Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
ЕКОЛОГІЯ
відбулась ІІІ Міжнародна науково-практична конференція "Екологія – філософія існування людства"
   

 26 травня 2016 року в МІДМУ "КПУ" відбулась ІІІ Міжнародна науково-практична конференція "Екологія – філософія існування людства".

 Конференція започаткована за сприяння виконавчого комітету Мелітопольської міської ради з метою акцентування уваги громадськості на важливих екологічних питаннях нашого регіону.

Продолжение материала
Гості з Луцька ділилися з мелітопольцями досвідом щодо поводження з тваринами

 

8 червня на базі Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» відбулась відкрита нарада щодо поводження з тваринами. Відкрив нараду заступник міського голови, голова постійно діючої комісії з питань поводження з тваринами Сергій Павленко.

Також за запрошенням відділу з благоустрою та екології в нараді взяли участь фахівці з м. Луцька - директор КП «Ласка» Луцької міської ради Богдана Новарчук та лікар ветеринарної медицини цього КП Сергій Вознюк. Вони презентували свій успішний досвід у вирішенні проблем безпритульності тварин та співпраці з міжнародними організаціями.

Продолжение материала
Влада області привітала працівників ЗМІ з Днем журналіста
 

 Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль та голова обласної ради Григорій Самардак привітали журналістів регіону з  професійним святом. У вітальному слові очільник регіону зазначив, що одним із пріоритетів життєдіяльності області залишається консолідація суспільства, яка набагато залежить від того, під яким кутом людям подається інформація.

Продолжение материала
До відома суб’єктів господарювання!
   

 З метою спрощення процесу отримання публічних послуг суб’єктами підприємницької діяльності, отримання інформації про правильне поводження з відходами та можливістю подачі декларації про відходи в режимі онлайн, Міністерство екології та природних ресурсів України спільно із Державним агентством з питань електронного урядування за підтримки Німецького товариства Міжнародного Співробітництва «GIZ» розробило проект електронного сервісу здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами.

Продолжение материала
Про подання запитів на фінансування природоохоронних заходів з Державного екофонду
   

 Відділ з благоустрою та екології виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області нагадує що, відповідно до Бюджетного кодексу України, Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», постанови Кабінету Міністрів України від 17.09.1996 № 1147 «Про затвердження переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів», Порядку планування та фінансування природоохоронних заходів, затвердженого Наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 12.06.2015 № 194 (далі — Порядок) з 01 січня до 15 листопада поточного року подаються запити про виділення коштів з Державного фонду охорони навколишнього природного середовища для здійснення природоохоронних заходів на наступний бюджетний рік.

Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 64 - 72 из 167
Мелітопольська міська рада © 2005-2018