Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (619) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (0619) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Мелітопольська ОДПІ повідомляє
   Телефонні лінії для надання консультацій платникам з питань роботи системи електронного адміністрування ПДВ.
Продолжение материала
Мелітопольська ОДПІ повідомляє
 

 З початку року в Центрі обслуговування платників податків м. Мелітополя вже надано 1672 адміністративні послуги.

Продолжение материала
Увага платникам податків!
   

Мелітопольська ОДПІ повідомляє,що Згідно Закону України від 28 грудня 2014 року №71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» передбачено обов’язкове застосування реєстраторів розрахункових операцій фізичними особами-підприємцями платниками єдиного податку третьої групи – з 1 липня 2015 р.

 З 1 січня 2016 р. РРО обов’язково застосовуватимуть фізичні особи-підприємці платниками єдиного податку другої групи.

Не поширюються вказані норми на спрощенців, які здійснюють діяльність на ринках, продаж товарів у роздрібній торговельній мережі, через засоби пересувної мережі.

 

Продолжение материала
Вчасне декларування доходів - це виконання громадянами свого конституційного обов’язку
   

 Кампанія декларування триває. Перед фахівцями Мелітопольської ОДПІ стоїть важлива задача провести кампанію декларування на високому рівні. Як свідчать показники деклараційної кампанії, прагнення наших громадян до співпраці з державою дійсно зростає з кожним роком.

 Протягом січня-лютого поточного року громадянами м. Мелітополя та Мелітопольського району подано 529 декларацій про майновий стан і доходи, в яких задекларовано доходів понад 10 млн. грн. До бюджету сплачено 474,0 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб. Правом на отримання податкової знижки скористалися 35 громадян, задекларована сума податку на доходи фізичних осіб, яка підлягає поверненню, складає 33,6 тис. грн. Такі дані оприлюднила заступник начальника Мелітопольської ОДПІ Тетяна Кисельова.

Продолжение материала
Мелітопольська ОДПІ інформує
 

Знайомтеся: сервіс "Пульс"

Інтерактивний сервіс «Пульс» - інструмент двостороннього зв’язку із громадянами та суб’єктами господарювання, який дає можливість запобігти правопорушенням з боку працівників Державної фіскальної служби України.


Продолжение материала
До уваги платників податків!
 

 Затверджені нові форми реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису.

Продолжение материала
Доступ у світ податкових новацій через електронний сервіс «ZIR»
 

 Із 2015 року в податковому законодавстві України відбулося чимало змін. Своєчасно, достовірно й повно про всі новації в податковому законодавстві всім бажаючим розповість електронний сервіс «ZIR». Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс «ZIR» дозволяє здійснювати пошук інформації по певному податку, напрямку чи діяльності. Окрім цього, електронний сервіс працює з використанням ключових слів і шляхом перегляду інформації за певні періоди.

 Для покращення роботи сервісу користувачі можуть надавати свої пропозиції. Для цього необхідно звернутися за «формою зворотного зв’язку» в рубриці «Про ресурс».

 Скористатися послугою «ZIR» можна на веб-порталі ДФС за адресою http://zir.minrd.gov.ua/ у розділі «Інформаційно-довідковий ресурс».

 
Увага платникам акцизного податку!
 

 Декларацію з акцизного податку за січень 2015 року необхідно подати не пізніше 20 лютого 2015 року.

 Декларації з акцизного податку в обов’язковому порядку подаються до контролюючого органу і кількість таких декларацій за звітний період має відповідати кількості адміністративно - територіальних одиниць, на яких розташовані пункти продажу підакцизних товарів.

 Перше подання декларації за січень 2015 року здійснюється платниками акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів не пізніше 20 лютого 2015 року.

 
Продолжение материала
До уваги платників податків!
 

 Мелітопольська ОДПІ надає інформацію щодо податкових змін законодавства України  та роз’яснення найбільш акутальних питань від платників податків до Державної фіскальної служби:

Про зміни до Податкового кодексу, що стосуються платників спрощеної системи оподаткування

Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки 

 

Є запитання щодо податкових змін – напишіть нам листа!
 

 Новації законодавства та реформування податкової системи викликали багато актуальних запитань серед запорізьких платників податків і громадськості.

 Тому органи фіскальної служби регіону проводять активну роз’яснювальну роботу. Постійні виступи в електронних та друкованих ЗМІ, організовані семінари, зустрічі, виїзні засідання, "круглі столи", прес-конференції, наради та збори – далеко не повний перелік цієї кампанії.

Розуміючи, що не кожний платник може взяти особисту участь у тому чи іншому заході з метою дізнатися конкретну відповідь на запитання, що його турбує, ми пішли далі – і запровадили додатковий вид нашої співпраці. Тож, відтепер платники податків можуть надіслати свої запитання на нашу електронну скриньку.

Продолжение материала
Увага платникам податків юридичних осіб!
 

 Мелітопольська ОДПІ повідомляє, що строк подання податкової декларації з податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки для об’єктів житлової та нежитлової нерухомості до 20 лютого 2015 року.

 Наголошуємо з 01.01.2015 року рішенням Мелітопольської міської ради № 2/5 від 29.01.2015 року встановлено ставки податку у сумі 4,55 грн. До ставки застосовується зональний коефіцієнт Км2.

 У разі якщо ставка з урахуванням коефіцієнту перевищує 12,18 грн. за 1м2 для нежитлової нерухомості застосовувати максимально встановлену ставку 1% від мінімальної заробітної плати, тобто 12,18 грн.

Телефон для довідок: 42-11-73

 
<< В начало < Предыдущая 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Следующая > В конец >>

Всего 265 - 275 из 388

                                                   Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

Мелітопольська міська рада © 2005-2018