Advertisement
Інформація
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цілодобовий прийом звернень
Цілодобовий прийом звернень:
15-80
+380 (096) 447-22-00
+380 (6192) 44-80-15
Стрічка наших новини на вашому сайтіRSS 2.0 Cтрічка новин

Мелітопольська міська рада
Адреса:

72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5

Телефон: +38 (0619) 44-01-62
Факс: +38 (06192) 42-00-66
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Виконавчий комітет
Мелітопольської міської ради
Адреса: 72312, Запорізька обл.
м. Мелітополь, вул. М.Грушевського, 5
Телефон: +38 (0619) 42-13-58
Факс: +38 (06192) 6-34-70
E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script
Мінько Сергій Анатолійович
Как учитывать расходы, связанные с участием в новогодних выставках и ярмарках

ГФСУ обращает внимание, что выставка – это мероприятие, связанное с демонстрацией продукции, товаров и услуг, способствующее продвижению их на внутренний и внешний рынок с учетом его конъюнктуры, созданию условий для проведения деловых переговоров в целях заключения договоров поставки или протоколов о намерениях, образования совместных предприятий, получения инвестиций.

Ярмарка – это мероприятие, непосредственно связанное с розничной или оптовой торговлей, проводится регулярно в определенном месте и в определенный срок.

Поскольку выставки и ярмарки непосредственно связаны с продвижением и реализацией товаров (работ, услуг), то расходы, понесенные плательщиком налога в связи с участием в выставках и ярмарках, учитываются при определении объекта налогообложения как расходы на сбыт.

Такие расходы признаются расходами того отчетного периода, в котором они были осуществлены, согласно правилам ведения бухгалтерского учета.

 

Правила ввезення-вивезення товарів на територію та з території ВЕЗ "Крим"

        Вивезення товарів з території України на територію ВЕЗ "Крим" прирівнюється до вивезення товарів за межі митної території України та вважається експортом (підпункт 5 пункту 12.4 статті 12 Закону N 1636).

       Відповідно до підпункту 195.1.1 пункту 195.1 статті 195 розділу V ПКУ операції з вивезення товарів за межі митної території України оподатковуються за нульовою ставкою. Таким чином, до операцій з вивезення товарів на територію ВЕЗ "Крим" з іншої території України застосовується нульова ставка ПДВ.

      При цьому обов'язковою умовою застосування нульової ставки податку є наявність у митній декларації відповідної відмітки митниці, яка здійснює оформлення вивезення товару (вантажу) на територію ВЕЗ "Крим", про перетин товаром (вантажем) межі між територією ВЕЗ "Крим" та іншою територією України.


Продолжение материала
До уваги платників податків!
Платникам податку, які бажають перейти із загальної системи оподаткування на спрощену з 2015 року, необхідно подати до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу заяву про застосування спрощеної системи оподаткування. До поданої заяви додається розрахунок доходу за попередній календарний 2014 рік.

Продолжение материала
Механізм перереєстрації місцезнаходження юридичних та фізичних осіб - підприємців з зони АТО

З метою забезпечення сплати податків платниками у разі зміни місцезнаходження/місця проживання з території Луганської та Донецької областей (територій, де здійснюється антитерористична операція) на інші території України запроваджено механізм, який дозволяє перереєструвати бізнес із зони АТО в інші регіони України.

Для реєстрації зміни свого місцезнаходження/місця проживання юридична особа або фізична особа – підприємець, яка зареєстрована на території проведення АТО, звертається до державного реєстратора реєстраційних служб територіальних органів Міністерства юстиції України в областях та місті Києві.

Продолжение материала
ПОДАТКУ НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ НАЙПИЛЬНІША УВАГА!

ПДВ був і залишається податком якому і платники, і податківці приділяють підвищену увагу. Не виключення і  Мелітопольщина, яка посідає значне місце серед платників податку на додану вартість щодо традиційно-промислових підприємств,  аграрного сектору та торгівлі  в нашому регіоні.

Надходження від нього займають значне місце в дохідній частині  державного бюджету від платників міста та району.  Причому питома вага податку на додану вартість  неухильно зростає. Цей податок міцно займає перше місце серед усіх податкових доходів держави. 

Продолжение материала
Вниманию плательщиков НДС!


Напоминаем, с 1 декабря используются новая форма налоговой накладной и реестра налоговых накладных, утвержденные приказами Минфина от 22.09.2014 г. №957 и № 958.

Основные требования к составлению налоговой накладной в новом Порядке № 957 остались прежними и состоят в следующем:
   
 

Продолжение материала
Правила переміщення валюти через адміністративний кордон
 

У МОДПІ розповіли про Правила переміщення валюти через адміністративний кордон з вільною економічною зоною «Крим».

Відповідно до Закону України від 12 серпня 2014 року № 1636-VII «Про створення вільної економічної зони «Крим» та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України» та постанови Правління Національного банку України від 3 листопада 2014 року № 699 «Про застосування окремих норм валютного законодавства під час режиму тимчасової окупації на території вільної економічної зони «Крим» запроваджено нові правила переміщення готівкової валюти через адміністративний кордон ВЕЗ «Крим» під час режиму тимчасової окупації.

Так, забороняється переміщення готівкових російських рублів через адміністративний кордон ВЕЗ «Крим», за винятком їх переміщення фізичними особами в сумі, що не перевищує в еквіваленті 10 000 гривень, за умови усного декларування посадовій особі митниці.
 

 

Продолжение материала
Семінар для бухгалтерів та підприємців 24.10.2014

Мелітопольська ОДПІ запрошує на семінар! 

24 жовтня  в приміщенні актової зали МОДПІ (каб. 320) відбудеться семінар для бухгалтерів та підприємців на тему «Актуальні зміни податкового законодавства.  Звітність за ІІІ квартал 2014року.» 

Початок об 11:00.
 

Єдиний соціальний внесок вже рік під наглядом податківців
 

1 жовтня минув рік як до повноважень фіскальної служби перейшло адміністрування єдиного соціального внеску. Це стало значним кроком на шляху спрощення податкового адміністрування.

З початку 2014 року від Мелітопольських платників  до бюджету надійшло 429,4 млн.грн. ЄСВ. Середньомісячні його надходження становлять майже 48 млн.грн.

Як повідомили в МОДПІ, найбільш вагомими є надходження  від виплат заробітної плати  – 25 % від загального обсягу. На другому місці є внески від грошового забезпечення військовослужбовців і  третє місце посідають фізичні особи підприємці.

Не дивлячись на складну ситуацію у країні та регіоні,  надходження єдиного внеску відповідають доведеним показникам та рівню відповідного періоду минулого року.

Все більше популярним серед платників стає укладання договорів добровільного страхування. За 9 місяців поточного року укладено  218  договорів. Це додало до надходжень ЄСВ майже 763 тис. грн.

Так само в МОДПІ зазначають, що 98 % Мелітопольських платників відчули переваги електронного звітування та  звітують щодо ЄСВ саме дистанційно.
 

Оформлення товарів до ВЕЗ «Крим» – через митний пост «Мелітополь»
 
Оформлення товарів до ВЕЗ «Крим» – через митний пост «Мелітополь» регламентовано Законом України «Про створення вільної економічної зони «Крим» та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України" від 12.08.2014 № 163-VII (далі – Закон №1636-VII).

Функціонування вільної економічної зони «Крим» запроваджується на період тимчасової окупації та здійснюється з урахуванням особливостей, визначених розділом II «Перехідні положення»зазначеного Закону.

Закон №1636-VII опублікований 26.09.2014 у виданні «Голос України» №184 (5934) та згідно з пунктом 1 Розділу III «Прикінцеві положення» цього Закону набрав чинності з дня, наступного за днем його опублікування – 27.09.2014 року.


Продолжение материала
У податковій вдало запроваджують антикорупційний проект – сервіс «Пульс»

До антикорупційного проекту – сервісу «Пульс» звернулось понад 100 мешканців Запорізької області у тому числі 4 мелітопольця.

Інформаційний сервіс «Пульс» – це один з інструментів боротьби з корупцією у державних органах. На цю «гарячу телефонну лінію» може звернутися будь-який громадянин з питаннями на податкову тематику та щодо роботи податкових органів.

«Пульс» працює за принципом зворотного зв'язку, також оператори не тільки приймають звернення, але і повідомляють про результати перевірки та вжиті заходи.

За 8 місяців поточного року від платників податків Запорізького регіону до сервісу «Пульс» (податковий напрямок) Державної фіскальної служби України надійшло 104 звернення. Всі звернення закрито у зв'язку з вирішенням питань, які в них піднімалися, та заявникам про це повідомлено.

Аналіз тематики звернень до антикорупційного проекту – сервісу «Пульс» показав, що майже половина з них, а саме - 50 звернень стосуються питань щодо подання звітності та реєстрації податкових накладних. У 27 зверненнях мова йшла про роботу органів Міндоходів. У решті звернень піднімалися питання пов’язані із реєстрацією платником ПДВ, відносно перевірок суб’єктів господарювання, щодо роботи центрів обслуговування платників, корупційних дій та інше.

<< В начало < Предыдущая 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Следующая > В конец >>

Всего 265 - 275 из 358
Мелітопольська міська рада © 2005-2018