Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Новини, оголошення
Проведення акції «Дихай вільно!» щодо боротьби з карантинними видами рослин

ImageНа забур’яненість зеленої зони по вул. Героїв України в районі „Шахової школи” карантинними рослинами скаржились мешканці будинків по вул. Ярослава Мудрого і Героїв України. Кущі амброзії полинолистої густо вкрили земельну ділянку і спричиняли погіршення здоров’я мешканців цього району через свій алергенний вплив. Адже в місцях масового поширення амброзії у людей спостерігається алергійне захворювання, відоме під назвою “осіння сінна лихоманка” або “амброзійний поліноз”.

 У результаті регулярних покосів цієї земельної ділянки, рослина, що мала один пагін, відросла уже з декількома пагонами і знову зацвіла. Тому покіс не дуже ефективно сприяв боротьбі з розповсюдженням амброзії в цьому місці і негативно впливав на самопочуття людей.

Тільки видалення рослини з коренем рослини зможе зупинити цей процес.

Продолжение материала
Відділ з благоустрою та екології виконкому нагадує:
ImageЗгідно з ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» за спалювання на території міста листя, гілок та сміття, передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу: на громадян від двадцяти (340 грн.) до вісімдесяти (1360 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти (850 грн.) до ста (1700 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Продолжение материала
Методи боротьби з розповсюдженням карантинних рослин

ImageКарантинні бур’яни — це особливо шкідливі адвентивні види рослин, які не тільки засмічують та знижують врожайність сільськогосподарських культур, продуктивність пасовищ, але і є шкідливими для здоров’я людей. 

Враховуючи біологічні особливості карантинних бур’янів та умови їх проростання на території міста, для ефективної боротьби з їх розповсюдженням необхідно застосовувати механічний, хімічний та фітоценотичний методи.

Продолжение материала
Безкоштовні засобами ідентифікації тварин


Image

В рамках виконання міської програми «Заходи, спрямовані на регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами та здійснення контролю за утриманням домашніх тварин у м. Мелітополі на 2016-2025 роки» та з метою реалізації громадського проекту Катерини Ємельяненко «Мелітополь – місто відповідальних власників тварин», управління житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради Запорізької області та відділ з благоустрою та екології виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області забезпечать всіх власників домашніх тварин безкоштовними індивідуальними засобами ідентифікації тварин.

Продолжение материала
Обережно! Карантинні рослини!

ImageКарантинні бур’яни — це особливо шкідливі адвентивні види рослин, яких немає на території країни або вони наявні обмежено і поширення яких контролюється спеціальними заходами. Карантинні рослини не тільки засмічують та знижують врожайність сільськогосподарських культур, продуктивність пасовищ, але і є шкідливими для здоров’я людей. 

В Україні до Переліку регульованих шкідливих організмів, затвердженого наказом Міністерства  аграрної політики України від  29.11.2006  N 716 внесено    17 видів бур’янів, яких немає на території України, та 20 видів внесено до списку  обмежено поширених карантинних організмів, щодо яких можлива акліматизація, особливо у нашій степовій зоні.

Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 Следующая > В конец >>

Всего 28 - 36 из 44
Мелітопольська міська рада © 2005-2018