології виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області забезпечить всіх бажаючих безкоштовними засобами ідентифікації для власницьких котів, собак та інших домашніх улюбленців.

Продолжение материала
22 вересня - Всесвітній день без автомобіля

ImageВиконавчий комітет Мелітопольської міської ради закликає всіх мешканців нашого міста хоча б на один день відмовитись від використання транспортних засобів, що споживають паливо і віддати перевагу при пересуванні по місту громадському транспорту, велосипедам і пішій ходьбі.

Занадто велика кількість машин - є глобальною проблемою у всьому світі, кількість автомобілів постійно збільшується і особливо у великих містах. Ми не можемо вже уявити своє життя без автомобілів. Майже в кожній родині є машина, а в деяких сім’ях навіть і по кілька. Автомобілі роблять наше життя набагато зручнішим і комфортнішим. Проте негативною стороною від використання автомобілів є те, що  вони забруднюють атмосферу вихлопними газами, а також пробки, особливо в великих містах, які забирають у людей купу часу і всіх дуже дратують. 

Продолжение материала
Проведення акції «Дихай вільно!»

Image14.09.2017 в 9.00 студенти-екологи 1,3,4 курсів ТДАТУ, декан факультету „Агротехнологій та екології” ТДАТУ Іванова І.Є., завідувач кафедри “Екологія та охорона навколишнього середовища” ТДАТУ Сухаренко О.І., доцент кафедри „Екологія та охорона навколишнього середовища” ТДАТУ Федюшко М.П, старший викладач кафедри „Екологія та охорона навколишнього середовища” ТДАТУ Щербина В.В., асистент кафедри „Екологія та охорона навколишнього середовища” ТДАТУ Гайдук М.М., ініціативна група „Національний корпус” на чолі з Вторигіним А.Ю., депутат Мелітопольської міської ради Маслов П.Б. та його помічники взяли участь у акції «Дихай вільно!», ініційованій відділом з благоустрою та екології виконкому. Учасники акції вручну зачистили зелену зону від амброзії по вул. Івана Алексєєва в районі кафе „Зурбаган”.

Відділ з благоустрою та екології висловлює щиру вдячність всім учасникам акції щодо ручного видалення карантинних рослин на зелених зонах Мелітополя.

Проведення акції «Дихай вільно!» щодо боротьби з карантинними видами рослин

ImageНа забур’яненість зеленої зони по вул. Героїв України в районі „Шахової школи” карантинними рослинами скаржились мешканці будинків по вул. Ярослава Мудрого і Героїв України. Кущі амброзії полинолистої густо вкрили земельну ділянку і спричиняли погіршення здоров’я мешканців цього району через свій алергенний вплив. Адже в місцях масового поширення амброзії у людей спостерігається алергійне захворювання, відоме під назвою “осіння сінна лихоманка” або “амброзійний поліноз”.

 У результаті регулярних покосів цієї земельної ділянки, рослина, що мала один пагін, відросла уже з декількома пагонами і знову зацвіла. Тому покіс не дуже ефективно сприяв боротьбі з розповсюдженням амброзії в цьому місці і негативно впливав на самопочуття людей.

Тільки видалення рослини з коренем рослини зможе зупинити цей процес.

Продолжение материала
Відділ з благоустрою та екології виконкому нагадує:
ImageЗгідно з ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» за спалювання на території міста листя, гілок та сміття, передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу: на громадян від двадцяти (340 грн.) до вісімдесяти (1360 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти (850 грн.) до ста (1700 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 Следующая > В конец >>

Всего 28 - 36 из 47

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2018