Advertisement
Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Новини, оголошення
ПРО ПОДАННЯ ЗАПИТІВ НА ФІНАНСУВАННЯ ПРИРОДООХОРОННИХ ЗАХОДІВ НА 2018 РІК

ImageВідповідно до Порядку планування та фінансування природоохоронних заходів з обласного та місцевих фондів охорони навколишнього природного середовища, затвердженого розпорядженням голови Запорізької обласної державної адміністрації від 03.02.2014 № 24 зі змінами, та Положення про Мелітопольський міський фонд охорони навколишнього природного середовища, затвердженого рішенням 59 сесії Мелітопольської міської ради VІ скликання від 22.08.2014 № 6/7, (http://mlt.gov.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=11511&Itemid=429) юридичні особи, які мають пропозиції щодо поліпшення якості навколишнього природного середовища та забезпечення екологічної безпеки населення, мають право подавати Запити до Запорізької обласної державної адміністрації, виконавчого комітету Мелітопольської міської ради, райдержадміністрації для вирішення питання про повне або часткове фінансування цих заходів.

Продолжение материала
Заходи щодо боротьби з амброзією полинолистою

ImageРозповсюдження карантинних бур’янів є однією з найважливіших проблем,  що постійно постає перед громадськістю, і небезпеку якої, нажаль, ще не всі розуміють.

Бур’яни — це рослини, що не культивуються людиною, але історично пристосовуються до умов розвитку культурних рослин, ростуть разом із ними і в процесі свого розвитку і росту, за наявності міжвидової боротьби, пригнічують їх.

Амброзія полинолиста (Ambrosia artemisiifolia L.) – рослина з родини айстрових (складноцвітих), за зовнішнім виглядом нагадує полин гіркий і є небезпечним бур’яном. Розвиваючи велику надземну вегетативну масу, амброзія полинолиста здатна у польових умовах витісняти і пригнічувати як культурні рослини, так і бур’яни.

У результаті надмірного висушування й виснаження ґрунтів урожай сільськогосподарських культур значно зменшується, а при великому забур’яненні культурні рослини гинуть. Також наявність амброзії в парках, скверах, вздовж вулиць, місцях відпочинку та інших зелених зонах створює неестетичний, занедбаний вигляд цих територій.

Суттєвий негативний вплив амброзія полинолиста здійснює і на здоров’я людей. Пилок цієї рослини викликає алергійне захворювання – поліноз, який може набути важкої форми у вигляді бронхіальної астми.

У міських умовах одним із ефективних заходів знищення амброзії полинолистої є скошування і механічне видалення рослин з грунту.

Продолжение материала
ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ, СУБ’ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ МІСТА!

ImageВиконавчий комітет Мелітопольської міської ради Запорізької області нагадує всім суб’єктам господарюваня м. Мелітополя, про необхідність  наявності документів дозвільного характеру на здійснення господарської діяльності, яка супроводжується викидами забруднюючих речовин в атмосферне повітря, скидами забруднюючих речовин до водних об’єктів, утворенням і розміщенням відходів.

Відділ з благоустрою та екології виконкому проводить роботу з підприємствами, установами, організаціями, фізичними особами-підприємцями, у яких відсутні дозвільні документи на здійснення викидів, скидів та деклараціїї про відходи.

В подальшому будуть оприлюднені переліки суб’єктів господарювання,  у яких відсутні документи дозвільного характеру на здійснення господарської діяльності, що супроводжується забрудненням довкілля. 

Продолжение материала
З 10.06.2017 розпочав свою роботу еколого-краєзавчий табір „Простір-2017”

Image З 10.06.2017 розпочав свою роботу еколого-краєзавчий табір „Простір-2017”, який проводиться щорічно з метою продовження моніторингових спостережень територій Приазовського національного природного парку, знайомства з фауною і флорою Приазов’я, екологічної освіти, виховання та пропаганди охорони навколишнього природного середовища, організації змістовного відпочинку, оздоровлення, дозвілля та зайнятості дітей і підлітків під час канікул влітку. Організація та проведення табору частково фінансується з Мелітопольського міського фонду охорони навколишнього природного середовища, згідно з міською програмою «Заходи, спрямовані на охорону та раціональне використання природних ресурсів». 

Продолжение материала
Про проведення міського конкурсу „Найкраща садиба”

ImageВиконавчий комітет Мелітопольської міської ради повідомляє, що з 01.06.2017 до 20.09.2017 у м. Мелітополі проводиться міський конкурс „Найкраща садиба” з метою поліпшення благоустрою територій приватного сектору, забезпечення чистоти і порядку на території міста, залучення мешканців міста до озеленення та покращення санітарного стану власних дворів і прилеглих територій, підвищення рівня оплати населенням за спожиті житлово-комунальні послуги і недопущенням розповсюдження карантинних рослин і бур’янів.

Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 Следующая > В конец >>

Всего 28 - 36 из 37
Мелітопольська міська рада © 2005-2018