Інформація
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Вечір-портрет, присвячений військовому льотчику, гвардії підполковнику Василю Уліску
 

 Сьогодні, на жаль, є люди, про чиє героїчне минуле ми не знаємо. І тільки завдяки краєзнавцям, які своїми пошуками, своєю роботою, заповнюють білі плями історії, ми маємо можливість познайомитися з людьми, які є гордістю землі української.

 Одному з таких героїв, військовому льотчику, гвардії підполковнику Уліску Василю Андрійовичу був присвячений вечір-портрет, який відбувся в читальному залі бібліотеки ім. М. Лермонтова.

Продолжение материала
Вечір пам'яті «НЕОГОЛОШЕНА ВІЙНА: жертвам Голодомору в Україні 1932 - 1933 рр. присвячується…»
 

 24 листопада 2016 р. о 12.20 у Мелітопольському краєзнавчому музеї відбувся вечір пам'яті «Неоголошена війна», присвячений жертвам Голодомору в Україні 1932 - 1933 рр.

Продолжение материала
Зустріч-презентація з краєзнавцем Арестенком Геннадієм Петровичем
 

 Центральна міська бібліотека ім. М. Лермонтова завжди рада зустрічі з цікавими людьми. Отож, 22 листопада в читальному залі відбулася зустріч-презентація з Почесним громадянином села Червоноармійське, Почесним ветераном України, володарем декількох урядових нагород - Арестенком Геннадієм Петровичем. Зустріч була приурочена до ювілейної дати: 70-річчя вчителя, патріота, краєзнавця.

Продолжение материала
Презентація нової книги Сергія Авдєєнка «Сергей Туренко. Жизнь в двадцать пять свечей»
   

 17 листопада в читальному залі бібліотеки ім. М. Лермонтова відбулась презентація нової книги мелітопольського письменника Сергія Авдєєнка «Сергей Туренко. Жизнь в двадцать пять свечей».

Продолжение материала
Благотворительный концерт «ТВОРИМ ДОБРО – даруємо НАДІЮ!»
 

 26 ноября в 17.00 В рамках Благотворительного марафона «Скажи жизни : «ДА!»» во Дворце культуры имени Тараса Шевченко состоится концерт «ТВОРИМ ДОБРО – даруємо НАДІЮ!» для сбора средств в поддержку художественного руководителя Бачурской Светланы Владимировны, которая нуждается в дорогостоящем лечении.

 В 2013 году ей был поставлен диагноз рак 3-й стадии, после чего она прошла 6 курсов химиотерапии, радио и лучевого облучения. Болезнь отступила. Но в конце сентября этого года вновь стала прогрессировать. Светлана перенесла операцию на почку, требуется дорогостоящий курс химиотерапии.

Семья, близкие, друзья, коллеги по творческому цеху делают все возможно, но средств не хватает. Просим всех неравнодушных людей откликнуться и прийти на концерт, в котором примут участие лучшие творческие коллективы города!

Средства, собранные в рамках благотворительной акции, пойдут на лечение.

Творим добро вместе!

Весь свой позитив и жизненную энергию она дарит людям.

Мы ждем Вас!!!

 
"Бібліотека - територія добра і милосердя"
 

  14 листопада 2016 року в рамках проекту "Співпраця бібліотек і музеїв Мелітопольщини як ресурс розвитку освіти дорослих" в центральній міській бібліотеці ім. М. Лермонтова відбувся захід "Бібліотека - територія добра і милосердя" в форматі фокус-грyпи для виявлення культурно-освітніх потреб людей з інвалідністю, які може задовільнити централізована бібліотечна система.

Продолжение материала
Обласний фестиваль народного мистецтва «Вольниця» приніс мелітопольцям нагороди

 

 12 листопада 2016 року у місті Гуляйполе Запорізької області проходив Обласний фестиваль народного мистецтва «Вольниця» присвячений 128-й річниці від дня народження Нестора Махна.

Продолжение материала
Переможці конкурсу читців «Я славлю тебе, мово солов’їна»
 

 10 листопада в читальному залі бібліотеки ім. М. Лермонтова 35 конкурсантів намагалися довести журі та глядачам, що вони гідні звання найкращого читця віршів про українську мову. Тут до Дня української писемності та мови відбувся Конкурс читців поезії «Я славлю тебе, мово солов’їна!» за підтримки Мелітопольської міської ради Запорізької області.

Продолжение материала
концертний тур квінтету «Містерія»
   

 7 листопада у концертному залі Дитячої школи мистецтв відбувся концерт лауреата Міжнародних конкурсів, володаря Гран-прі в Італії квінтету «Містерія». Це був перший виступ концертного туру, кінцевою метою якого був виступ в зоні АТО.

 Концерт у музичній школі – щасливий збіг обставин - співпав з Днем працівника культури (9 листопада), з ювілейним роком (в 2016 році школі 45 років), і став справжнім святом музики.

Продолжение материала
Музейники в гостях у дошколят: творчо-пізнавальна акція “Art & Science” у дитячому садочку

 11.11.2016 у Дитячому дошкільному закладі № 47 відбулася друга зустріч у рамках творчо-пізнавальної акції «Art&Science», що популяризує додаткові освітньо-культурні форми роботи музею, досвід проведення майстерень за межами музею для різновікової аудиторії шляхом проведення шоколадних майстерень та реконструкцій археологічних розкопок.

Продолжение материала
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 21 - 30 из 688
Мелітопольська міська рада © 2005-2017